Farmerama.com

Bischa   TAFC Polska :)
14 grudnia 2010 15:37
Na dziś holiday14- wilson
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 grudnia 2010 19:29
KLIK

Tam gdzie oddaje się zwierzęta doszłam już do tego, że za znaleziony (i oddany) prezent dostaje PD. Zwierzęta mogę dalej oddać, ale te zielone pola wcale nie idą mi "dalej".
kod bonusowy na dziś

reindeer15

zwiększa PD o 50% przez 1h
Kami   kasztan z gwiazdką
15 grudnia 2010 10:45
A ja się wkurzyłam o dzisiejszy kod  😤 wpisałam rano kiedy zbieram najwięcej (drzewa, wszystkie zagrody i po nocy lilie), czekam aż mi przyjdzie leniwiec, czekam, czekam... Po pół godzinie stwierdziłam, że może im się coś zacięło i zebrałam wszystko. Chciałam napisać do pomocy technicznej... A tu nagle leniwiec!!! Wkurzona jestem, bo przepadło mi te 50% bo już zdążyłam zasadzić następne rzeczy rosnące dłużej niż godzinę  👿
Bischa   TAFC Polska :)
15 grudnia 2010 19:42
Ktoś bezczelnie bawi się moją farmą!  🤔 Na bahamaramie mi posadził trzcinę i winogrona nie wiem po co (mam tego od cholery i ciut ciut), wrzucił prezenty do worka i zwierzaki (robię to zawsze o 24) i były komunikaty o podwójnym logowaniu  😲
Bischa  😲
Współczuję, bo teraz to będziesz miała udrękę, żeby dojść kto to taki...
Bischa   TAFC Polska :)
15 grudnia 2010 21:30
W sumie mało mnie to obchodzi, mogę się logować, napisałam do pomocy technicznej bo coś nie mogę zmienić hasła. Więcej nikt mi nie majstrował przy farmie i nie było komunikatów o podwójnym logowaniu.
ja też miałam komunikaty o podwójnym logowaniu.. :/
kod na dziś ice16 - 10x mila (mogliby dawać troszkę lepsze prezenty) :P
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
16 grudnia 2010 10:22
Bischa mi tez sie ostatnio zdawało że cos mi nie gra na farmie. Weszłam pozbierać plony a one byłu juz pozbierane, zasiane bylo cos innego, a dodatkowo w ogrodzie ozdobnym pojawil sie nowy przedmiot ktorego nie miałam  🤔
kod na dzis joy17 daje 100 sg i dopelnia zbiornik wody do pelna 🙂
Szukam kogoś miłego kto mógłby zająć się moją farmą 27.12-2.01, w ten tydzień po świętach  :kwiatek:
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
17 grudnia 2010 18:12
Vana, wal na pw 🙂
a moja od 25-28 grudnia
kod na dzis jingle18 5 super paszy
a powiedzcie mi co to mroczna zagroda dla strusi bo dzis mi nastepny poziom wzkoczyl i oprocz fabryki strusich jaj i mil bylo napisane tez cos takiego i nie mam pojecia co to  👀
Bischa   TAFC Polska :)
18 grudnia 2010 17:26
Jak są mroczne noce, jak w Haloween czy w noc pełni to można mroczne ulepszenia zagród kupić i chyba o to chodzi generalnie.
kod na dziś: snowball19 - 336 PD
Bischa   TAFC Polska :)
19 grudnia 2010 11:41
Ilość PD zależy od poziomu tak jak w kole. Ja miałam 476  😉
Ale chyba nie jakoś tak prosto, że jak 45 lvl to 450 PD?
Kami   kasztan z gwiazdką
19 grudnia 2010 12:52
Potrzebuję dwóch sądiadów - mogę kogoś zaprosić  👀

Ja na 62 poziomie miałam 434 punkty  🙂
Kami
jaki masz nick?
Kami mnie mozesz zaprosic nick relacja15 bo mi ktos grac przestal
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
19 grudnia 2010 18:03
Kami możesz mnie zaprosić - maddiet  😉
Też szukam sąsiadów. Potrzebuję dwóch. Ktoś chętny? Nick: maanja
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
19 grudnia 2010 18:36
Również potrzebuję sąsiada. Nick: Roulett
Wysłałam Ci zaproszenie.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
19 grudnia 2010 18:46
Ok, dzięki. Już przyjęłam 🙂
Dołączam do grona grających w Farmeramę😀 (koleżanka z pracy mnie zaraziła... 😉 ). I od razu uderzę z problemem:
Już chyba 4 raz próbuję wypełnić zadanie ze Spółdzielni, konkretnie dostarczyć 200 sałat. Najpierw myślałam, że to jakiś błąd na stronie, ale teraz myślę, że po prostu nie potrafię tego zrobić 😵 Idę do "Spółdzielni", klikam w misję. Wracam na farmę (pokazuje mi się po prawej zegar, więc misję rozpoczynam prawidłowo). Zbieram zasadzone wcześniej sałaty, sadzę nowe. Ponownie zbieram i ponownie sadzę i tak w kółko. Czas mija, przed chwilą uzbierałam 450 sałat! Mija 0,5h, i wyskakuje komunikat: "Niestety, nie wykonałeś zadania...". Czy po za zebraniem tych sałat powinnam je jakoś "dostarczyć" ? Bo już nie wiem jak to zrobić 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
19 grudnia 2010 19:10
Libella, Posadź sałatę bez rozpoczynania misji, poczekaj aż urosną, włącz misję, zbierz sałatę i dosadź resztę. 😉 Ja tak robiłam z każdą misją i zaliczałam bez problemu 😉
Robiłam już na wszystkie możliwe sposoby, teraz posadziłam, poczekałam aż urosną, potem włączyłam misję, zebrałam te "urośnięte" i zbierałam dalej. I mam teraz 500  🙄sałat
Ja również zapraszam sąsiada  barnabik
A co do zadań w spółdzielni to mi po wykonaniu zadania pojawiał się taki komunikat pomimo że zadanie było ukończone i dostawałam nagrodę
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się