Akcja: Świąteczne Kartki Re Voltowiczów

Właśnie wróciłam z poczty 😀
jejku, miałam ostatnio tyle na głowie, że dopiero dziś wypisałam kartki i w poniedziałek je wyślę. mam nadzieję ze dojdą na czas. zastanawiam się czy nie wysłać ich priorytetem  🤔wirek:
asieńka mówisz, że priorytetem ? ja też wysyłam w poniedziałek i nie wiem teraz czy dojdą zwykłym  😉
Ja wyślę jutro zwykłym listem. Patrząc po tempie, w jakim dochodzą kartki innych re-voltowiczów, powinny zdążyć 😉
ok, to ja tez wyślę zwykłym, mam nadzieję, że poczta nie nawali 🙂
ja też zaraz lecę na poczte  😉

i dostałam już pierwszą kartkę- od Atamanki. Dziękuję Ci bardzo  :kwiatek: i również życze Wesołych Świąt  😉
Ja dopiero w piątek mogę wysłać. Mam nadzieję, że dojdą priorytetem, w tamtym roku nie doszły na czas (2 dni spóźnienia)  🙁
Ja wysłałam dzisiaj i  mam nadzieję, że się spodobają  😡

I dostałam śliczną kartkę od Alabamki, dziękuję  :kwiatek:
ja wysylalam dzisiaj priorkiem  😉 a do mnie narazie nic nie doszlo  😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
13 grudnia 2010 13:03
Dostałam kartkę o moni i od Poni 😀 obydwóm bardzo dziękuję 😀  😅 :kwiatek: :kwiatek:
Jak się uzbierają wszystkie to zrobię fotkę 😀 😎
dostalam sliczna kartke od Caira oraz karteczke z prezencikiem od Teli   😅 dziekuje baaardzo  :kwiatek:
Ewuś dzięki  śliczne- karteczka pachnie na  stole w jadalni🙂
Ja wysłałam dzisiaj i  mam nadzieję, że się spodobają  😡

I dostałam śliczną kartkę od Alabamki, dziękuję  :kwiatek:

O doszła w tydzień zwykłym ekonomem  😀
A ja właśnie z przykrością informuję,że dostałam wiadomość iż pewna osoba nie wyśle kartki do wylosowanej osoby.Tak,że przepraszam jeżeli do kogoś nie dojdą kartki,przykro mi z tego powodu ale nie upilnuje tylu osób.  🙁 Mam nadzieję,że nie obrazicie się jeżeli moje kartki nie dojdą na czas ale mam ich do wysłania ponad 20 i nie wyrabiam  🤔
cieciorka   kocioł bałkański
13 grudnia 2010 15:28
rozwaliły mnie dzisiaj ceny kartek świątecznych- robię wiec wszystkie sama.
tia... ja mam w końcu dostęp do internetu. Popatrzyłam sobie na ofertę sklepów, gdzie chciałam kupić kartki... Jedna kartka 7-10 zł....  😵 Dlatego właśnie skończyłam robić na szpitalnych zajęciach plastycznych swoje DIY i teraz wymyślam życzenia.  😅
wysłałam dziś wszystkie trzy kartki 🙂 mam nadzieję, że dojdą na czas
Mraulin-smutne to, co piszesz, wlasnie takiego niepowaznego podejscia sie obawialam 🤔 takie osoby nie powinny byc dopuszczane do zabawy nastepnym razem

dzisiaj dostalam piękne kartki od Niewidzialnej i Ikariny, ślicznie dziękuję! :kwiatek:
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
13 grudnia 2010 16:53
Ja również dostałam dziś pierwszą karteczkę, podobnie jak Ciri od Ikariny , dziękuję!  :kwiatek:
słuchajcie, mam pytanie 😉 rozchorowałam się i jestem uziemiona, więc z domu wyjdę pewnie dopiero w czwartek. mam w takim wypadku wysłać priorytetem, jak sądzicie ?😉
s.   happiness is easy
13 grudnia 2010 17:00
ufff, stałam 30minut po znaczki, ale wysłane!
dwie, bo trzecią będę miała możliwość wręczyć osobiście  [jakieś podejrzane te losowanie  😁] 😉

