Akcja: Świąteczne Kartki Re Voltowiczów

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
14 grudnia 2010 13:18
Notarialna,  na jakiej podstawie wyciągnęłaś wniosek, że to właśnie te osoby? Przecież to było jeszcze przed losowaniem, a Mraulin uruchomiła opcje nie wysyłania do konkretnych osób.
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

14 grudnia 2010 13:28
Mraulin, cieszę się, że Ci się podoba.

A mój Renifer od Karli został moim biurowym reniferem i ciężko ze mną pracuje 😀
Hija, A czemu zachowanie Mraulin wydaje Ci się dziecinne?? Bo zupełnie nie łapię...

Ja dostałam dziś kartkę od Teli. A właściwie nie kartkę, ale całą paczkę świąteczną 😀 Ogromne dzięki! Za wszystko, a zwlaszcza za piękny wiersz  :kwiatek:
Ovca, cieszę się, że się podoba. Jeszcze raz wszystkiego dobrego Tobie i pozostałym forumowiczom 🙂
Dostałam dzis kartkę od Mery!
Nawet nie wiesz Mery jak mi było miło, bo tak z serca prosto to odebrałam!

Mraulin zamierzasz wysłać mi ten adres?
Ja dziś dostałam pierwszą kartkę 😉 maracuja dziękuję bardzo! Życzenia są piękne, kartka również  :kwiatek:
Hija i ja również dostałam pierniki z kartką! Siedzę i piję kawę, myślę sobie zjadłabym coś słodkiego, moich pierników ruszyć nie mogę bo popakowane. Słyszę, że ktoś puka do drzwi,otwieram a tu listonosz z paczką, otwieram, a tam pachnące pierniczki! Mniam! A do tego życzenia Michaśkowo-fotelikowe 😁 Dziekuję pięknie 😍

ps czemu jedziesz z pienrikami na uczelnię? 😁

Tak szybko dostałaś?  😲 Jak ja je wysłałam... wczoraj. Normalnie kocham pocztę polską  😍 
W sumie to nie pierniczki tylko ciasteczka imbirowe. Twoje dostałam już wcześniej i stwierdziłam, że Ci nie wyśle pierniczków, bo Twoje takie dobre, że wysłanie moich Tobie to jak noszenie drzew do lasu to upiekłam Ci właśnie ciasteczka imbirowe. Mają też cynamon i inne składniki podobne do pierników, więc to tak prawie prawie ale nie do końca piernik 😉
W ogóle moja mama się zachwyciła Twoją paczką (ja też!) chodziła i oglądała cały czas i się zachwycała.
A ja zabrałam na uczelnie na 2 śniadanie  😍 Ale mi koleżanki zazdrościły. Wzięłam choinkę !
Pierniczki przecudnej urody, były jeszcze gwiazdeczki, konik i rękawica, niestety moje łakomstwo wygrało i nie dotrwały do zdjęcią  😡 Jak się do nich zbliżałam to wolałam jeść niż robić zdjęcia także jak ostały się 2 wiedziałam, że już nie ma wyjścia.

Ewabe- kojarzy mi się to z sytuacją kiedy rodzeństwo stłucze jakiś wazon przy zabawie posprząta i liczy na to, że nikt nie zauważy i rozejdzie się po kościach. Wydaje mi się, że tak samo jest z tym ukrywaniem, kto nie chce wysłać kartki. Tym bardziej, że adresy były wysłane już dawno i można było od razu napisać, że nam ta osoba nie pasuje.
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

14 grudnia 2010 14:57
ewabe,  super, że tak szybko doszła. Fajnie, że trafiłam w Twój gust.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
14 grudnia 2010 15:05
Dostałam przepiękną kartkę od Ambrozji :kwiatek:

