Akcja: Świąteczne Kartki Re Voltowiczów

a ode mnie oprócz Sznurki ktoś jeszcze dostal kartkę?
Mery, starałam się, jakby nie było 😉 Cieszę się, że moje wysiłki zostały docenione!  🙇 hihii. Jeszcze raz wszystkieeeego najlepszego z okazji świąt!  😅

To jeszcze czekam na zameldowanie ostatnij kartki!
Lotnaa   I'm lovin it! :)
23 grudnia 2010 21:14
emade, ja dziś dostałam  💃 Ślicznie dziękuję za cudowną kartkę! Dziękuję tym bardziej, że to czwarta re-voltowa kartka, a ja wysłałam tylko trzy  :kwiatek:



Ze specjalnymi pozdrowieniami dla Matki Chrzestnej Strzygi  :kwiatek:
[b]emade [b] ja dostałam od Sznurki kartkę.
cieciorka   kocioł bałkański
23 grudnia 2010 22:06
ewuś, ale nie chodzi o kartki od sznurki 😉
ewuś, chodziło mi o to czy oprócz Sznurki do kogoś jeszcze doszła moja kartka 😉 to jeszcze jedna kartka powinna jutro dojść ale dziwne bo wszystkim trzem osobom wysylałam jednego dnia
emade, właśnie teraz doczytałam. Cóż, zmęczona jestem 😉
Wraz z Rudą i Arką chciałybyśmy życzyć wszystkim Re-voltowiczom i Voltopirom  fantastycznych, mroźnych Świąt Bożego Narodzenia, prawdziwej zimy za oknem i ciepła rodzinnego, niepowtarzalnych wzruszeń i zaskakujących prezentów, a Nowym Roku wielu sukcesów, odważnych marzeń, mądrych decyzji, satysfakcji, spokoju i pomyślności
:kwiatek:
W imieniu swoim i zwierzaków-zarówno tych kopytnych jak i psich-chciałabym życzyć wszystkim Voltopirom radosnych, pełnych spokoju i miłości Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku! Wszystkiego co najlepsze kochani! Buziak dla wszystkich voltowych koni i wszelkiego innego zwierzyńca! :kwiatek:
Właśnie przyszła do mnie 2 z 3 kartek. AN przepiękna kartka i cudowne życzenia, dziękuję i nawzajem z całego serduszka 🙂
Spokojnych,zdrowych Świąt Bożego Narodzenia,spędzenia ich w ciepłym rodzinnym gronie,dla całej voltowej ekipy życzy Wiola.Wszystkiego najlepszego kochani

.........._,|,_
............'|`...Gdy pierwsza
............/.\. gwiazdka
.........../`,\)... na niebie
........../__\ ... zabłyśnie
........./ . o \....niech Cię
......../_ , *_\_... Aniołek
......../ `, .* \_...ode mnie
......./ ? `~ . \... uściśnie
....../_ . * ., o \...I przekaże
....../ ? o .. ~ \ ? serdeczne
...../ . * .... . o.\? życzenia
..../_ ,,~~ '. * ' _\_'w Święta
..../`~,, .. o.......\::::::Bożego
.../ .* ...`' * ? ,',..\ :::: Narodzenia
../_.....o ..~~,, , _\... oraz wiele
./ .. * ......... ,, ~ ' \..... radości i
/* .... o ..._~`'*...o \....nadziei
`-,,~'`' ...* ... _ ,-´.......w Nowym
........":-------:".......2011 Roku!!!!))

