Farmerama.com

Bischa   TAFC Polska :)
07 grudnia 2010 14:52
Ja na razie rezygnuję z produkcji jaj, mleka itp. Potrzebuję zwierzaków do eventu.
Bischa dobry pomysł 😉
Ja też wyrzucę z paska wszystkie zagrody jakie mam, tylko muszę im najpierw miejsce zrobić  🙂
Zostało mi jeszcze ostatnie pole po lewej do zaliczenia (zwierzaki) i prezenty. Może to i dobrze, że ciągle brakuje mi 2 królowych do fabryki miodu, bo właśnie pozbyłam się większości narzędzi. Za to mogę wreszcie uprawiać róże  💃
Bischa   TAFC Polska :)
07 grudnia 2010 18:26
Vana wywaliłam wszystkie fabryki i w to miejsce walnęłam wszystkie prawie zagrody z paska. Została mi na dzikiej łące tylko jajcarnia, bo kończę misję omletową i mi jedno jajo zostało do wrzucenia. Jak wywalę i urosną mi róże dwie kolejne wrzucę zagrody, które mam na pasku.
Wykorzystałam floreny wygrane u Mikołaja na dodatkowe szanse w kole fortuny i łącznie z dzisiejszą wygrałam 2x 120000 sianogroszy i osiołka XXL czyli mój ewidentnie szczęśliwy dzień  🏇
A o co chodzi z tą owcą co wyskakuje jak się zakręci kołem? 😉 Że niby można zatrzymać wtedy kiedy się chce? Moim zdaniem kit, wcisnęłam a koło nagle mi się zatrzymało, ale zupełnie po drugiej stronie...  🤔
Bischa   TAFC Polska :)
07 grudnia 2010 20:45
Też się nad tym głowię.
Brakuje mi jednego prezentu do 2 poziomu.
A mi wyszło mniej więcej tak jak chciałam tzn w tym rejonie co coś chciałam upolować bo akurat sianogroszę są mi niepotrzebne
Bischa   TAFC Polska :)
08 grudnia 2010 13:45
Zajmował się ktoś ostatnio farmą Notarialnej? Poprosiła mnie, żebym się zajęła do 18, ale nie znam hasła obecnego, a to ostatnie które znam nie wchodzi  🙁 Jak ktoś zna obecne poproszę na PW.
Kami   kasztan z gwiazdką
08 grudnia 2010 14:23
Kod na dziś - bell8 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
08 grudnia 2010 14:45
Bischa L, Niczego nie zmieniałam, hasło jest takie jak dawniej. 😉
A o co chodzi z tą owcą co wyskakuje jak się zakręci kołem? 😉 Że niby można zatrzymać wtedy kiedy się chce? Moim zdaniem kit, wcisnęłam a koło nagle mi się zatrzymało, ale zupełnie po drugiej stronie...  🤔


Mi się wydaje, że ta owca po prostu przewija to krecenie i masz od razu wynik bez animacji i o.
candle9 na dziś 😉
[quote author=Vana link=topic=25735.msg800600#msg800600 date=1291752887]
A o co chodzi z tą owcą co wyskakuje jak się zakręci kołem? 😉 Że niby można zatrzymać wtedy kiedy się chce? Moim zdaniem kit, wcisnęłam a koło nagle mi się zatrzymało, ale zupełnie po drugiej stronie...  🤔


Mi się wydaje, że ta owca po prostu przewija to krecenie i masz od razu wynik bez animacji i o.
[/quote]
Potwierdzam.

Piszcie co robią dane kody, ok? 🙂
juz od popoludnia na farme sie zalogowac nie moge  😤 wy tez tak macie??
dzisiaj frosty10

daje 10x supernawóz
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
10 grudnia 2010 22:58
szukam jednego sasiada bo znow ktos przestal grac
Kod white11 daje sianogrosze (mi 630 ale to chyba od poziomu zależy)
Kod: tree12 na kombajn na 5 h.

edit: literówka
Brakuje mi jednego sąsiada barnabik
Bischa   TAFC Polska :)
12 grudnia 2010 10:31
A ktoś z Was w zoomumbę w końcu gra?
Kami   kasztan z gwiazdką
12 grudnia 2010 14:49
Ja  🙂 jestem na 15-tym poziomie  🙂
ja tez w zoo troche gram ale malo ciekawe to jest... na 8 poziomie jeste dopiero...
A ktoś z Was w zoomumbę w końcu gra?


Ja gram od dzisiaj:P Powoluuutku idzie:] Mam nadzieję, że się trochę rozkręci gierka.
potrzebuje sąsiada- marysia550
Kami   kasztan z gwiazdką
12 grudnia 2010 21:58

Ja gram od dzisiaj:P Powoluuutku idzie:] Mam nadzieję, że się trochę rozkręci gierka.


Vuko niestety, żeby dojść wyżej to potrzeba spoooro cierpliwości. Ja zaczęłam grać jak leżałam po operacji, a teraz mi po prostu żal to zostawić. Może jak gra się zrobi popularniejsza i wejdzie na allegro to sprzedam konto  😉
Bischa   TAFC Polska :)
12 grudnia 2010 22:10
Kami to jesteś lepsza ode mnie, ja na 13  😉
E to pobawię się dopóki mi się nie znudzi... Zwykle jest u mnie tak, że pogram chwilę i przestaję bo nuda.... Z farmeramą jest inaczej, być może przez różne ciekawe eventy:]
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 grudnia 2010 17:17
Ma ktoś kod na dzis? :>
rudolph13- kod na dziś
dostaje sie ramke świąteczną 😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się