sklepy internetowe

.
ogromny + dla www.mksklep.pl - z czystym sumieniem polecam, towar dostarczony zawsze w terminie, porządnie zapakowany, super kontakt🙂
i również (spóźniony) + dla www.dobry-kon.pl  :kwiatek: rewelacyjny kontakt
minus dla sklepu Arcus - było napisane czas realizacji do 14 dni tymczasem czekam już miesiąc. Wczoraj dopiero wysłali mi paczkę. Owszem przeprosili, wiec miło z ich strony, ale rzeczy na które czekam są mi strasznie potrzebne w codziennej pracy, jakbym wiedziała, że będe tyle czekac, to bym sobie kupiła to w stacjonarnym sklepie we Wrocławiu...
plus dla konika. Super ekspresowa wysyłka!!!!!!
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
25 listopada 2010 21:17
ja w koniku czekalam  1,5 msc na przesyłke kompletu eskadron
i ok rozumiem ze eskadron nawalił ale nigdzie na stronie nie było info ze towar jest niedostepny, albo jaki jest okres oczekiwania
za to wynagrodzone zostało gratisami tak wiec +/-
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
26 listopada 2010 17:04
Ja daję plusika animalii - termin oczekiwania zgodny z tym, co jest na stronie, paczka, jak zwykle zapakowana była pancernie 🙂
ja w koniku czekalam  1,5 msc na przesyłke kompletu eskadron
i ok rozumiem ze eskadron nawalił ale nigdzie na stronie nie było info ze towar jest niedostepny, albo jaki jest okres oczekiwania
za to wynagrodzone zostało gratisami tak wiec +/-


Miałam podobną sytuację....
Zamówiłam tam 2 cottony, 1 niciaka, 2 kpl owijek Eskadrona i ochraniacze...
Czekałam... czekałam... ale gratisów nie dostałam jak paczka doszła 🙁.
Wielki + dla mksklepu i kegle. Chciałam skorzystać z darmowej przesyłki (na towary zamłówione 1.12) i oczywiście pomyliłam daty. Nie było żadnego problemu z natychmiastowym anulowaniem zamówień.
Wiecie może które z internetowych sklepów jeździeckich włączą się w akcję darmowej wysyłki 1 grudnia?


Napewno www.kegle.pl

Podają na swojej stronie.
MKsklep też ma jutro darmową przesyłkę.
Pasi-Konik również ;D
Natomiast - dla sklepu HERDZIK, zamówiłam coś w zeszłym roku w grudniu, do tej pory ni widu ni słychu.  😲


A miałaś jakikolwiek kontakt z właścicielką na temat zamówienia? Jakoś w tym czasie rodziła jak dobrze pamiętam, może jakoś przeoczyła zamówienie?
darmową przesyłkę dnia 1 grudnia ma też www.okser.pl
kegle.pl

Ma byc dzisiaj darmowa wysyłka, a nic nie działa na stronie, specialnie?
Wam tez?
Wszystkie zamówienia złożone dzisiaj są objęte darmową wysyłką bez względu na to jakie koszty pojawią się przy zamówieniu.
Przepraszamy za to utrudnienie, ale napewno koszty transportu nie zostaną doliczone!!

Z poważaniem
Załoga sklepu Kegle.pl



Już wszystko działa!!!. Zapraszamy do korzystania z serwisu i udanych zakupów!!!

Pozdrowienia
Załoga sklepu Kegle.pl



edycja 🤬
c.
[s]Brał ktoś siodło na jazdę próbną z pasi-konika?
Zastanawiam się, czy jeśli na stronie z danym siodłem nie ma czerwonymi literkami napisane "możliwa jazda próbna", to czy to znaczy, że siodła tego nie ma po prostu na sklepie stacjonarnym, czy w ogóle nie wysyłają go na spróbowanie?   🙄
Siodło zamówione. Maila z pytaniem wysłałam, ale jak na razie zero odpowiedzi.[/s]
Już wszystko wiem  😎
agull   Dążąc do celu
03 grudnia 2010 09:30
Ogromny + dla sklepu www.galopada.pl
Kontakt wspaniały, przesyłka mimo ciężkich warunków pogodowych dotarla ekspresowo.
Nie wiem jak to zrobili, ale przedwczoraj zamówiłam, a wczoraj towar miałam już u siebie.
Wielki + dla Equishop'u.
kpik   kpik bo kpi?
09 grudnia 2010 11:48
+ dla amigo - bardzo sprawnie, szybki kontakt mailowy i pomoc.
+ dla dobrego-konia, wszystko w 100% OK
+ dla Animavetu
+ dla sklepu sklep.bergo.pl
Wielki + dla www.horse-trade.pl
super kontakt i ekspresowa wysyłka  :kwiatek:
Od kiedy pamiętam, zamawiałam wszystko na okser.pl. Kontakt bardzo dobry. Czasem tylko trzeba poczekać na przesyłkę troszkę dłużej. A jak potrzebowałam coś pilnie to amigo-konie.pl. Szybka wysyłka, dobry kontakt.
🙂
Zamawiał ktos kiedys cos z tego - http://www.tdlancelot.pl/ sklepu?
Ile czekaliscie na zamowienie?
ash   Sukces jest koloru blond....
09 grudnia 2010 16:01
Zamawiał ktos kiedys cos z tego - http://www.tdlancelot.pl/ sklepu?
Ile czekaliscie na zamowienie?


Lancelot nie jest już przedstawicielem Kingsland. Mają jedynie ostatnie sztuki towaru, który wyprzedają.
Nie jestem pewna czy sklep internetowy jeszcze działa.
jak to nie działa jak ja juz zrobiłam przelew  😲
no nic zadzwonie i zapytam,  dzieki ash
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
09 grudnia 2010 17:12
Ode mnie plus i plus-minus dla Equiversum.
Plus-minus ze wzgledu na drobny kłopot: złożyłam zamówienie, dostałam wiadomość, że paczka zostanie wysłana w przeciągu 3 dnia, najpóźniej do 20 listopada. Po czym zamówienie zostało wysłane dopiero 25. Nie przeszkadza mi opoźnienie w realizacji zamówienia, ale skoro zadeklarowali się wysłać paczkę w określonym terminie, to potem mogli wysłać chociaż kolejną wiadomość, że pojawiły sie jakieś problemy i potrzebują dodatkowych kilku dni na realizację zamówienia. Właśnie za ten brak późniejszego kontaktu daje minus 😉
kolejny + dla oksera. Na początku tygodnia złożyłam zamówienie i na samym początku zapowiedziane, że będę musiała trochę poczekać. Wczoraj zadzwonili, że wysyłają, a dziś już przesyłeczka w moich łapkach  😅
wielki + dla okser.pl
kumpela robiła mi prezent na święta, przelew poszedł w sobotę, we wtorek pad był u mnie. Niestety, zaszła pomyłka i przysłali zły rozmiar(zdarza się), odesłałam im to, wymienili i kurierem w piątek dobry pad był znowu u mnie.
W kopercie zwrot pieniędzy za przesyłkę, liścik z przeprosinami i rachunek+katalog.
przyznam, że jestem mega zadowolona i pozyskali kolejnego klienta  🤣
Duży minus dla Okser.pl  Zamówiłam  tydzien temu bryczesy I do tej pory nie przyszły - A zamówiłam kuriera  ❗ 🙄
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
10 grudnia 2010 18:01
Zamówiłaś bryczesy, które są w magazynie, czy takie które sklep musi sciągnąć?
Poza tym bierz pod uwagę, że przez obecną pogodę jak i okres przedświąteczny, czas oczekiwania na kuriera również sie wydłużył 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się