Gdzie na narty/snowboard???

Gdzie na narty ( dla mnie - początkująca, na stoku z 5 razy i chłopaka - dobrze jeżdzący ) i snowboard( kuzyn- nieco bardziej wtajemniczony)? Myśleliśmy nad Szczyrkiem na ferie- bo mniej ludzi niż w Zakopcu ( mamy ferie z Warszawą ) ? Byliście, jak trasy? A i jak zaplecze gastronomiczne i ogólnie ?
annn, Szczyrk, jak na polskie stoki, jest naprawdę super - polecam 🙂 Ja tam byłam ze 3-4 lata temu właśnie w takiej kombinacji: ja zaawansowana i moja przyjaciółka poziom 0 i obie się najeździłyśmy.

Kto z re-voltowiczów wybiera się do Włoch do Val di Fassa w lutym? Ja będę 7-8 dni, może spotkanko 😀?
ash   Sukces jest koloru blond....
09 grudnia 2010 08:44
Również polecam Szczyrk.
5 lat temu stawiałam tam swoje pierwsze kroki na desce. Byłam tam z grupą bardzo zaawansowaną. Co roku staram się tam pojechać chociaż na weekend.

edit: mój brat z żoną i znajomymi są aktualnie w Livigno! Zazdroszczę im bardzo.  😀iabeł:
A jak ceny za wyciagi ? Pamiętacie? na jakich trasach jezdziłyscie ?
ash   Sukces jest koloru blond....
09 grudnia 2010 10:33
http://www.ewab.pnet.pl/szczyrk/skrzycz.htm


1. Szczyrk - Hala Jaworzyna
2. Hala Jaworzyna - Skrzyczne.

Przejechanie jednego odcinka trwa około 15 minut. Wyciąg krzesełkowy na Skrzyczne czynny jest przez cały rok. Kolej kursuje codziennie, od godz. 8.30 do godz. 17.15 (ostatni zjazd ze Skrzycznego). Opiekunowie grup oraz dzieci do lat 4 - gratis. Istnieje możliwość przewożenia rowerów.

WYCIĄGI:

Wyciąg orczykowy Doliny II - usytuowany na polanie Doliny na wschód od pośredniej stacji kolei linowej

zdolność przewozowa 240 osób/godzinę
długość 505 m
różnica poziomów 110 m

Wyciąg orczykowy Doliny III - przebiega wzdłuż trasy FIS z Dolin na Skrzyczne

zdolność przewozowa 600 osób/godzinę
długość 1152 m
różnica poziomów 360 m


Wyciąg orczykowy Hondraski - wyciąg równoległy do pierwszego odcinka kolei linowej

zdolność przewozowa 600 osób/godzinę
długość 1288 m
różnica poziomów 357 m

cen nie pamiętam niestety.
Udorka, kupilas tą kurtkę z decathlonu? jak się spisuje?

Tak, kupiłam.

Co prawda jeździłam jak było tylko -3 stopnie i sypał śnieg, ale cieplutka. Ma pełno fajnych kieszonek. Jest bardzo lekka ale taka jakby "pancerna" 😉. Jak wsiadłam do samochodu i zapięłam pasy nie czułam ich na sobie.
Jedyny minus, ale jak dla mnie duży to brak kieszonki na karnet z wyciągu - nigdy nie mam co z nim zrobić 🙂

a wstawiłabyś zdjęcia na sobie?  :kwiatek:
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
11 grudnia 2010 00:04
czy ktos wyjeżdzał do Finlandii na narty?

właśnie przeglądam oferty i jestem oczarowana. muszę się szybko zdecydować czy wolę La Madonninę w Val Di Fassa czy może właśnie coś w Finlandii
a wstawiłabyś zdjęcia na sobie?  :kwiatek:


ależ proszę bardzo:




Jak tam plany? Byliście już gdzieś, a może dopiero będziecie wyjeżdżać?  😀

Dzisiaj z tatą skręciłam deskę i wiązania, teraz czekam do 12.02  🏇
ja 5.02 do Schladming  😅 🏇 💃
trzynastka   In love with the ordinary
08 stycznia 2011 13:47
Ja 12.02 zaczynam Słowacją 😉
Ja jutro z chłopakiem ruszam do Ramzowej przetestować moje kolano. Zobaczymy jakie będą warunki.Na śląsku odwilż na całego mam nadzieje, że tam będzie lepiej.Ciekawe jak spisze się kurtka... Pierwsza moja z 4f



zapraszamy do Mrągowa  😁

http://www.gora4w.com.pl/
Pamiętajcie o fotorelacjach  😜  😁
jak juz ktoś chce solidnie pojeździć to lepiej uderzac na Gołdapię niż na Mrągowo bo mój brat z tatą jeźdzą 😉
Własnie, brakuje mi "solidnego pojeżdżenia"... 🙁
półki co prawie codziennie jeżdżę niedaleko domu, ale zaczynam mieć dość że na wyciągu spędzam więcej czasu niż trwa zjazd 😉

trzynastka   In love with the ordinary
09 stycznia 2011 14:51
może ktoś z voltowiczów wybierze się z nami ?
My na początek sezonu wybraliśmy śmiesznie tani wyjazd z student travel
http://student.travel.pl/studenckie-ferie,tanie-ferie-slowacja-liptovski-mikulas
Będziemy tam od 12.02. Przewidujemy spartańskie warunki i świetną zabawę 😉
cieciorka   kocioł bałkański
09 stycznia 2011 15:27
ninevet, a nie wolicie w tym wcześniejszym terminie? 🙂
udorka, tylko ''solidne pojeźdzenie'' u nas na północy to pojęcie względne 😉 górek kilka jest ale chyba najlepsza jest Gołdapia chociaż mogę się mylic 😉
trzynastka   In love with the ordinary
09 stycznia 2011 16:35
ninevet, a nie wolicie w tym wcześniejszym terminie? 🙂

Nie możemy :/ sesja
ninevet a ja mam urlop niestety tak a nie inaczej i jade do tego Schladming zamiast z Wami 🙁
gdzie na narty , początkujący i ja zaawansowana, brak własnego sprzętu, jak najbliżej Poznania, żeby nie spędzić 1637439 godzin w samochodzie na dojazd ?
Malta odpada  😁
Pytanie, gdzie W OGOLE w Polsce na narty w taka pogode? 🙁 Ludzie niby jezdza, ale warunki chyba gorzej niz zle ?
Jeszcze 13 dni  🏇  😅
jakie 13 😀 jeszcze tylko 6 😀 😀 😀 !!
A ja dopiero 25.03... rozpocznę sezon jak inni będą go już kończyć:/
Jak na razie dechona przekatowałam tylko raz na lichej świętokrzyskiej górce:/🙁
ale za to my wszyscy bedziemy juz tylko mgliscie wspominac jak to bylo cudnie, a Ty bedziesz jeszcze przed 😀!
A ja polecam wszystkim Chopok na Słowacji. Właśnie wróciłam z 4 dniowego pobytu. Było super - wyjeździłam się za wszystkie czasy. Pojechaliśmy w 20 osób - od całkiem początkujących do instruktorów i wszyscy pojeździli. Każdy znajdzie coś dla siebie. Około 20 km tras i o różnym stopniu trudności.  😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się