Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

khaja aktualnie stoi w Wiatowicach, na Dębinie.
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
14 grudnia 2010 19:57
zuza, wiem że siwa babcia u ciebie 🙂 Jak sie zbiore do przeglądania zdjęć to zeskanuje i ci wyśle 🙂 Ja tam zaczynałam na Maszy, a Karat jeszcze byl nie zajeżdzony..... 😉
Znam też matkę Koksa Pannę z czasów kiedy w Sączu była i ze zdjęć u Jelonka...ciekawe czy ktoś coś wie na jej temat?
zuza   mój nałóg
14 grudnia 2010 20:05
Oj ciekawa jestem co z Maszą ale ma prawo już jej nie być na tym świecie  🙁
Pamiętam też Astę,Karat był świetnym koniem,Wermuta,który już nie żyje i moje pierwsze wierzchowce-Miraża i Merino  💘
I trzy pierwsze źrebaki Passa,Pascha i Pasjans
Starą stajnie w Sidzinie tylko czasami w terenie odwiedzaliśmy
A za zdjęcia Siwej bardzo wdzięczna będę
[quote author=idziosława link=topic=196.msg808605#msg808605 date=1292350239]
Jeździ/jeździł ktoś z Was w Mustangu ?  🙂
[/quote]

Jeździłam jakieś 8 lat. Od prawie trzch lat już nie, ale zeszłej zimy często byłam gościnnie. 
W Mustangu jedziłam z Magdą Jopek, najlepszą instruktorką, z jaką w ogóle jedziłam (teraz znów z nią jeżdżę, ale w innym miejscu i na własnym koniu). Z Asią Pawłowską jazdy też były super.
Co do koni, w zeszłym roku poważnie rozważałam kupno Smyka.
Remedioss   2* Parelli Professional
15 grudnia 2010 00:09
Mój Partagon już nie jest mój... tzn nadal go odwiedzam ale znalazłam mu dobry emerycki dom 🙂 został adoptowany w nowej rodzinie.
Z Sierczy zawsze bliska była mi Aneta. Z tego co wiem to niedawno urodziła dziecko 🙂 Przez pewien czas była w Staniątkach.

Zawsze miło wspominam zawody towarzyskie w Sierczy ;P startowałam w tatarskim razem z Pawłem (na Asoli).
No i Agę... dziewczyna zawsze miała ogromne serce do koni.
Enklawa


Cześć Enklawa ja też jeździłam  Jelonka, ja Panne znałam bardzo dobrze jeszcze ze starych czasów a mam pytanie jak tam jeździłaś były takie konie jeszcze jaj Łuna i Ładna?
A gdzie sie podziewa Agnieszka Sadkowska? Ktoś coś wie?
zuza   mój nałóg
15 grudnia 2010 08:46
A gdzie sie podziewa Agnieszka Sadkowska? Ktoś coś wie?

Ja z Agą rozmawiałam na wiosnę,wtedy pracowała/luzakowała w Centurionie.Ogólnie Warszawa ja wciągnęła  😉
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
15 grudnia 2010 09:25
Remedioss, Tak Aneta urodziła dziecko jakoś niecały rok temu 😉
Dalej jest w Staniątkach, dalej zajmuję się końmi i prowadzi treningi 🙂

zawody w Sierczy były super 🙂 czasami siadam i oglądam cały album zdjęć z sierczy lub płytki ze zdjęciami robione przez Piotrka Pawlikowskiego
Enklawa


Cześć Enklawa ja też jeździłam  Jelonka, ja Panne znałam bardzo dobrze jeszcze ze starych czasów a mam pytanie jak tam jeździłaś były takie konie jeszcze jaj Łuna i Ładna?


Nie bo jak ja tam byłam to murowana stajnia była już sprzedana a po drugiej stronie dróżki była malutka drewniana... ale Łunę znam ze zdjęć... to zresztą chyba matka Parysa czy mi się pokręciło? Czy ty jeździłaś za czasów Paciora? Moje koleżanki tam wtedy jeździły...., Blanka Baster miała Wigora... i chyba potem Beata Smulska możesz ja kojarzyć 😀
Dzieki Zuza za info🙂
Nawet znalazłam jej zdjęcie w galerii Centuriona🙂 Nic się nie zmieniła🙂
Enklawa

Tak ja jeździłam za czasów Paciora jeździłam tam codziennie przez dwa lata. A nie wiesz co z łuną?
Enklawa

Tak ja jeździłam za czasów Paciora jeździłam tam codziennie przez dwa lata. A nie wiesz co z łuną?

niestety nie wiem 🙁 ale wiem ,że nie nudziliście się tam z Paciorem raczej...  😁
annai   Moje ulubione wszystko...
15 grudnia 2010 22:03
witam serdecznie enklawa, miałam przyjemność jeździć w rancho kosocice ( tak to się wtedy nazywało )za czasów Basi K., a ściągnęła mnie tam Beata S. ( razem studiowałyśmy). było tam wówczas naprawdę przyjemnie ( w sensie atmosfera). Koks mój ulubieniec, Parys, Lala, potem przyszła Montana, przez chwilę była też właśnie Caryca. reszty nie pamiętam. najlepsze były akcje pt. obornik po zimie...bardzo miło to wspominam. jak ktoś będzie widział Basię to gorąco ją ode mnie uściskajcie  🙇
stella, Ormus jest w prywatnych rękach - Aśka, była luzaczka Leśniaka i obecna Wielgórskiej. wiem od niej, że gdy wzięła go z Krakowa do Warki ( tam wówczas pracowała) był  potwornie zaniedbany i wychudzony. w Warce go odkarmiła, potem przywiozła do nas ( N. Studnica w zachodniopomorskim) bo miała zacząć współpracę z moim szefem, ale coś im nie wyszło i po jakiś 3 m-cach zabrała go do Żywca.
przepiękny, bardzo zadbany i ułożony ogier, właściwie wieku tak bardzo po nim nie było widać, gdyby nie kontuzja kolana pewnie jeszcze byłby niezłym wierzchowcem.
zuza   mój nałóg
17 grudnia 2010 09:49
...
a o Derwiszu nic nie słyszałam
...