do mnie doszła dziś od śnieżynki Poni (;
dziękuję ślicznie  :kwiatek:
A ja właśnie z przykrością informuję,że dostałam wiadomość iż pewna osoba nie wyśle kartki do wylosowanej osoby.Tak,że przepraszam jeżeli do kogoś nie dojdą kartki,przykro mi z tego powodu ale nie upilnuje tylu osób.  🙁 Mam nadzieję,że nie obrazicie się jeżeli moje kartki nie dojdą na czas ale mam ich do wysłania ponad 20 i nie wyrabiam  🤔

napisz mi pw  z adresem
w takim razie i wyslę kartkę sama do tej osoby jeśli ktoś zwyczajnie okazał się dupkiem
Sznurka-  :kwiatek: Na pewno osoba będzie Ci wdzięczna 🙂 Szczególnie, że ładne kartki robisz.

Mraulin- ja myślę, że powinnaś napisać kto się tak wyłamał z zabawy żeby w następnej edycji (a pewne będzie) sytuacja się nie powtórzyła.

Moje kartki poszły dzisiaj, mam nadzieje, że dojdą. Przeziębienie uniemożliwiło mi wysłanie kartek wcześniej.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
13 grudnia 2010 18:35
sznurka fajnie ze się zaoferowałaś 🙂 😅
Mraulin ja też proszę o informacje kto  to był... mam swoje podejrzenia... ale mam nadzieje że jestem w błędzie.

I szczerze nie kapuję tego. Każdy ma swoje sympatie i antypatie. Nasza zabawa polega na przesyłaniu sobie życzeń i nawet jeśli miałabym to zrobić do osoby której nie lubię to i tak nie stanowiłoby to dla mnie problem - w końcu idą święta
Ja również jestem za podaniem nicka osoby, która w ten sposób postępuje.

Do mnie doszły dziś dwie kartki, od ity, niemiłka 🙂
Dziękuję ślicznie, obie sprawiły mi ogromną radość 🙂

Zdjęciami kartek pochwalę się w późniejszym czasie, bo obecnie nie mam niestety możliwości 🙁
A ja właśnie z przykrością informuję,że dostałam wiadomość iż pewna osoba nie wyśle kartki do wylosowanej osoby.Tak,że przepraszam jeżeli do kogoś nie dojdą kartki,przykro mi z tego powodu ale nie upilnuje tylu osób.  🙁


bez sensu
kto to taki
po co w ogóle brał udział w zabawie :/

ja dostałam swoją od Fin 🙂 dziękuję baaardzo  :kwiatek: :kwiatek:

dostałam też dodatkową od żabeczki  :kwiatek: :kwiatek: bardzo dziękuję

moje wysłane kilka dni temu powinny niedługo dojść

zdjęcia zrobię jak wszystkie dojdą do mnie 🙂
ovca   Per aspera donikąd
13 grudnia 2010 19:03
Ja jestem za podaniem nicka tej osoby publicznie, tutaj albo w kąciku nieuczciwego re-voltowicza... 🤦
też jestem tego zdania
karolinaaa - myśle, że bezpieczniej będzie wysłać jednak priorytetem, podejrzewam że tydzień przed wigilią poczta będzie miała kilogramy tych kartek

A co do tej osoby która nie wysłała kartki "bo nie", co wynika z opisu... bardzo niefajnie postąpiła, nawet jak nie darzyła osoby x sympatią mogła chociaż napisać najzwyklejsze Wesołych Świąt 🙄
Myśle że podanie jej nicku jest dobrym pomysłem, następnym razem nie będzie się po prostu z nami bawić.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się