Postcrossing-korzystacie?

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 grudnia 2010 15:17
Ja dziś dostałam dwie kartki.
Pierwsza z Portugalii, od nauczycielki, która w czasie wakacji jeździ do Mozambiku i uczy dzieci i kobiety chore na Aids!  😜
Napisała też, że kobiety (mieszkające w jej okolicach) z knurami chodzą do macior na digi-digi jak na poniższej pocztówce właśnie w takich strojach!


Druga kartka przyszła do mnie z Rosji. Z drugiego końca Rosji, gdzie żyją tygrysy syberyjskie! Dziewczyna nawet skanuje znaczki z jakimi wysyła kartki.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
10 grudnia 2010 15:27
Dostałam 10tą kartkę z Lipska 🙂
Kurczę, a u mnie stan 13 zarejestrowanych, 14ta w drodze, a sama dostałam tylko 9.
Poza tym w tym tygodniu w mojej skrzynce nie było ani 1 kartki  🙁
A dziś dostałam z Niemiec 😀. Bardzo ładny widoczek. Ale coś kurcze często mi sie Niemcy trafiają :P. Do Niemiec wysłałam chyba z 8 kartek, otrzymałam chyba z 5. W ogóle brakuje mi tylko kartki z Afryki, a tak to będe mieć z każdego kontynentu 😀.
Kurczę, a u mnie stan 13 zarejestrowanych, 14ta w drodze, a sama dostałam tylko 9.
Poza tym w tym tygodniu w mojej skrzynce nie było ani 1 kartki  🙁

Biorąc pod uwagę, że kartka nie idzie 1 dzień to Twoje statystyki są raczej normalne.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 grudnia 2010 19:09
Ludzie zazwyczaj wysyłają kartki ekonomicznymi, dlatego tak długo do nas idzie. A my zazwyczaj priorytetem.
Hija pewno masz rację i trochę mnie uspokoiłaś 😉
Rozpieściły mnie 2 kartki ponad program, i ostatnie 2 tygodnie, w ciągu których dostawałam kartkę co 2 dzień  😍
A ja  dziś dostałam kartkę z wysp Kanaryjskich  😍 mój stan ;
8 kartek doszło
3 w drodze
2 w poniedziałek pójdą w świat
5 dostałam  😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 grudnia 2010 19:31
Dużo idzie do/z Niemiec, bo to 4 kraj pod względem użytkowników (14,496 osób) 😉
A ja właśnie się zarejestrowałam xD
Zobaczymy 😉
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
11 grudnia 2010 08:31
Dostałam dziś 3 kartkę, a z moich doszły dopiero 2 🙂
Ale fajnie!  💃
Dostałam pierwszą kartkę 😍


I wylosowałam kolejną osobę - dziewczyna z Indonezji !
Maracuja- tak z ciekawości, jej nick zaczyna się na "S"?

Moje wszystkie kartki aktualnie doszły nie licząc tej do Macau... Dzisiaj jej 19 dzień strzelił. Tracę nadzieje  😵
Póki co nic nie losuje, bo nie mam czasu iść na pocztę i wypisywać kartek, ale po nowym roku ruszam do boju  🏇
Nie, na "m" 🙂

ja mam rozkminę jaką kartkę wysłać do Indonezyjki, bo nic nie napisała..
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 grudnia 2010 07:41
Zobacz jakie ona kartki dostała od innych. Jak nikt nic nie ma napisane to wysyłam zwykła kartkę z pozdrowieniami z Wrocławia i tyle.
a co można do kartki dołożyć jako "prezencik"?
Dostałam wczoraj taką ładniutką



Napisane było na niej, że Bułgarzy uważają Polaków za niesamowitych patriotów  🙂
Moja do Rosji idzie już miesiąc  🙄  Ale jestem na plusie bo dotarły moje 4 a mam już 6 w domciu 🙂 Włochy, Niemcy, Holandia, Kanada, Ukraina, Finlandia
śłuchajcie a jak to jest??
Mam dziewczynę z Chin 🙂i ma w adresie # też go wpisywać??
A czy jak ja kogoś wylosowałąm, to ona mi odeśle kartkę czy ktoś inny. Będą losować dopiero aż moja dojdzie?
Pisać wszystko. Dla nich to może mieć znaczenie.
Odeśle ktoś inny i będą losować dopiero jak dojdzie.

Moje Makau dalej nic, poza tym chłopak się nie logował od 18 dni. Coś czuje, że kartka spisana na straty 🙁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 grudnia 2010 18:13
szalonakobyła, przepisz dokładnie adres tak jak masz podane w mailu.
Twój adres zostanie wylosowany wtedy kiedy ktoś zarejestruje Twoją kartkę.

Ja dostałam wczoraj dwie kartki:
Finlandia - zastanawiam się co sprawiło, że do mnie tą kartkę wysłano


Holandia  😍



Koleżanka z pracy wysłała do Chin i USA (prio) i idzie 26 dni.
moja do USA idzie ponad 30 dni.. straciłam nadzieję.. :/
jak myślicie, wysłać jeszcze raz?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 grudnia 2010 18:49
bumbum, nie wysyłaj. Jak minie 60 dni to będziesz mogła wysłać kolejną. A może kiedyś dojdzie 😉


Mi jak zarejestrują jeszcze dwie kartki to będę mogła wysyłać 6 😀

edit:
Zernij też na profil osoby do której wysłałaś, może zapomniałaś napisać numeru?
O, dopisze się, też wysyłam od jakiegoś czasu. Muszę teraz iść do sklepu i na pocztę po kolejne kartki, a tak mi się nie chce w tą pogodę...  🙄
I dostałam taką śliczną kartkę z Lipicanami  😍
Ludzie zazwyczaj wysyłają kartki ekonomicznymi, dlatego tak długo do nas idzie. A my zazwyczaj priorytetem.

Ostatnio kartki wysłane ekonomicznymi z USA i Norwegii szły 5 dni. Mój priorytet do Holandii szedł... 24 dni. Szybciej dotarł zwykły do Rosji 😵
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 grudnia 2010 19:26
Też tak miałam, że priorytet raz szedł 3 dni do USA, a  później 18 dni.
Jak oni wysyłają po 20 kartek to nie dziwie się, że wolą ekonomicznym.
Moja do Rosji doszła 🙂 po 13 dniach priorytetem.
Wylosowałam Tajwan i  wysłałam od razu priorytetem.

Otrzymałam bardzo ładną kartkę z Australii dzisiaj 🙂. Zrobiła prawie  16000 km i szła 14 dni  👍 Jest z Malbourne i przedstawia most, podoba mi sie 🙂.
A ro moja z Niemiec, która dostałam w piątek:

slojma   I was born with a silver spoon!
14 grudnia 2010 20:41
Hej mam takie pytanie a co jeśli jakieś kartki nie dojdą bo zwyczajnie zaginęły na poczcie. Co w tedy bo przecież jest limit w losowaniu do 5 kartek. Pytam bo moje trzy idą już 44 dni do USA, Tajwanu i Tajlandii 🙄
Po jakimś czasie zmienia się ich status i nie są wliczane do tego limitu🙂
Po 60 dniach jak się nie mylę.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się