Akcja: Świąteczne Kartki Re Voltowiczów

I moje tez wyszły 😉
Moon   #kulistyzajebisty
09 grudnia 2010 17:54
Haha, normalnie aż się czerwienię i zaraz się znarcyzuję...  🤣
Fajno, że sie Wam, Olcik i Nine podobały kartki, miło mi i wesołych świąt!  :kwiatek:

Kurczę, fajna ta akcja, na Wielkanoc i następne BN trzeba będzie powtórzyć!  😅
Wysyłając kartki poprawcie nazwę miasta w adresie Cierpienie, bo to jest Lubin, a nie Lublin 🙄
Cariotka   płomienna pasja
09 grudnia 2010 21:00
Ja dziś dostałam kartkę od [b]JARY[/b]. Otworzyłam i poczułam świąteczny nastrój ( po raz pierwszy, bo ostatnio nie mam czasu myśleć o świętach). Z całego serca dziękuje Ci za to JARA :kwiatek: Kartka jest przepiękna i zrobiona własnoręcznie, jak tylko otworzyłam kopertę poczułam świąteczny nastrój dzięki cynamonowi i suszonym pomarańczą 😜

Moje kartki (5 sztuk) są już gotowe🙂 zwykłe, ponieważ nie mam zupełnie czasu i jest ze mnie beztalencie, przepraszam 😵, ale napisałam życzenia od serca, pomaziałam kredkami i mam nadzieję że wasze marzenia się spełnią🙂
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

09 grudnia 2010 21:55
Moje już wypisane i zrobione🙂 Mam nadzieję, że adrestatom będą się podobać. Jutro wychodzą w świat.

A to moja galeria🙂

od Karli🙂


od moni


i moja lodówkowa galeria


monia, bardzo bardzo bardzo Ci dziękuję za trud włożony w kartkę. Strasznie podobają mi się rymowane życzenia  :przytul:
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
10 grudnia 2010 07:12
od Karli jest piekna 😍
Drapcio wybieral 😉
Teli ciesze się, że życzenia się podobały ,kartka skromna  😡  nie miałam tak czasu latać po sklepach ,ale życzenia naprawdę od serca .Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku .

Dla wszystkich voltowiczów ,życzę spełnienia marzeń ,zdrowia szczęścia i radości z życia ,Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku !!!

Edit ,właśnie dostałam pierwszą kartkę od Kot  ,jest świetna  😍  Bardzo ,bardzo dziękuje za karteczkę i życzenia .


Zapomniałam dodać ,że wraz z kartką przyszła decyzja o dopłatach obszarowych ,wiecie co zrobiłam pierwsze ,otworzyłam list z kartką  😜  ,chociaż po otworzeniu decyzji bardzo mnie zdziwiło pozytywnie  💃 
Do mnie dotarła pierwsza karteczka, od notarialnej, bardzo dziękuję :kwiatek:
a jaka radość była jak pod stertą rachunków leżała koperta z kartką, cieszyłam się prawie tak samo jakbym miała 5lat i pod poduszką znalazła wymarzony prezent 😉

Manta   Tyłkoklep leśny =)
10 grudnia 2010 14:05
jak ja moglam tak dlugo nie zauwazyc takiego tematu  😵
Mam nadzieje, ze powtorzycie akcje na Wielkanoc ;-) bo wtedy napewno sie zglosze ;d;d
Moje dzisiaj rano wyszły  💃
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 grudnia 2010 15:06
A ja chciałabym podziękować kolejnej osobie: Ewuś! Za kolejną piękną kartkę, prostu z serca! 🙂

Kartka świąteczna od Ewusi
Dostałam kartkę od repki!  💃
Jest piękna (repka, trafiłaś idealnie, uwielbiam tą krówkę, mam z nią dużo zeszytów, teczkę i inne gadżety  😜 ). I dziękuję też ślicznie za wiersz dołączony na karteczce.  :kwiatek:
hehe a do tego kartka produkowana w moim mieście  💃


Jakoś podejrzanie ten program losował  👀
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
10 grudnia 2010 15:29
Gavi, Cieszę się, że karteczka się podoba. :kwiatek:

Po weekendzie wysyłam pozostałe dwie 🙂
Dzisiaj kupiłam kartki, jutro wysyłam  💃
Dostaliśmy śliczną, ręcznie robioną kartkę, z długiiimi serdecznymi życzeniami od Atamanki Dziękujemy  😍
Też dostałam dzisiaj pierwszą kartkę.  😅
ovca dziękuję bardzo, jest prześliczna! Zakochałam się w tych reniferach  😀 I za piękne życzenia również bardzo dziękuję.  :kwiatek:
Monia ciesze sie ze sie podobała. 🙂
Bogdan cieszę się, że się podoba :kwiatek:
A do mnie dziś przyszła śliczna karteczka od relacji15, baaardzo dziękuję za życzenia!!! A jaka była radość, jak zobaczyłam kopertę w skrzynce 🤣
ovca   Per aspera donikąd
10 grudnia 2010 20:35
Grafi, strasznie się cieszę, że się podoba! chyba większą radochę niż dostawanie kartek daje mi fakt, że kogoś ucieszyły te wysłane ode mnie   💃

a tu moja kartka od repki  :kwiatek:
a do mnie dotarła kartka od całej Bogdanowej familii! Dziękujemy w trójkę serdecznie i przesyłamy życzenia zwrotne :kwiatek:

edit. lit.
Gagulec   Mistrz lokalny
10 grudnia 2010 20:55
Moje już dwa dni temu pofrunęły w świat, a ja żadnej jeszcze nie dostałam 🙂.
Nerwowo zaglądam do skrzynki co dziennie, ale na razie pustka. Już sie doczekać nie mogę 🙂.
Atamanka bardzo mi się podobała i tytuł " Droga "Bogdan"".  Super pomysł z tymi kartkami- daje niesamowicie dużo radości... no i re-voltowicze nie są już incognito  😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
10 grudnia 2010 21:22
tyż, zestresowałam się, życzeń nie umiem pisać zupełnie, a nie chciałam zrzynać z internetu..  🙄 mam nadzieję że kartki się spodobają  😡
Bogdan a ty wiesz ile ja myślałam, jak zacząć? 😁

Jej jak ja dawno kartki nie dostałam! To jednak nie to samo co sms, oj nie 😉
Atamanka no własnie mój starszy syn przeczytał kartkę od Ciebie i powiedział " no zobacz fajnie ,że nie elektroniczna" super, super  :kwiatek:

Hanoverka tylko się podpisaliśmy, ale życzenia wszelkiej serdeczności przesyłamy  :kwiatek: i myślimy o Tobie- serio, serio  😍
cieciorka   kocioł bałkański
10 grudnia 2010 22:24
Dostałam drugą kartkę- z aromatycznym wsadem 🙂
Jara cieszę się bardzo, że się podobała 🙂

P.S. nie spodziewałam się, że tak szybko dojdzie 🙂
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

11 grudnia 2010 08:31
Moje wysłane wczoraj! Man nadzieję, że będą się podobać.
Moje poszły wczoraj rano w świat, niedługo powinny dojść 🙂

Piękne kartki dziewczyny 👍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się