Akcja: Świąteczne Kartki Re Voltowiczów

zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
15 grudnia 2010 20:43
Oj tam nic wielkiego  🙂 😁
Ja dostałam pierwszą kartkę od Grafi. Jest śliczna! Bardzo miłe życzenia i "dodatki" do kartki 🙂 Dziękuję :kwiatek:
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
15 grudnia 2010 21:10
Ja nadal nie mam żadnych 🙁
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
15 grudnia 2010 22:07
do mnie dzisiaj dotarła druga kartka, tym razem od ewuś :kwiatek: dziękuję bardzo za życzenia, a kartka śliczna! 😉

moje poszły wczoraj 😉
ewuś uff, bo już się zaczynałam martwić, że może za ciężkie to wyszło na zwykły znaczek i nie dojdzie :P miło mi, że się podoba  :kwiatek:

A ja dostałam dzisiaj drugą karteczkę od ity i jestem zachwycona! Wspaniałe zdjęcie i piękne życzenia (o kopercie nie mówiąc 😀 )! dziękuję ślicznie  :kwiatek:
Do mnie też już dotarły wszystkie trzy kartki!
Pierwsza, od Cyntii była nawet ze mną na Cavaliadzie 😉 Dziś doszły kartki od Gacka i od Kopyciaka.
Wszystkie są śliczne, każda inna! A w środku - tak wiele DOBRYCH ŻYCZEŃ - i wierszem, i prozą!  💘
Bardzo Wam, dziewczyny, dziękuję za tyle radości!
A ja jutro wychodzę ze szpitala i wszystkie 3 karteczki wysyłam priorytetem. Może dojdą idealnie na 23-24 grudnia?  😀
Mam tylko nadzieję, że nie zrobiłam za dziecinnych kopert...  😡
Ja dzisiaj dostałam kartki od hanoverki i Bogdan(ów) za co bardzo dziękuje  :kwiatek: fajnie tak wrócić do namacalnych kartek i życzeń 🙂
ja tez nic nie mam jeszcze, ale milo, ze dochodza moje 🙂
A ja dostałam dzisiaj drugą karteczkę od ity i jestem zachwycona! Wspaniałe zdjęcie i piękne życzenia (o kopercie nie mówiąc 😀 )! dziękuję ślicznie  :kwiatek:

cieszę się, żę sie podoba🙂
Lotnaa, gacek🙂, cieszę się, że kartki dotarły 🙂 Wysyłałam priorytetem w tamten czwartek chyba, więc  wcale  tak szybko nie podochodziły. Więc dziewczyny które jeszcze nie wysłały niech obowiązkowo ślą priorytetem!
Ja wysłałam w poniedziałek normalnie, a teraz mam stresa czy dojdą  🙁
w poniedziałek dostałam piękna kartke z równie ślicznymi życzeniami od ciri   :kwiatek:
Ja swoje wysłałam wczoraj priorytetem i z tego wszystkiego zapomniałam włozyc życzenia które napisałam na osobnej kartce a pod tamtymi co były juz w środku sie tylko podpisałam 🙁
mam drugą!
dzisiaj rano doszła quillingowa kartka od karesowej.
jest prze-pięk-na!  😍

dziękuję!  :kwiatek:
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
16 grudnia 2010 10:56
A ja mam póki co dwie kartki 🙁 i to jedną na wymianke prywatnie :P  🙁 buuu
Dziś dostałam prześliczną, wesołą kartkę od Naciau. Bardzo dziękuję za życzenia, nie mam niestety własnego koniska, ale za to innego ogonka 🙂 I przy okazji wielkie podziękowania dla Mraulin, która zajęła się od tej najgorszej strony całym przedsięwzięciem oraz za pomysł. Nie sądziłam, że to aż tak przyjemne dostać kartkę od obcej osoby, a tym czasem poprawiła mi humor znacznie.
Kartka od Naciau:
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
16 grudnia 2010 12:28
ja tez dostałam tylko jedna kartke narazie, a moje robotki reczne wyjda dopiero w jutro ale priorytetem🙂
Otrzymałam dwie karteczki.
Od śnieżynki Poni- Justynki oraz Asi-Hiji (chyba tak się odmienia🙂 Dziękuję Wam dziewczynki :kwiatek: Taki mały gest a tak cieszy:]

Po wielu trudach i walce z czasem oraz pocztą wysłałam wczoraj kartki i mam wielką nadzieję, że dotrą na czas:]




Edit: literówka
Wielkie podziękowania dla relacji15, cierpi1enie i madmaddie, karteczki trafiły do mnie wczoraj i bardzo poprawiły mi humor. W piątek wieczorem wrzucę skany 🙂
:kwiatek:


uff bo juz myslalam ze nie dotra czekam czytam a tu nikt nie pisze ze dostal ode mnie czyli moge byc spokojna ze pozostale 2 tez dotra (mam nadzieje) 🙂
a i przepraszam ze tak skromnie ale niestety zdolnosci nie mam a u nas na poczcie wiekszego wyboru nie bylo a niestety ostatnimi czasy w domku siedze 🙁 ale obiecuje ze nastepnym razem nadrobie  😡
ja też mam do tej pory jedną kartkę. Ale cieszę się, że moje wszystkie już doszły 🙂
Otrzymałam dwie karteczki.
(...) oraz Asi-Miji (chyba tak się odmienia🙂

To chyba ode mnie, odmiana dobrze tylko H z przodu, chociaż przez M brzmi bardzo ładnie 🙂 Muszę popracować nad swoim charakterem pisma  😁
Ciesze się, że dotarła 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
16 grudnia 2010 13:34
wczoraj przyszły- dzisiaj odebrałam, dwie śliczne kartki od Kota i Presji dziękuję :kwiatek: piękne życzenia, poprawiłyście mi humor, bo dzień się tak makabrycznie zaczął  😀
dostałam dzisiaj piękną kartkę od Kuki  :kwiatek: 💘

potrafiłby ktoś mi orientacyjnie napisać w ile dni doszła jego kartka?
A dzisiaj do mnie dotarła piękna karteczka od cierp1enie - fantastycznie jest otworzyć skrzynkę i znaleźć w niej takie miłe życzenia! Ogromne dzięki  :kwiatek:
Ja też mam na razie tylko jedną karteczkę, ale mnie to rybka, do mnie mogą dojść nawet na święta, byleby doszły, rzecz jasna.  😁
A ja ozdobiłam nawet koperty. Wiecie, nuda szpitalna.  😁
Jutro po południu lecę dopiero na pocztę i wysyłam priorytetem, bo niestety, dzisiaj mnie ze szpitala jeszcze wypuścić nie chcieli.  😵
Hija przepraaaaszaaaammm :kwiatek:

Mój błąd- analfabetyzm wtórny😀 I już poprawiam:]
Gacek, ciesze się,że kartka dotarła  😀 pozdrowionka od ferajny 🙂
potrafiłby ktoś mi orientacyjnie napisać w ile dni doszła jego kartka?

Nie wiem kiedy Design dostała kartkę. Wysłałam w poniedziałek. Ale pewnie dzisiaj doszła, jeśli dzisiaj napisała na forum🙂

Mój błąd- analfabetyzm wtórny😀 I już poprawiam:]

Nic nie szkodzi 🙂 Biję się w pierś i obiecuje pisać ładniej  😁
Nikt jeszcze nie dostał ode mnie?  👀 Wysłałam w poniedziałek, mam nadzieję, że dojdą ....
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
16 grudnia 2010 16:38
ode mnie też jeszcze nikt... ale ja wysłałam dopiero we wtorek  😡 i sama narazie dostałam tylko jedną...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się