zycze wszystkim re-voltowiczom 🙂
A ja dzisiaj znalazłam w skrzynce ostatnie dwie karteczki od Design i Cariotki, dziękuję pięknie, są prześliczne i sprawiły mi mnóstwo radości! 😍 😅
Doszła kartka od Alabamki 🙂 Dziękuję ślicznie za życzenia, cudowna kartka, a opłatek w środku dodał jeszcze bliskości 🙂 Sianko wylądowało pod obrusem zamiast tego, które było chyba w gazecie :P
cieciorka   kocioł bałkański
24 grudnia 2010 16:28
Mam ostatnią kartkę 🙂
Z... powiedzmy, minimalnym wkładem własnym nadawcy, ale i tak dziękuję 🤣
Wg daty na znaczku wysłana, wtedy, co moje, ciekawe czy ktoś też dzisiaj dostał moją 🙂
ja także życzę wszystkim Wesołych Świąt i czekam jeszcze na moje kartki  😀
Pozdrawiam!
LatentPony   Pretty Little Pony :)
24 grudnia 2010 18:04
Mam ostatnią kartkę 🙂
Z... powiedzmy, minimalnym wkładem własnym nadawcy, ale i tak dziękuję 🤣
Wg daty na znaczku wysłana, wtedy, co moje, ciekawe czy ktoś też dzisiaj dostał moją 🙂


Ja dostałam dzisiaj 🙂 I bardzo dziękuję 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
24 grudnia 2010 19:45
Wesołych świąt  :kwiatek:
Ja dostałam dzisiaj karteczkę od Cariotki, pięknie dziękuję  :kwiatek:
Dostałam już wszystkie trzy 🙂
Bardzo dziękuję Baffinko, Design, Cariotko  😍  :kwiatek:

Wesołych Świąt!  😅 :kwiatek:
Mio bardzo się cieszę 🙂

Wszystkim: błogosławionych Świąt! A w nowym roku tego, co NAJważniejsze 🙂
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
24 grudnia 2010 22:18
Do mnie dotarły dzisiaj kolejne kartki - od Chess i Chmury
Obie kartki śliczne, a koniki na kartce Chess są bombowe 😀

Wcześniej dotarły do mnie również karteczki od Kopyciak i baffinki, za co bardzo dziękuję.
Fotę wstawię jutro 🙂

Czy ktoś dostał już kartki ode mnie? Pani na poczcie zapewniała, że zdążą dojść  👀
Doszła kartka od Alabamki 🙂 Dziękuję ślicznie za życzenia, cudowna kartka, a opłatek w środku dodał jeszcze bliskości 🙂 Sianko wylądowało pod obrusem zamiast tego, które było chyba w gazecie :P

To super, że doszła i się podoba  :kwiatek: Taka minimalistyczna ale nic nie mogłam wymyślić. Opłatek bardzo pokruszyli?  😀
Alvika bardzo mi przykro że kartka nie doszła i chyba już nie dojdzie bo była wysłana 6 grudnia .A więc składam Ci tu ,tylko i wyłącznie dla Ciebie życzenia  🙂 
Życzę Ci nadziei,
własnego skrawka nieba,
zadumy nad płomieniem świecy,
filiżanki dobrej, pachnącej kawy,
piękna poezji, muzyki,
pogodnych świąt zimowych,
odpoczynku, zwolnienia oddechu,
nabrania dystansu do tego co wokół,
chwil roziskrzonych kolędą,
śmiechem i wspomnieniami.
Wesołych Świąt!

Gwiazdki najjaśniejszej,
choinki najpiękniejszej,
prezentów wymarzonych,
świąt mile spędzonych,
karnawału szalonego,
i roku bardzo udanego!
Życzy koniara788 wszystkie re-voltowiczom i voltopirom! 🙂

Do mnie kartka nie doszła i nie doszła też do jednej osoby. Cóż, zobaczymy, co będzie jutro.  💃
jutro raczej niewiele bedzie, bo jutro poczty zamkniete 😉
Och, ale gafa.  😡
Wczoraj dostałam 3 kartkę z niespodzianką, dziękuje juliadna  :kwiatek: za życzenia, kartkę i to małe "coś"

Wesołych Świąt ludziska.
Dzisiaj w skrzynce znalazłam jeszcze jedną karteczkę, od Nirv. Dziękuję slicznie :kwiatek:
Cariotka   płomienna pasja
25 grudnia 2010 11:22
ja też dostałam od Nirv i od Mraulin jeszcze🙂 dzięki dziewczyny🙂 śliczne kartki🙂
Z moją pocztą chyba coś nie teges... Ja dostałam jedną kartkę a z tego co cztam jeszcze nikt moich nie dostał 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się