Zima 2010/2011 meldunki

mówiąc za Dżoaną Króppą =

"ŁAP SZPADL"  🏇 🏇
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
10 grudnia 2010 14:18
Olsztyn biały i cały czas pada śnieg i -4 na termometrze.
Dobrze, ze nie muszę nigdzie się ruszać, bo przypuszczam, że komunikacja miejska raczej nie daje rady. Wczoraj w dzień było 0 i sypał mokry śnieg, ale warunki znośne, a i tak autobus spóźnił się jedyne 25 minut 🤔
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
10 grudnia 2010 17:57
ok. Rzeszowa : -3, wiatr i zaczyna sypać chwilami dość mocno  😵
Pacanów słonce ostro świeci w słoneczku +3.Chyba sprawdza się prognozy nadciągają mrozne dni.
Między Bydgoszczą a Świeciem: ŚNIEŻYCA. I do koni nie dojadę  👿
Wrocław - od kiedy wstałam (koło 9) - bez przerwy pada :/
zuza   mój nałóg
11 grudnia 2010 10:38
U nas teraz sypie,a dopiero co odśnieżyłam po nocy  😫
W dodatku mąż dziś wraca z Łomży  🙁 ciekawe ile zajmie im droga.W tamta stronę,w czwartek jechali 10 godzin.
Gliwice -1 i pada śnieg, do tego wieje. Z dostaniem się do samochodu będę mieć problem przez sąsiada, który parkuje jak ostatni .... i tym razem mnie zastawił  👿
trzynastka   In love with the ordinary
11 grudnia 2010 17:31
[quote author=Żeglarz link=topic=36914.msg804614#msg804614 date=1292064229]
Gliwice -1 i pada śnieg, do tego wieje. Z dostaniem się do samochodu będę mieć problem przez sąsiada, który parkuje jak ostatni .... i tym razem mnie zastawił  👿
[/quote]

Sąsiad polonezem może ?
Bo ten sam ostatnio mi auto porysował swoim :/
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
11 grudnia 2010 17:32
Pada dziś przez calutki dzień i nie zamierza chyba przestać...
Mnie tam się to podoba, ale ludzie nie nadążają z odśnieżaniem i kierowcy też nie mają lekko.
Śniegu za mało na sanki za wiele na dwukółkę. I pada poziomo. Dziękuję losowi za cudne hale. A jutro wracam "dwójką i skrajem"
[quote author=Żeglarz link=topic=36914.msg804614#msg804614 date=1292064229]
Gliwice -1 i pada śnieg, do tego wieje. Z dostaniem się do samochodu będę mieć problem przez sąsiada, który parkuje jak ostatni .... i tym razem mnie zastawił  👿
[/quote]

A ja mialam takiego, co odsniezajac swoje auto notorycznie zasypywal moje i wystarczylo, ze dw dni samochod stal to o wyjezdzie bez odkopywania lopata moglam zapomniec, a drugi zastawial mnie tak, ze z przodu byla zaspa po tym pierwszym a na dupie nos drugiego...dobrze, ze sprzedalam auto i juz sie denerwowac nie musze biorac pod uwage ze Warszawe znowu zasypuje...
Kraków - Pogoda dla mnie teraz rewelacyjna !!! Nie jest tak bardzo zimno,na prószyło śniegu.(Nie tak dużo) drzewa u mnie na osiedlu wyglądają pięknie  😍 całe ośnieżone 😀.Chyba po raz pierwszy się cieszę z zimy  😂 .Nic tylko jechać w teren ale nie ma z kim  🙄
Kielce- sypie!. Wczoraj też sypało.
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
11 grudnia 2010 19:37
U mnie cały dzień pada, ale deszcz, a do tego jest +2 Po ulicach i chodnikach płyną rzeki roztopionego śniegu  :/
Uwaga w Poznaniu. Cały dzień padał deszcz, a w nocy ma być już na minusie. Może być nie ciekawie.
ninevet ten o którym myślę ma toyotę corollę. Ciekawe kiedy ktoś mu lakier celowo uszkodzi, bo notorycznie kogoś zastawia  😎

W Gliwicach aktualnie ok. +1/+2, zrobiła się ciapa. Jak to zamarznie będzie nieciekawie.
Moon   #kulistyzajebisty
11 grudnia 2010 21:56
W Sopocie ok 20 u mnie pod samym domem (odśnieżony chodnik!) - wyszłam z psem i o mały włos bym orła wywinęła, bo się "lekka" szklanka zrobiła. Deszcz padał, jest na plusie, robią się obleśne breje... -.-
U mnie sypie,sypie i jeszcze raz sypie .Ne jest najgorzej.
+ 2 i sypie.
Nie cierpię takich dni!
Mokro, w kółko sypie, a ja sobie biegam z koniem na padok w te i wewte, bo derki jeszcze nie mam.
Piękna, bezśnieżycowa i bezwiatrowa zimo - gdzie jesteś ?
W Sznie odwilz, ale jest tak slisko, ze ledwo da sie chodzic, o jezdzeniu nie ma co mowic 🤔 juz chyba wole snieg
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
12 grudnia 2010 13:50
W Olsztynie znowu sypie, już od kilku godzin...
Wrocław, cały dzień pada albo deszcz, albo mokry śnieg z deszczem, ohyda.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
12 grudnia 2010 17:01
Grudziądz- breja, breja i tylko breja;/
trzynastka   In love with the ordinary
12 grudnia 2010 19:13
Takie przekleństwa mi się na język cisną jak patrzę za okno....  👿

Gliwice:
Cały dzień deszcz i +2, od 2-3h śnieg, taki drobniutki i jest go mnóstwo i  -1/-2 !
Wszystko zamarza, jechałam 20 km/h i przez 3 metry nie mogliśmy zahamować do zera.
JAK JA JUTRO NA UCZELNIĘ DOJADĘ !?
Taa, ja się zastanawiam jak jutro rano z Gliwic do Bielska dojadę...
Muszę zdążyć na 8 do pracy  😵
madmaddie   Życie to jednak strata jest
12 grudnia 2010 20:33
żywiecka bielusieńka więc.. wątpię
Jadę od Skoczowa, bo tak mi wygodniej. Mam nadzieję, że Cieszyńską ciut odśnieżą, o odśnieżonej Wapiennickiej nawet nie marzę  😉
odpuszcze chyba jutro ten Tarnów...
ponad 500km wtakiej pogodzie = samobójstwo
U nas sypie, jak diabli, od kilku godzin. To jeszcze nie problem, niestety stało się coś co było do przewidzenia, Wisła przekroczyła stany alarmowe, w Wyszogrodzie, i Kępie Polskiej o ok. 70 cm, od Wyszogrodu, do Włocławka Wisła jest zamarznięta, a lodołamacze czekają na zmiłowanie boże. Niezbyt się robi wesoło. 😲
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się