hej,Derwisz własnie "wypłynął" w tarantach  😉
o tu
http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,231.new.html#new
Enklawa a masz kontakt z Pauliną Wierzycką? wiem, że się kiedyś przyjaźniłyście i jeździła u Ciebie na Kosocickiej (Bednarskiej)?
podobno się wyniosła gdzieś do Nowego Targu, kontakt nam się urwał po odejściu od Turka.
chodzi za mną myśl aby pojeździć saniami po Błoniach :-)

może kulig  🏇
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
17 grudnia 2010 13:25
haha!! Straż Miejska by chyba zgłupiała 🙂 😁
jeździłem kilka razy po Błoniach jak jeszcze trzymałem Asolę na Zarudawiu, raz nawet jak był cyrk, chcielismy pokazać koniom wielbłady , ale jeden koni zaczepił o kabel zasilający i wyłączyliśmy prąd w cyrku  🤣
spoko ja się pisze  na kulig po Błoniach sąsiedzie! już nie raz tam bywałam ,dzieci oprowadzałm robiliśmy wyścigi! 🤣 (tylko kretowiny były zdradliwe )
Straż jak na nią nie wjedziemy to nas nie zobaczy 😉
[quote author=pawel_asola link=topic=196.msg812221#msg812221 date=1292594383]
jeździłem kilka razy po Błoniach jak jeszcze trzymałem Asolę na Zarudawiu, raz nawet jak był cyrk, chcielismy pokazać koniom wielbłady , ale jeden koni zaczepił o kabel zasilający i wyłączyliśmy prąd w cyrku  🤣
[/quote]

Paweł ja nawet wiem który to koń bawił się w elektryka i wyłączył ten prąd  😁
Kaktus Paulinę kojarzę tylko jedną nie wiem czy to ta bo po nazwisku nie pamiętam.  Nie przyjaźniłam się z Pauliną raczej znałam 😀 pewnie lubiłam 😀 kontaktu nie mam w karzdym razie.
a ja sie tak wtrace jeszcze z informacjami mikolajowymi bo wieki mnie tu nie bylo. chcialam tylko napisac, ze widok Rafala biegajacego w stroju Mikolaja po stajni i rozdajacego prezenty zmiazdzyl  😂 i jak nie kochac tej stajni  😎  🏇 wczoraj to nam w ogole choinke taka wielka przywiezli, ciekawe kto ja bedzie ubieral  😁  😜
A my chyba postawimy się w Czekaj-Landzie  😀  😅
hej

Pilnie potrzebuje uzyskać namiary na stajnie w Niepołomicach (kjk pod Żubrem) konkretnie chodzi o numer telefonu, bo podany na stronie jest nieprawidłowy.

z góry dzięki za pomoc
Och w Grodkowicach byłam, znam stamtąd sporo ludzi, ogólnie ja bym uważała, żeby Ci ktoś konia na jazdę wziął pod Twoją nieobecność... I stanowiska mnie przerażają. Teraz zrobili padok, więc jest już lepiej, ale ja bym tam nigdy konia nie postawiła.



Proszę.?! Jak konia pod Twoją nieobecność.?
To jakaś pomyłka jest.!
Nikt nigdy nie wziął konia pod czyjąś nie obecność na jazdę.!
życzę miłego dnia 😉
Zapraszam do Grodkowic ; ).
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
18 grudnia 2010 20:07
ja spędziłam kilkanaście prawie dni w Toporzysku i jestem pod wielkim urokiem tamtego miejsca! fantastyczny klimat, Pani Kasia Waligórska i jej podejście do koni.. na tyle co widziałam to mój ideał🙂 instruktorzy pełni zaangażowania, konie świetne, dobrze zrobione, są konie na których spokojnie można zdać złotą odznakę, nie martwiąc się że koń nie zareaguje na pomoce. Jeżeli ktoś szuka ambitniejszej rekreacji to polecam w 100%. Tereny fantastyczne, okolica urzekająca..  😜
Witam Was!
Ostatnia moja wiadomość została dodana w celu sprostowania stajni... gdyż dowiedziałam się co mówią o tej stajni.
a Ta stajnia nie powinna być krzywdzona, bo ktoś powiedział jakąś plotkę...
Grodkowice nie daleko Krakowa

Serdecznie Zapraszam.!
Cudowne miejsce ! 😉)
co do Grodkowic, mój koń tam stoi, jakoś nie dzieje jej się krzywda, a wręcz przeciwnie, obie jesteśmy bardzo zadowolone z tej stajni, a szczególnie  z pani instruktor, która zawsze pomoże i ma doświadczenie ;]
pozdrawiam
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się