Akcja: Świąteczne Kartki Re Voltowiczów

Ja jestem za podaniem nicka tej osoby publicznie, tutaj albo w kąciku nieuczciwego re-voltowicza... 🤦


tutaj! i zbanujmy ja od razu 😎
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

13 grudnia 2010 19:33
dostalam sliczna kartke od Caira oraz karteczke z prezencikiem od Teli   😅 dziekuje baaardzo  :kwiatek:


Haha, proszę bardzo. Wesołych Świąt! nie myslałam, że tak szybko dojdzie.
mery 😎zgadzam się z Tobą 😎
takie zachowanie  już w trakcie zabawy jest trochę  niepoważne
a tak btw to ja swoje kartki wyslalam w zeszlym tyg... tylko, ze z poczty na lotnisku 😀 mam nadzieje, ze bardziej skuteczna niz wiekszosc naszych lotow ostatnio 😉
dziewczyny.! normalnie przez Was nie mogę się doczekać moich kartek.!  😂 aż mnie ściska w żołądku z ciekawości, od kogo dostanę moje 'piękności'.  😁
A ja zaczynam się denerwować bo wysłałam w Mikołajki i dopiero jedna kartka doszła .Nie chciała bym żeby ktoś nie dostał kartki  🙁

Co do tej osoby co nie chce wysłać kartek ,to można mi podesłać adresy jutro pojadę i wyśle kartki .
Dziewczyny.Wiem,że zachowanie tej osoby nie było słuszne ale dobrze przynajmniej,że mnie o tym poinformowała.Ale przepraszam nie będę mówić kto to jest  😡 pogadam jeszcze z tą osobą i zobaczę o co chodzi...Następnym razem myślę,że tu nawet nie zaglądnie aby się zapisać. A i myślę,że już teraz można by było wysyłać do mnie wiadomości pw z propozycjami regulaminu\zasad,które będą obowiązywać w kolejnych edycjach zabawy.Nie spędzam ostatnio tutaj dużo czasu a robienie wszystkiego na szybko nie jest mi na rękę bo mam dużo nauki.Nie mówię aby już teraz wszystko ustalać ale swoje sugestie\propozycje można do mnie wysyłać.Bo myślę,że skoro ja już mam aż tak dużo adresów nie będę się z nikim zmieniać. Aaa i dziewczyny,które zdeklarowały się wysłać kartkę dostaną zaraz ode mnie pw  😀

Pozdrawiam Agata  😀
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
13 grudnia 2010 20:48
Mraulin, jeśli ta osoba nie wyśle, ja z miłą chęcią jutro czy pojutrze podskoczę na pocztę i wyślę 😉
Ale zostawiając sprawę po cichu dajemy przyzwolenie na takie rzeczy.

Mraulin- Przekonywanie tej osoby, pisanie do niej jest, jak dla mnie, bez sensu.
Ja rozumiem, że chcesz żeby się zabawa udała, ale trochę się za bardzo pod to podkładasz. Próbujesz to wszystko jak najbardziej ogładzić i wszystkim dogodzić, a tak się nie da. Po prostu, bycie miłym w takich sytuacjach nie jest dobre dla Ciebie bo dowala Ci więcej roboty, a cała sytuacja, przynajmniej u mnie, pozostawia niesmak.

P.S. Widać po tym co robisz, że jeszcze się uczysz 😉 Wiara w ludzi jest piękna, ale na szczęście to z czasem przechodzi. Mam nadzieje, że Tobie przejdzie jak najszybciej, zanim oberwiesz od życia.
Moje kartki dzisiaj zostały wysłane:]
a mi sie jednak wydaje tak czy siak, ze mamy prawo wiedziec, kto sie tak zachował. już mniejsza z tym komu miał wysłać tę kartkę, ale ukrywanie, kto jest nie fair zdecydowanie tez jest... nie fair.
Co do sprawy, to ja też chciałabym wiedzieć. Bo teraz wyjdzie głupia sytuacja, bo zapewne ta osoba dostanie kartki a nie wyśle, co moim zdaniem nie jest wielkim problemem i jakimś kosmicznym wydatkiem.
tez tak uważam
ze należy sie nam taka wiedza
mraulin błagać ją będziesz? że jest niepoważna? to łaska jakas że wyśle? nie to nie, ale mamy prawo wiedziec kto jest dupkiem

czekam na adres osoby która ma nie dostać od niej kartki, bo naprawde jest szansa że nie dotrze
Wszystkie osoby boirące udział, aż skaczą z niecierpliwości, kiedy dostaną swoje kartki. A nagle się okaże, że do kogoś nie przyjdą kartki, bo komuś się odwidziało w ostatniej chwili. to trochę przykre i niesprawiedliwe. Też uważam, że nick tej osoby powinien być podany do publicznej wiadomości za karę. Bo to nieuczciwe wobec innych osób. A faktycznie można kupić naprawdę tanie kartki i 3 znaczki to nie jest duży wydatek, a liczy się gest i życzenia od serca.

Ja dostałam już śliczną kartkę od madmaddie :kwiatek:
Ale takie rzeczy potrafią cieszyć 🙂
Gagulec   Mistrz lokalny
14 grudnia 2010 07:18
Też jestem za tym, żeby Mraulin powiedziała, która to w taki nie ładny sposób się wyłamała bo 'cośtam' ...
I ta osoba na pewno nie powinna brać udziału w akcji nastepnym razem...
madmaddie   Życie to jednak strata jest
14 grudnia 2010 09:03
ojej strasznie mi miło ze się podobała 😡
no i doszła w niecały tydzień 😀
A ja podziwiam Mraulin za to, że umie nie ulegać presji i postępuje w zgodzie z własnymi przekonaniami  :kwiatek: Pewnie ma ogromny dylemat i gratuluję dojrzałości, jeśli podejmie decyzję nie informowania nas o tym, kto to taki.
Ta osoba pewnie czyta ten wątek i wie, co o niej myślimy. I być może jest jej teraz wstyd. Ale jak wsiądziemy na nią personalnie, to będzie w swoich oczach skrzywdzoną duszyczką, na która świat się uwziął, a atmosfera całej zabawy juz nie będzie taka sama...