Dziękuję ślicznie 😀 życzenia są przepiękne  :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 grudnia 2010 15:15
Dziewczyny przepraszam za wprowadzenie w błąd. Coś słabe moje czytanie ze zrozumieniem kiedy czytam forum ukrywając się przed szefową! 🙂
Dostałam pierwszą kartkę!  💃 Pięknie dziękuję, gacek : )  :kwiatek:
E to ja już zgłupiałam. Możecie do cholery jasno napisać o kogo chodzi? Moon czy karla?

karla wysłała kartki  😉
zabeczka17, bardzo się cieszę, że się podoba. Mam nadzieję, że nie przestraszyłaś się mojego pisma ?  😁
Moon   #kulistyzajebisty
14 grudnia 2010 15:28
Moje drogie, najpierw proponowałabym się dowiedzieć na 100% a dopiero potem sypać nickami.
Otóż Moon także wysłała WSZYSTKIE kartki. (W zasadzie nie wiem po kija to piszę, w zasadzie to brocha moja i mojego sumienia...)

Poza tym, Olciik i Ninevet się nawet chwaliły (trzecia osoba się nie ujawniła jeszcze  👀 - chociaż mam nadzieję, ze kartka doszła, bo to za granicę) więc także proponowałabym czytać dokładniej posty.
Miłego popołudnia.
ja tez wyslalam, all ( i juz doszly) i bardzo sie ciesze, ze byla lista anty bo tylko sie utwierdzilam, ze z pewnymi osobami nie  chce miec nic wspolnego...
Ja również jestem za podaniem nicka osoby, która w ten sposób postępuje.

Do mnie doszły dziś dwie kartki, od ity, niemiłka 🙂
Dziękuję ślicznie, obie sprawiły mi ogromną radość 🙂

Zdjęciami kartek pochwalę się w późniejszym czasie, bo obecnie nie mam niestety możliwości 🙁


A mi właśnie rodzina dostarczyła do szpitala pierwszą kartkę- od niemiłek  :kwiatek:
Jest prześliczna, taka delikatna...  🙂
Ba, dodatkowo mam życzenia od koni! I nawet podzieliły się ze mną owsem.  😁


Kartki pokazuje dopiero w święta.  😁


bardzo mnie cieszy, że się podobają  :kwiatek:
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
14 grudnia 2010 15:39
zabeczka17, bardzo się cieszę, że się podoba. Mam nadzieję, że nie przestraszyłaś się mojego pisma ?  😁


No chyba zwariowałas ;]

Piękne sa te zyczenia 🙂 takie od serca :kwiatek:
Gagulec   Mistrz lokalny
14 grudnia 2010 16:23
Do mnie doszły karteczki od:
* ovcy  😅
* maracuji 😅
Strasznie się ucieszyłam! :kwiatek:
Zarówno karteczki jak i życzenia są bardzo, bardzo przyjemne 🙂.

Martwi mnie natomiast, że moje karteczki jeszcze nie podochodziły...
Lub nikt się nie chwali, że doszły (wysyłałam w zeszłym tyg, w poniedziałek)...
Hija cieszę się, że się podobały i przede wszystkim smakowały! Tylko czemu dopiero teraz napisałaś, że doszły 🤬 Twoich pierniczko-ciasteczek też już prawie nie ma, musiałam przed chłopem chować 😁 Masz zresztą pozdrowienia od niego! Widzę, że mikołaj już po przejściach bo lukier mu odpadł 😁

Naprawdę chciałabym uzyskać odpowiedź kto nie wysłał tych kartek. Robią się tylko nie potrzebne pomówienia.
Bardzo, ale to bardzo dziękuję kuki  🏇 :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Dziś miałam okropny dzień, a tu taka niespodzianka - i od razu uśmiech na twarzy 🙂
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
14 grudnia 2010 16:34
Ja dziś dostałam prze-prze-prze-przepiękną kartkę od Cavaletti - jest absolutnie piękna, cudowna, wspaniała ahh!  😍
DZIĘKUJĘ!!  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
14 grudnia 2010 16:37
Strzyga, Tylko te osoby zgłosiły pretensje, więc stąd ten wniosek.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
14 grudnia 2010 16:56
Notarialna, fantastyczny wniosek. Dobrze, że naukowcy nie wyciągają takich wniosków z eksperymentów, bo dalej łupalibyśmy sobie kamienie, żeby nam za broń robiły.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
14 grudnia 2010 17:02
Jest taki fantastyczny przycisk ignoruj. Możesz z niego zrobić użytek by nie czytać moich dziwnych wniosków. 😉

