CSI*** parada jeździecka katowice 4-7 grudnia

Legitymacja sędziowska uprawnia do darmowych wejść na wszystkie imprezy jeździeckie w kraju. W Poznaniu wchodziłam bez problemu. W spodku jednak problemem mogą być miejsca, które są sprzedawane.
Tak, ale już na Torwar nie dało się wejść, bo "nie PZJ był głównym organizatorem"- tak się tłumaczono.
CeraŁ   dużo dużo zmian..
27 listopada 2008 17:14
A do osób które pytały o wyżywienie, to dzisiaj skumałam, że tuż obok Mc'Donalda na Stawowej tuz przy dworcu są 2 minibary-restauracje gdzie podawna jest kuchnia domowa🙂
Każdego chętnego do dotrzymania mi towarzystwa na CSI zapraszam na PW:-)

Będę tam od rana w czwartek do niedzieli.
Albido- czekam na spotkanie😉
Pewnie,że tak🙂Musimy się jeszcze numerami wymienić,żeby jakoś łatwo sę złapać.
Jedną dereczkę już mam załatwioną,jeszcze drugą próbuję załatwić😉
Będzie ktoś z Was w sektorze R ?
Ja mam takie jedno pytanko. Czy 5 grudnia gdy jest wstęp wolny to po prostu można sobie przyjechać o której się chce i wejść normalnie za darmo? A co jeżeli wszystkie miejsca będą zajęte? Też wpuszczą? I mam takie jeszcze inne pytanie. Na żadnym z tych wszystkich dostępnych w necie programów imprezy nie znalazłam informacji o planowanych przerwach. Czy ktoś z was orientuje się kiedy takowe będą (chodzi mi o przerwy miedzy konkursami)? Z góry dziękuję za informacje 🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
29 listopada 2008 00:06
kukuleczka napisał: Będzie ktoś z Was w sektorze R ?

Ja będę w "R" w niedzielę (sektor czerwony)
W sobotę w "B" (również czerwony)

Do zobaczenia
Scottie   Cicha obserwatorka
29 listopada 2008 08:45
Izabelka202 no tak przynajmniej było na torwarze. Nie sadze, zeby wszystkie miejsca byly zajete, spodek jest chyba duzy 🙂 poza tym nawet jesli tak, to i tak wpuszcza... A jesli chodzi o przerwy miedzy konkursami, to na 100 %, chociazby po to, zeby parkur poprzestawiac 🙂
A jest w ogóle podany rozkład imprezy, ale z godzinami?
CeraŁ   dużo dużo zmian..
29 listopada 2008 10:23
Z godzinami chyba niestety nie.. ;O
Przerwy będą między konkursami, wiem że ma być pokaz west, ujeżdżenia, wyścigi kuców z klubu jeździeckiego Amigo i nei tylko , jakies pokazy woltyżerki i t p. 🙂
Napewno przerwy też będą podczas rozbudowy parkuru bo przecież to nie zajmie kilka sekund
Miejsca powinno wystarczyć bo Spodek jest na prawdę b. duży a wątpie że tam będzie tak dużo ludzi. 🙂
W czwartek i Piątek jest za darmo czyt. nie będzie kas z tego o wiem, po prostu wchodzisz 🙂.
Zaraz dam linka, w ktorym są godziny konkursów
Post pod postem, ale musiałam napisać, żeby móc wstawić linka.
Tutaj godziny konkursów http://www.paradajezdziecka.pl/parada/publicznosc.php , właściwie to na większość pytań w tym wątku, są odpowiedzi na stronie oficjalnej parady: http://www.paradajezdziecka.pl/parada/index.php
Kukuleczka, dzięki. Wcześniej był podany program, ale przez dłuższy czas bez godzin i obstawiałam, że jeszcze tego nie zmienili.
a nie wiecie czy jeszcze mozna dostac sie jako wolontariuszka?
Franke Sloothaak – trzykrotny medalista Igrzysk Olimpijskich, potwierdził swój start w Paradzie Jeździeckiej CSI***
w Katowicach (4-7 grudnia 2008 r.)
Bischa L, pisała o tym 😉.



http://www.swiatkoni.pl/news-display/430.html

Czytaliście ? Shocked Very Happy Wolałabym Beerbauma , ale Sloothak też jest miszcz Very Happy

Pozdrawiam 🙂

a nie wiecie może, jak na takich targach jest z cenami? Czy bedą wyższe, niższe niż w sklepach? Bo np. w Poznaniu były tańsze, a niektórzy sprzedawcy spuszczali ceny...xd
Faktycznie. Nie zauwazylam.
a co z biletami?? można kupić w niedzielę rano na miejscu ?
Ganja przypuszczam,ze moze juz nie być miejscu.Na ticketpro nie sprzedają,a u mnie w Empiku w miescie juz podobno nie ma (?)
Ja też bd xd. Jutro jade po bilet ;D.
A to masz na obydwa dni ??
np. jak kupisz za 20 ??
Czy za jeden bo mi sie zdaje ze za 1 .
Czy bilety są sprzedawane na konkretne miejsca? Czy tylko na sektory, a które miejsce się zajmie - to loteria?
Mozna sobie wybrać dokładnie takie miejsca,jakie się chce
Dzięki🙂 A orientujecie się, gdzie będą najlepsze? Pytam pod kątem robienia zdjęć i ogólnie widoczności. W Poznaniu np. lubiłam siadać na "długiej ścianie"
Najlepsze są najblizej parkuru i w srodkowym rzędzie,ale zapewne wszystkie zajęte.Obawiam się,ze dobre miejsca juz generalnie są wykupione
Ja kupowałam bilety gdzieś 3 tygodnie wczesniej,a juz troche było pozajmowanych
Środkowe rzędy były wykupione od razu. Nie sądzę, żeby było dużo do wyboru z czerwonych sektorów, czyli blisko parkuru.

I w końcu wybrałam hotel Etap, gdzie łazienka jest dosłownie w pokoju ;p.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
01 grudnia 2008 13:35
ja kupowałam 12.11 i na obydwa dni nie było w ogóle miejsc w sektorze zielonym, czyli najbliżej parkuru

Niektóre sektory czerwone też były totalnie wyprzedane.

Kupuje sie bilety na konkretny sektor, rząd i miejsce. Mam nadzieję, że ludzie sie będą tego trzymać, nie tak jak było na Torwarze
Zielonego sektoru nie ma, tam będzie parkur, pierwszy dostępny sektor to sektor czerwony.
Co zobaczenia w Katowicach 🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
01 grudnia 2008 13:43
Serio?Zielony to parkur?!Ale głąb ze mnie
W takim razie mamy bardzo dobre miejscówki
A własnie, jak to będzie z towarem w Katowicach?Taniej będzie czy ceny takie jak w sklepach? Bo na Torwarze niestety wszystko było droższe

Do zobaczenia
Ja i mój mężczyzna będziemy od piątku, z samego rana
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się