Pozwólmy tej osobie życ z jej dziecinnymi antypatiami. A my nie musimy zniżać się do tego poziomu  😉
ovca   Per aspera donikąd
14 grudnia 2010 09:25
Dziś dostałam śliczną kartkę od forumowej Shagyi (nie mam pojęcia, jak odmienić nick Shagyaaa  😁 ).
Dziękuję również za życzenia od serca  :kwiatek:
(w rzeczywistości kolory są dużo ładniejsze)
Ewabe- To ciekawe, ze to samo zachowanie jednej osoby przez 2 osoby jest kompletnie inaczej postrzegane. Dla Ciebie jako dojrzałe zachowanie, a przeze mnie jako dziecinne 😉

Ta osoba pewnie czyta ten wątek i wie, co o niej myślimy. I być może jest jej teraz wstyd. Ale jak wsiądziemy na nią personalnie, to będzie w swoich oczach skrzywdzoną duszyczką, na która świat się uwziął, a atmosfera całej zabawy juz nie będzie taka sama...

Skrzywdzoną duszyczką mogłaby być tutaj jedynie osoba, która by nie dostała kartki. Jak dla mnie.

A ja dzisiaj jadę z piernikiem od Hanoverki na uczelnie  🏇
Jak wrócę to wstawię fotki, bo teraz już nie zdążę...
Hija i ja również dostałam pierniki z kartką! Siedzę i piję kawę, myślę sobie zjadłabym coś słodkiego, moich pierników ruszyć nie mogę bo popakowane. Słyszę, że ktoś puka do drzwi,otwieram a tu listonosz z paczką, otwieram, a tam pachnące pierniczki! Mniam! A do tego życzenia Michaśkowo-fotelikowe 😁 Dziekuję pięknie 😍

ps czemu jedziesz z pienrikami na uczelnię? 😁
A mi właśnie rodzina dostarczyła do szpitala pierwszą kartkę- od niemiłek  :kwiatek:
Jest prześliczna, taka delikatna...  🙂
Ba, dodatkowo mam życzenia od koni! I nawet podzieliły się ze mną owsem.  😁


Kartki pokazuje dopiero w święta.  😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 grudnia 2010 10:41
Przecież osoba ta się już ujawniła, która nie chce wysyłać kartek.
Gagulec   Mistrz lokalny
14 grudnia 2010 10:57
Przecież osoba ta się już ujawniła, która nie chce wysyłać kartek.


👀 przeoczyłam...
A wydawało mi się, że każdy post czytam...
Wciaż znaleźć nie mogę...
ja też nic nie zauważyłam...  👀
chyba, że powiedziała nam to szyfrem.  😁
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
14 grudnia 2010 11:37
koniara788, To się cofnij się o kilka stron, kiedy to pisano o tym 'że nie chce się wysyłać kartek do szczypiorów'...
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,36895.msg769717.html#msg769717 Nawet nie chce mi się tego komentować.
Notarialna, a do Gagulca już się nie zwrócisz? Ona też powiedziała, że nie wie kto nie chciał wysłać kartki...  😁

Dobra, przepraszam, już wszystko doczytałam.  :kwiatek:
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
14 grudnia 2010 11:51
koniara788, Czepiasz się 😁

Jutro wysyłam pozostałe dwie 🙂
E to ja już zgłupiałam. Możecie do cholery jasno napisać o kogo chodzi? Moon czy karla?
ale przeciez nie tylko one pisaly, ze nie podoba im sie pomysl wysylania kartek do Szczypiorkow, sporo innych osob tez, wiec skad wiadomo, ze to akurat ktoras z nich?...
Co do tej sprawy wieczorem do niej wrócę,przemyślę jeszcze wszystko.A teraz chciałam wam powiedzieć,że dziś jest mój jak na razie najlepszy dzień w życiu  😀  Dostałam dziś 4 karki  😅  od ; Zabeczki 17,Ewabe,Teli i Madmaddie  :kwiatek: Ahh dziewczyny poprawiłyście mi strasznie humor  😅 Ewabe ! strasznie Ci dziękuję za pyszne ciasteczka! Pięknie je zapakowałaś : ) Teli ! Twoje życzenia są prze piękne  😡 strasznie mi się podobają.( zastanawiałam się przez chwilę skąd tyle o mnie wiesz.Dopiero potem się domyśliłam,że to wszystko wywnioskowałaś z moich postów) aa i dziękuję Ci jeszcze za mały prezencik  :kwiatek:
Madmaddie ! Kartka jest śliczna strasznie lubię takie typowo zimowe kartki ! Zabeczka 17 ! Dziękuję za życzenia super,że się tak rozpisałaś. Dziękuję wszystkim dziewczyną z całego serca !

(wiem,że takie wiadomości lepiej wysłać na pw ale chciałam się z wami podzielić moim szczęściem  😀 ale też nie mam tyle czasu aby do wszystkich pisać 😡,bo dopiero co wróciłam ze szkoły nawet nie zdążyłam ściągnąć butów  :icon_redface🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się