AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

asior   -nothing but eventing-
10 grudnia 2010 22:50
Angeel, jesli planujesz pojechac z AZS UWMu, to mozna sie gorzko rozczarowac jesli chodzi o finansowanie  🙄
christine   zawodnikowanie reaktywacja. on the go.
10 grudnia 2010 22:52
a jamam kilka pytan jako najprawdopodobniej osoba konia pozyczajaca.  😉 do kiedy musza byc ostateczne zgloszenia i czy termin na 100%nie ulegnie zmianie? i jeszcze jak to wyglada kasowo dla SGGW? no i czy w przepisach jest jakies ograniczenie co do umiejetnosci konia dla amatora?
Mój AZS mi wszystko fundował, niektórym ich AZS nie fundują nic. Musisz się dowiedzieć na uczelni....

Skoki amatorów to 80cm - I półfinał, 90cm - II i 105 chyba finał, plus dogrywka na tej samej wysokości jeśli po tych 3 przejazdach ktos ma taką samą liczę punktów. Jak sie nie zakwalifikujesz do finału, to 3 dnia nie jedziesz z tego co pamiętam.
Także finał to nawet nie jest P 😉

christine będa komunikaty dot. tego do kiedy można się zgłaszać. Prawdopodobnie w styczniu będą zgłoszenia wstępne, a w marcu ostateczne. Dla koni nie ma żadnych ograniczeń w  amatorach, no może poza wiekowym, że musi mieć te 4 lata jak na każdych zawodach.
asior - czyzbys sie juz o to dowiadywala ? czy jechalas juz w barwach UWMu ?
branka - dzieki za odp  :kwiatek:
asior   -nothing but eventing-
11 grudnia 2010 10:09
Angeel, poszlo PW.
Z tego co mi wiadomo, SGGW nie finansuje w ogóle amatorów.
Czy ktoś z was wybiera się do Leszna z okolic Warszawy? szukam drugiego konia do przyczepy 🙂 mówię już teraz, bo niektóre AZS'y płacą i chcą mieć wcześniej liste kosztów 🙂 Cena za transport dość atrakcyjna. Więcej na pw.
nieoficjalnie wiadomo że AMWiM odbęda się 9-10.04.2011 w Podkowie Leśnej przy okazji zawodów LM.
a kiedy jest Leszno? edit wiem 15-17kwietnia troche bezsensu,że tydzień po tygodniu 🤔
15-17 kwietnia  😉
od czego jest skrót AMWiM?
Warszawa i Mazowsze? Chyba.
AMWiM = Akademickie Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza 🙂
tyle, że AMWiM nie są nigdzie liczone, a te w Lesznie są liczone jako zawody rangi mistrzowskiej i można pod stypendium podciągnąć  🤣
Te AMWiM to tylko w skokach? czy w ujeżdżeniu też będą?
Amwim sa liczone np u nas na UW. spoojnie mozesz je wpisac w osiagniecia no i sa organizowane przez azs, w przeciwienstwie do tych halowych w lesznie, do ktorych np nasz azs wogole sie nie przyznaje i nie chce miec nic z nimi wspolnego a szkoda:/. beda w skokach i w ujezdzeniu, w sb uj z tego co wiem a w nd skoki. w zeszlym roku byly w aro chyba ale na hali z tego co pamietam, teraz beda juz w sezonie otwartym.
do aro mam bliziutko no ale cóż- dobrze, że będą🙂ja bardzo żałuję, że AZS w żaden sposób nie chce dofinansować Leszna:/
w Aro ujezdzenie bylo na hali, a skoki byly na otwartym parkurze (z tego co pamietam 2 tyg po ujezdzneniu) 🙂
wydaje mis ei ze na hali bylo aro. mialo byc wtedy co byla tragedia smolenska a przeniesli pozniej chyba na pozniejszy termin ale tez na hali bylo.
Tak, skoki też były na hali. Termin został przesunięty właśnie przez tragedię.
jeśli znajdę  kogoś do przyczepki to pewnie uderzymy do leszczna, a AMWiM potraktujemy jako rozgrzewkę
Witam
AMP Wrocław: pojawił się komunikat nr 1
http://www.azs.pwr.wroc.pl/strona=amp_jezdziectwo2011

Pozdrawiam
do zobaczenia 😀
czy ktoś sie może orientuje czy na AMWiM można jechać ujeżdzenie (amator) w siodle skokowym? dzięki  za wszelkie info
No pewnie, że można
jakie trzeba miec dokumenty zeby sie zglosic na AMP ? bo czytam regulamin, ale nie do konca go rozumiem...
1. legitymacje AZS
2. zaswiadczenie z uczelni o byciu studentem/pracownikiem (?)

jest tam napisane ze mozna byc czlonkiem innego klubu niz AZS, ale nie beda dopuszczeni zawodnicy ktorzy beda startowac w barwach innych niz AZS. jak to jest ?  🤔 kto byl juz na AMP i moze mi dokladnie wypunktowac jakimi dokumentami trzeba dysponowac ?
np. ja na co dzień reprezentuję klub X, ale na AMP'y zgłasza mnie AZS mojej uczelni. Ja dostałam zgodę na coś takiego, nie wiem jak jest na innych uczelniach, ale chyba np. na UW trzeba być ogólnie zarejestrowanym jako AZS UW.

Czyli, żeby startować w AMP'ach musisz jechać jako jakaś uczelnia, a nie jakiś klub 🙂
asior   -nothing but eventing-
01 marca 2011 23:09
Angeel, na UWMie musisz sie zarejestrowac w AZSie, zeby Cie wystawili na AMPach  😉
Czyli musze placic skladki coroczne, ehh  😵 To znaczy ze musze sie wypisac z pomorza i zarejestrowac od nowa w warm-maz i w AZS ?
asior - rozmawialam wczoraj z dr Wejerem na temat wyjazdu na AMP. Kasa - moze bedzie, moze nie. Sie okaze :P A zeby mu ulatwic sprawe, to mam zrobic rozeznanie i napisac "ogloszenie" jakie dokumenty musi miec kazdy, kto chce jechac.
asior   -nothing but eventing-
02 marca 2011 20:13
Nie, nie. Jestes dalej w swoim klubie, tylko wyrabiasz legitymacje (koszt ok 40zl) w AZSie. Tez musze ja wyrobic, mozemy sie jakos zgadac na PW w tym miesiacu  😉

I w ogole chyba trzebaby w takim razie walnac ogloszenie jakies, ilu jest chetnych na wyjazd? Bo wtedy bedzie im latwiej jakakolwiek kase zalatwic.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się