Olsztyńscy voltowicze

🤔 forum mi szwankuje i nie moge wiadomości wysłąc, ponizej napisałam jeszcze raz eh
szalonakobyła jest tylko jeden na Partyzantów Arcus, jak skrecasz z 1 Maja w prawo to zaraz przy salonie Ery
[quote author=szalonakobyła link=topic=216.msg816176#msg816176 date=1292847532]
Ile w Olsztynie jest jeździeckich i gdzie?
BO byłam ze dwa lata temu zaczaiłam tylko na jeden. Na Mazurskiej.
Są inne? i gdzie? Bo wybieram sie niedługo to chetnie bym wpadła.
[/quote]

niestety jest tylko ten jeden sklep. nie ma konkurencji wiec marża 200 % ...
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
20 grudnia 2010 14:03
Czy ktoś z was podróżował ostatnio pociągiem na trasie Olsztyn-Trójmiasto lu Olsztyn-Elbląg??
Jutro albo we środę czeka mnie ta wątpliwa przyjemność i zastanawiam się jak wygląda teraz sytuacja na kolei...
Ircia   Olsztyn Różnowo
20 grudnia 2010 14:47
Dużo sprzętu jeździeckiego mają teraz w Agromie i z tego co wiem jest o wiele taniej niż na Partyzantów.
Pauli - ja jechalam 2 tygodnie temu. zdecydowalam sie na jazde z samego rana, zeby nie utknac w pociagu w srodku nocy. mialam godzine opoznienia, bynajmniej nie z powodu sniezycy, a tego ze "cos sie zepsulo" i odczepiali w Ilawie pol pociagu  😵 a mnie czeka to samo co ciebie, tyle ze chyba w czwartek rano. juz sie boje  😵
Frytkens gdzie to jest dokładnie?
Pilnie szukam konia do towarzystwa dla mojej klaczy. Od zaraz. Koszt - zwrot za jedzonko. Zwierzewo k/Ostródy
Frytkens gdzie to jest dokładnie?

jak wsiadziesz w autobus nr 1 w kierunku dworca to przed dworcej jest przystanek "partyzantow". jak jedziesz busem ta ulica to po prawej stronie widac sklep jezdziecki 😉
Angeel mnie wyręczyła hehe

zaraz za salonem Ery, po schodkach się wchodzi
Kurde, laski, jakoś źle doczytałam, bo zrozumiałam,  że jeszcze drugi sklep jest w Olsztynie i się głupio dopytuję gdzie  😡
było mówione o Agromie, to na Lubelskiej czy Towarowej, zawsze myję te dwie ulice, tam przy ulicy stoją traktory i inne tego typu pojazdy, z daleka bedziesz widziała
to jest na tej ulicy co wjazd do makro chyba ;d i gdzie myjnia somochodowa samoobsługowa jest jeśli cos ci to mówi ;d
Tak dokładnie tak jak mówi Maganik Agroma jest tam gdzie Makro
a czy w tej Agromie sprzedają jakieś ciuchy jeździeckie?
chyba nie  🤔
Siemka , sory że przeszkadzam , ale wie może ktoś jaka  ( czy w ogóle jakaś )  okejka jedzie do barczewka ? Z góry dziękuję za odpowiedź .  :kwiatek:
[s]Prestige, koło mc' donaldsa na dworcowej są okejki. te do Barczewa teoretycznie mają numer 64, ale często mają po prostu napisane "barczewo", jeżdżą też jakieś na Wipsowo, Jeziorany, Biskupiec i jadą przez Barczewo. 😉[/s]

edit.
źle przeczytałam. do Barczewka jest okejka, ale nie wiem o której i chyba nie za często.
gdzie w olsztynie kupie taki sprzęcior do odśniezania samochodu?  😎
Prestige do Barczewka jeździ okejka z dworca a dokłądneij z tego przystanku przy ul. Jasnej. Ale co do godzin to nie wiem w necie chyba gdzieś cos powinnaś znalezc

emade pare dni temu było już podobno wszystko wykupione, najbliżej po łopaty i tego typu rzeczy było do Elbląga. Nie wiem jak teraz sytuacja ale mozesz spróbowac w praktikerze czy obi, ewentualnie w innych zwykłych marketach jak mieli dostawę to powinny byc, np w realu na ogrodzie
a czy w tej Agromie sprzedają jakieś ciuchy jeździeckie?


tak są ubrania 🙂
no i jak było na wigilii w kortowie?
Jak dla mnie bylo super, fantastycznie  😀 ... milo było zobaczyć dziewczyny(chociaz nie wszystkie przybyły), powspominać, posmiac się, wypić i zjeść razem🙂😉 Naprawde mega udana Wigilia hehe
zgadzam sie z Agą ;d Nawet buka sie aż tak nie rzucała xd
Buka snuła sie po O.P.O z mina cierpiętnicy, raz nawet wbila do naszej kanciapy 😉 😉
...a tak przy okazji to,zycze Wam Wesołych Świąt i wszystkiego naj naj naj w nadchodzącym Nowym Roku i oby był lepszy od męczacego 2010...
dołączam się, Mikołaja z wielkim worem, zdrowia miłości i szczęscia, obżarstwa przy wigilijnym stole !!!
a kto to buka ?  🤣

sluchajcie, jak to jest z tym Robsonem ? osrodek mial byc zawieszony w organizowaniu zawodow regionalnych do... 2014 roku ? mialy byc tylko zawody towarzyskie. a teraz patrze na kalendarz 2011 - same regionalne. jak to w koncu jest ?  🤔 (bo chcialam cos wystartowac bez babrania sie z odnawianiem papierow, klubow itd :P)

no wlasnie, wesolych Swiat wszystkim !!  💃
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
23 grudnia 2010 22:56
silver
Bardzo żałuję, że mnie z wami nie było...

a kto to buka ? 

Nie chcesz wiedzieć 😁


Przyłączam się i również życzę wam wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!
Spełnienia marzeń, nie tylko końskich i pociechy ze swoich kopytnych.
Hmm Buka jest to pewna portierko-stajenna-rymarz w naszym O.P.O - Osrodku Przygotowan Olimpijskich 😀

Angeel nawet jesli to beda zawody regionalne to i tak nie musisz miec zadnych papierow chyba, ze zmieni sie cos od Nowego Roku ale watpie...
Wesołych Świąt! A przede wszystkim spokojnych 😉 i duuużo zdrówka i cierpliwości dla Was i Waszych Koni 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się