I nie miałam tu na myśli Karli. :kwiatek:

Martwi mnie natomiast, że moje karteczki jeszcze nie podochodziły...
Lub nikt się nie chwali, że doszły (wysyłałam w zeszłym tyg, w poniedziałek)...


Ja też wysyłałam w poniedziałek tydzień temu, w dodatku priorytetem.... i nikt się jeszcze nie chwali, ze doszły, ciekawe gdzie krazą.
Oj repka, repka  😉
Dostałam kartkę od repki!  💃
Jest piękna (repka, trafiłaś idealnie, uwielbiam tą krówkę, mam z nią dużo zeszytów, teczkę i inne gadżety  😜 ). I dziękuję też ślicznie za wiersz dołączony na karteczce.  :kwiatek:
hehe a do tego kartka produkowana w moim mieście   💃


Jakoś podejrzanie ten program losował  👀
Dziewczyny  przepraszam ale to ja wprowadziłam wszystkich w błąd ! Ponieważ napisałam do tej osoby wiadomość i okazało się,że obie się źle zrozumiałyśmy 😡.Dziewczyna napisała do mnie czy nie dało by się jeszcze zamienić tej osoby na kogo innego ponieważ obie nie darzą się sympatią. Tylko,że napisała to w bardzo nie jasny sposób i nie zrozumiałam o co jej chodzi.Już się dla mnie wszystko się wyjaśniło i jest mi bardzo głupio jak i jej 😵 . Nie będę mówić teraz kto to jest bo nie widzę sensu. . Jest to tylko i wyłącznie nasz błąd teraz jestem zła na siebie,że w ogóle was poinformowałam o takiej sytuacji.Zostawię to dla siebie a jeżeli ktoś jest zły lub nie zadowolony z tego iż nie wyjawnie o kogo chodzi to jest taki magiczny przycisk ignoruj albo po prostu jeżeli nie pasuje wam zaistniała sytuacja mogę nie brać udziału w następnej edycji. Jeszcze raz PRZEPRASZAM za zamieszanie .  😡
Mraulin spokojnie, broń boże się nie przejmuj, najważniejsze, że wszystko się już wyjaśniło. (i mam nadzieję, że zakończą się te małe, rodzące się tutaj kłótnie)  😉
Hija cieszę się, że się podobały i przede wszystkim smakowały! Tylko czemu dopiero teraz napisałaś, że doszły 🤬 Twoich pierniczko-ciasteczek też już prawie nie ma, musiałam przed chłopem chować 😁 Masz zresztą pozdrowienia od niego!

Dziękuje i wzajemnie !
A w ogóle ten czerwony lukier to kupny czy własny?
A nie pisałam, że doszły bo mi głupio było, że swoich jeszcze nie wysłałam, a zajadam się Twoimi  😡 Na swoje usprawiedliwienie mam chorobe  😁
ovca   Per aspera donikąd
14 grudnia 2010 18:02
[quote author=Gagulec link=topic=36895.msg808422#msg808422 date=1292343794]

Martwi mnie natomiast, że moje karteczki jeszcze nie podochodziły...
Lub nikt się nie chwali, że doszły (wysyłałam w zeszłym tyg, w poniedziałek)...


Ja też wysyłałam w poniedziałek tydzień temu, w dodatku priorytetem.... i nikt się jeszcze nie chwali, ze doszły, ciekawe gdzie krazą.
[/quote]

do mnie doszła dwa dni po wysłaniu, nawet wrzucałam tutaj zdjęcie kartki, ale mogę podziękować jeszcze raz  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się