Farmerama.com

kod na dzis:  mistletoe20
10x supernawóz
Bischa   TAFC Polska :)
20 grudnia 2010 16:49
Nowości na farmie  😀 Szczególnie dla wyspiarzy  😁 Ulepszenia zagród na wyspie i chyba warsztaty dwa. W spółdzielni nowe zadania, z tego co widzę tylko dla wyspiarzy.
Jutra kolejna mroczna noc.
osobka ktora opiekuje sie moja farma dosniosla mi ze na szybko potrzebuje sasiada
Drapacz
Chętnie przyjmę sąsiadów 😀
Libellka
poszlo
Bischa   TAFC Polska :)
21 grudnia 2010 11:54
Ode mnie też MonikaKŁ  😉

Edit: za pare dni będę nowego sąsiada chyba potrzebować bo się nasza ćpakowa opierdziela  😁 Kto ma taki nick, bo nie pamiętam?
Kami   kasztan z gwiazdką
21 grudnia 2010 17:26
Ktoś wie jaki jest kod na dziś  👀
sleigh21 - darmowa próba w kole

Utknęłam na zadaniach w spółdzielni. Brakuje mi 1 królowej pszczół, a kupno miodu graniczy z cudem  😵
Przypominam, że dzisiaj jest pełnia. Hihi, cała moja farma jest w duchach.  😁
2 dni temu zaczęłam grać od nowa, wcześniej miałam konto, ale ta gra wydawała mi się troszkę głupia.  😡
Bo królowe i sadzonki dębu pojawiają się jak już wybudujesz warsztat - ja mam już 4 królowe i 13 sadzonek dębu 😵 a miodu na razie 12 sztuk szkoda że nie można się podzielić
No to pięknie. A ja pokasowałam wszystkie zagrody, bo miałam już dość zabawy z robieniem/kupowaniem pasz. Dzięki za info. Pszczoły zaraz wrócą do pracy  😁
Hihi nie wiem czy się zrozumiałyśmy  królowe do budowy warsztatu pojawiały się u mnie jak już warsztat postawiłam a tak to trzeba było czekać i czekać i nic a ile miodu potrzebujesz mogę Ci wystawić na targu chociaż podobno nie koniecznie musimy być na tym samym bo jest kilka
Fakt, pomyliłam warsztat ze zwykłymi zagrodami. Ale coś w tym jest, bo wpadało mi więcej ciekawych narzędzi jak miałam zagrody.
Nie wystawiaj tylko ze względu na mnie. Szanse że uda mi się kupić miód są zerowe. Na razie zdobyłam jeden.
OK ZA chwile wystawie kilka jak sie uda złapać to super nawet nie zauważyłam że mi sie ich tyle uzbierało
Ej, a gdzie się wpisuje te kody? Czytałam gdzie, ale ja taka wiecie, ni kapiszi jestem.  😵  😁
lewy górny róg NEWSY wchodzisz  i masz kod kreskowy klikasz i wpisujesz
dzięki wielkie.  :kwiatek:
OK ZA chwile wystawie kilka jak sie uda złapać to super nawet nie zauważyłam że mi sie ich tyle uzbierało

Chyba jesteśmy na innych rynkach, bo nic nie widziałam 🙁 No trudno.
poszły jak świeże bułeczki i pare piór sprzedałam bo też zalegały
Bischa   TAFC Polska :)
21 grudnia 2010 21:49
[s]Potrzebuję sąsiada, ale najpierw napiszcie na PW do mnie, to wtedy leniwego sąsiada wywalę  😉[/s]

[s]Kurna no!  😤 Kupiłam w mrocznym sklepie czaszkę i nie mam jej nigdzie  👿 😤 🤔 🤦 Ktoś kupował? Skąd ją brał, lub co z nią zrobił?[/s]

A do dupy z tą mrocznością  :bum:
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
22 grudnia 2010 00:38
Potrzebuję dwóch albo i trzech sąsiadów na koncie Roulett
Notarialna wysłałam 😉
Hihi nie wiem czy się zrozumiałyśmy  królowe do budowy warsztatu pojawiały się u mnie jak już warsztat postawiłam a tak to trzeba było czekać i czekać i nic a ile miodu potrzebujesz mogę Ci wystawić na targu chociaż podobno nie koniecznie musimy być na tym samym bo jest kilka


Mi królowa wyleciała ze zwykłej zagrody UL, jedną dostałam w prezencie od sąsiada a jedną kupiłam w skrzynce xxl

kod na dzisuaj: punch22

7x dodatkowe zlecenie w domku farmerskim + 1 specjalne
Udało mi się kupić ten nieszczęsny miód i skończyłam zadania w spółdzielni. Za wykonanie ostatniego dają kilka florenów.
pilnie sasiada szukam bo cpakowa olala sprawe 😤
mam kolejne pytanie szczypiora... Skąd mam brać rzeczy do "zleceń specjalnych"? Np. kasztany, brzoskwinie? Nigdzie nie widzę takich drzewek do kupienia 😡
Bischa   TAFC Polska :)
22 grudnia 2010 16:03
Były do wygrania w eventach. Można je chyba na targu kupić (brzoskwinie na pewno), ale owoce a nie drzewka. Drzewka można wygrać w kole farmerskim. Ja ćpakową wczoraj wywaliłam, bo mi po oczach czerwony termometr walił.
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
22 grudnia 2010 20:16
Zapraszam jednego sąsiada 🙂
Hebronka
wilejka poszlo zapro
ja też przyjęłabym kogoś do siebie z powodu braku Ćpakowej - mój nick: marysia550

kto mi się zajmie farmą od 25 do 28 grudnia?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się