Akcja: Świąteczne Kartki Re Voltowiczów

Ponia   Szefowa forever.
21 grudnia 2010 20:05
Presjo, dziś dostałam od Ciebie kartkę  :kwiatek: jeszcze jej nie widziałam ale wiem ,ze już dotarła 😉

przyszły jeszcze kartki od Kucyk, i Baffinki 😉

a zeszłym tyg, od Żabeczki17.
Ja dzisiaj dostałam kartkę od Nadii za którą bardzo dziękuje 🙂  :kwiatek:
Uff.. Ponia, skoro Ty dostałaś a mieszkasz na drugim końcu Polski to reszta też chyba już ma moje kartki  😉
Presja, aa cieszę się, że doszła! I że się podoba :kwiatek:
Powiem wam że ta akcja z kartkami to świetny pomysł, naprawdę trzeba popularyzować stare dobre kartki świąteczne a nie jakieś tam e-maile i smsy. Jestem za taką samą akcją na wielkanoc, a może walentynki?   😁

karolinaaa Mia- jeszcze raz dziękuje  :kwiatek:
Moje zostały wysłane w zeszły wtorek i dalej nikt nie "zameldował", że dotarły. Jak mam być szczera to się niestety obawiam o to co się z nimi stało.  🙄


Martva nic się nie martw. Dzisiaj dotarła  😉 bardzo dziękuje  :kwiatek:

ja dostałam do tej pory 2 kartki. Trzecia pewnie na dniach dojdzie, ale jako, że już jestem u rodziców to dopiero po świętach ją odbiorę.
Bardzo dziękuję Mraulin za piękną karteczkę i pyszne pierniki, które świetnie pasowały mi dizsiaj na śniadanie  :kwiatek:

Dostałam już komplet kartek, tylko jedna moja nie zotała zgłoszona, ale mam nadzieję, że równiez doszła do adresatki...
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
22 grudnia 2010 07:47
Więc moje doszły wszytskie i ja też dostałam już wszytskie 😅
Serdeczne dzieki :kwiatek:
Do mnie również dotarły już wszystkie trzy i niniejszym serdecznie dziękuję sznurce, brevie i naciau za piękne karteczki  :kwiatek:
Super fajna inicjatywa, strasznie przyjemnie wyciągać świąteczne kartki ze skrzynki, normalnie cieszyłam się jak kretynka  😂
Mam nadzieję, że te moje też dotrą o czasie...
Anetaw cieszę sie bardzo!
a ja wczoraj dostałam kartki od Strzygi i Emade!
Dziękuję pięknie, strasznie miłe i śliczne były!
Melduje, że ja Panterka-23 otrzymałam wszystkie 4 kartki i są super mega fantastyczne 🙂
panterka-23 to super 😉 miałam zagadkę z Twoim adresem, ale widzę że na szczęście doszło  😀
cyntia   Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda...
22 grudnia 2010 12:26
Wczoraj znalazlam w skrzynce kartke od RICO i (Kupich) 🙂 A teraz dotarla do mnie karteczka od Mery 🙂 Dziekuje Wam dziewczyny 🙂
A u mnie w skrzynce cisza...  🙁
Ciekawe gdzie są kartki wysłane przeze mnie...  🙂
A teraz dotarla do mnie karteczka od Mery 🙂 Dziekuje Wam dziewczyny 🙂

wooow, dziewczyny meldowaly w zeszlym tyg, ze doszly, wiec sie dziwilam ze do Ciebie jeszcze nie... w kazdym razie wreszcie sie udalo 🙂 fajnie!
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
22 grudnia 2010 13:21
[quote author=martva link=topic=36895.msg816372#msg816372 date=1292858928]
Moje zostały wysłane w zeszły wtorek i dalej nikt nie "zameldował", że dotarły. Jak mam być szczera to się niestety obawiam o to co się z nimi stało.  🙄
Martva nic się nie martw. Dzisiaj dotarła  😉 bardzo dziękuje  :kwiatek:
[/quote]

💃 💃 💃
Bardzo się cieszę, że karteczka dotarła!  😅
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
22 grudnia 2010 13:45
Nirv, dziękuję bardzo za karteczkę  :kwiatek:
Moon   #kulistyzajebisty
22 grudnia 2010 13:55
Dostałam karteczkę od Lockmitel, dziękuję!  :kwiatek:
sznurka, cieszę się że w porę doszły i się podobają 🙂
Hanoverka- a do Ciebie doszły nasze życzenia? Wysyłałam w tym samym czasie trzy kartki, dwie doszły  🙂


Bogdan pewnie, że doszły, już Ci nawet dziękowałam i Ty również!
cieciorka   kocioł bałkański
22 grudnia 2010 17:06
Uff.. Ponia, skoro Ty dostałaś a mieszkasz na drugim końcu Polski to reszta też chyba już ma moje kartki  😉

Różnie bywa- wysyłałam priorytetem w październiku kilka listów na raz- jeden doszedł następnego dnia do Wrocławia, a inne, w tym warszawskie krążyły długo....
trzynastka   In love with the ordinary
22 grudnia 2010 17:29
Jestem ciekawa czy w ogóle się dowiem czy kartki dotarły  😁
Pozostałe dwie osoby do których wysłałam odezwały się w tym wątku jak na razie raz zgłaszając się do udziału w zabawie i tyle 😉
Do mnie też wszystkie karteczki dotarły i pierniczek też  :kwiatek: Dziękuję wszystkim za życzenia  :kwiatek:
martva możesz przestać się martwić, albowiem dzisiaj otrzymałam kartkę od Ciebie (pierwsza kartka, jaka dostałam :hurra🙂. Dziękuję bardzo za życzonka. Bardzo miło zrobiło mi się czytając je :kwiatek:
cieciorka   kocioł bałkański
22 grudnia 2010 17:54
ninevet, ja o swoich kartkach myślę cały czas, mam nadzieję, że się będą podobać- to bardziej ekscytuje niż czekanie na ostatnią kartkę!
trzynastka   In love with the ordinary
22 grudnia 2010 17:58
Dokładnie o tym samym myślę. Większą przyjemność sprawia mi radość innych z otrzymanej kartki niż dostanie od kogoś więc zależy mi by ktoś napisał "dziękuję, podobają się" ale cóż poradzić 😉
a ja dostalam dzis trzecia karteczke i wrzucam fotke 🙂


a ta trzecia kartka to od tajemniczej osoby ktora podpisala sie tylko S kto to taki ??  👀 
dziekuje oczywiscie za wszytkie i zycze wszystkim wesolych swiat  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
a ja mam zgryz..doszła  kartka od Klaudii z Wrocławia, ale tak styrana kioperta, że nie jestem w stanie nic więcej odczytać, Aniołka poczta uszkodziła więc teraz go operujuę🙂 tak czy tak dziękuję bo karteczka piękna🙂 :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się