Akcja: Świąteczne Kartki Re Voltowiczów


Dziś w skrzynce znalazłam karteczki od:  Niewidzialnej oraz od Kiwii - ŚLICZNIE DZIĘKUJĘ!  :kwiatek: 😍 :kwiatek: 😍 :kwiatek:


o w szoku jestem że juz doszła 🙂 w środe coś koło 18 wysyłałam 😉

a ja dzis dostałam kartke od Lotneej BARDZO DZIĘKUJE za śliczną kartke ! :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Ja dostałam kartkę od państwa Bogdanów ! :kwiatek:
Dziękuję bardzo i również życzę Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku !  :kwiatek:


cieszę się,że doszła  :kwiatek: dziękujemy za życzenia,
jeszcze tylko o jednej kartce nie wiem czy doszła  😉
dostałam dziś piękną kartkę wraz z cudownymi życzeniami od Fangi  :kwiatek:

dziękuję!
karesowa   Rude jest piękne!
17 grudnia 2010 20:36
A ja dziś dostałam najcudowniejszą kartkę na świecie...dawno się tak nie cieszyłam a co najfajniejsze otrzymałam kartkę wręczoną osobiście bo wylosowała mnie koleżanka ze stajni- hi hi hi, cóż za zbieg okoliczności. A poza kartką z życzeniami forumowa S. obdarowała mnie czymś zupełnie fantastycznym bo zdjęciami mojego Rudego-na których wygląda tak, że oczu oderwać nie mogę 😍
Kasiu-raz jeszcze dziękuję :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Moje dosyć minimalistyczne kartki poleciały priorytetem 🙂

Ja za to dostałam przepiękną kartkę od niemiłka, dziękuję ślicznie! :kwiatek:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 grudnia 2010 21:17
do mnie kartki doszły od ikariny i niewidzialnej! Są piękne!
Ja za to dostałam przepiękną kartkę od niemiłka, dziękuję ślicznie! :kwiatek:


nie ma za co  :kwiatek:

czyli moje wszystkie 3 już doszły, super  😉
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
17 grudnia 2010 21:28
Moje również doszły, bardzo się cieszę!  :kwiatek: Ja jak na razie dostałam 1 😉
s.   happiness is easy
18 grudnia 2010 07:31
Kasiu-raz jeszcze dziękuję :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:


Bardzo proszę 🙂  :kwiatek:
Otrzymałam dziś piękną kateczkę od Baffinki wraz ze zdjęciem:]

Już została powieszona w siodlarni wraz z resztą kartek. Dziękuję bardzo:*


miło mi! cieszę się że dotarła  :kwiatek:
Moje kartki wyjdą niestety dopiero w poniedziałek bo proces twórczy mi się niestety trochę wydłużył. Ale będą! i obiecuje że dorzuce coś do karteczek 😉

Ja jak na razie dostałam jedną od relacji15 - dziękuję :kwiatek:


prosze bardzo ciesze sie ze dotarla 🙂
no to moja jeszcze jedna w drodze 🙂 i na jedna jeszcze czekam 🙂
ciri - cieszę się, że kartka dotarła  :kwiatek:

moje dwie kartki już dotarły... a ja dostałam póki co jedną  🙂
dzisiaj odebrałam z poczty paczuszkę od Teli :kwiatek:! Przepiękne, szczere życzenia, a Koźlik Karlik jest cudaśny 😍
Widzę, że nikt nie dostał jeszcze kartki ode mnie. Wysyłałam w zeszłą środę i zaczynam się już martwić... 🙁
Qrcze... A ja właśnie zaczynam obawiać się, że moje kartki nie dojdą przed świętami.  🙁
a kiedy wysłałaś?
Wczoraj, tuż po wyjściu ze szpitala.  🤔
Moje z poniedziałku jeszcze nie doszły, a co dopiero z wczoraj 😉
Mia, ale, że co? Sugerujesz, że nie dojdą przed świętami? Pięknie.  😵
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
18 grudnia 2010 16:02
Dotałam dwie kartki!

Pierwszą od Naciau, a drugą od Atamanki. Są przepiękne! Aż mi się gęba uśmiecha 😉
koniara788, Nie mam pojęcia, wyroki Poczty Polskiej są przeważnie niezbadane  🙄 ... .
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
18 grudnia 2010 18:45
Rozmawiałam z panią z poczty i podobno list zwykły za 1,55zł ma czas na dojście 3 dni roboczych, lecz znając naszą pocztę... Ja wysłałam kartki w piątek priorytetem więc mam nadzieje, iż koło wtorku będą już u Was. 😉
Notarialna super, że się podoba :kwiatek: No, to moje już wszystkie doszły, ja czekam jeszcze na jedną.
ostatnio w Teleexpresie był reportaż o pewnym starszym panu, do którego doszła niedawno kartka wysłana dwadzieścia lat temu  😜
[quote author=asieńka link=topic=36895.msg813894#msg813894 date=1292702191]
ostatnio w Teleexpresie był reportaż o pewnym starszym panu, do którego doszła niedawno kartka wysłana dwadzieścia lat temu  😜
[/quote]

nie denerwuj mnie.  😁
Mia nie stresuj się już ,kartka doszła dopiero co byłam w skrzynce  😡  ,dzięki wielkie za śliczną kartkę i śliczne życzenia  😉

Gacek śliczna kartka ,zastanawiam się czy kupna czy robiona ,śliczne dłuuugie życzenia  😜 

zabeczka17  mam i kartkę od Ciebie ,super życzenia a środek mnie zaskoczył  😜 

Ja już wszystkie karki mam  💃  jeszcze raz dziękuje i wesołych świąt .

4 kartka doszła już wcześniej i jest od kot
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

18 grudnia 2010 20:35
dzisiaj odebrałam z poczty paczuszkę od Teli :kwiatek:! Przepiękne, szczere życzenia, a Koźlik Karlik jest cudaśny 😍


Super, że trafiłam. Cieszę się, że Ty się cieszysz.
Moje wszystkie kartki doszły!!
Ciesze sie że już doszła i że sie podoba 🙂 niestety kupna, ale w przyszłym roku chciałabym zrobić samodzielnie.
monia, cieszę się, że już doszła i że się podoba  :kwiatek: Myślałam, że dopiero w okolicy poniedziałku będą 😉
Miałam taki zap... że nie miałam czasu iść do skrzynki ,więc bardzo was przepraszam że dopiero dziś odwiedziłam skrzynkę ,Kartki bardzo ładne i super poprawiły mi humor ,bardzo bardzo dziękuje  :kwiatek: 
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się