Kącik Rekreanta cz. III (rok 2010)

Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
27 grudnia 2010 15:32
incognito ale się puchacz zrobił 🙂 Fajną ma teraz maść 🙂
kujka haha, super 😀 Widać, że chłopaki żyją w symbiozie 😁

Dzisiaj nasza mała rocznica 🙂 Równo pół roku temu kupiłam i przywiozłam tego prawie-karego-hanowera-który-jest-skarym-trakenem (:hihi🙂. Cieszy mnie to, że przed nami lata poznawania siebie nawzajem 🙂
Pozazdroszczone daroldze i szafirowej 😉
[img]http://i657.photobucket.com/albums/uu297/GosikaM/weee2.jpg?t=1293463242[/img]

No i szaleństwa na śniegu, czyli My Snow Dragon, który chyba poczuł wiosnę 🙂
[img]http://i657.photobucket.com/albums/uu297/GosikaM/sn7.jpg?t=1293463242[/img]
[img]http://i657.photobucket.com/albums/uu297/GosikaM/sn5.jpg?t=1293463242[/img]
[img]http://i657.photobucket.com/albums/uu297/GosikaM/sn.jpg?t=1293463242[/img]
[img]http://i657.photobucket.com/albums/uu297/GosikaM/sn2.jpg?t=1293463242[/img]
[img]http://i657.photobucket.com/albums/uu297/GosikaM/STA77808.jpg?t=1293463242[/img]
[img]http://i657.photobucket.com/albums/uu297/GosikaM/sn6.jpg?t=1293463242[/img]
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
27 grudnia 2010 15:51
Raven gratuluję rocznicy. Przed wami jeszcze duzo ich bedzie
Młody widzę zadowolony z możliwości pobiegania, taki wesolutki  😉
wątek zamknięty
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
27 grudnia 2010 15:59
Ja przepraszam za OT, ale Raven sprawdź PW 😉  :kwiatek:
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
27 grudnia 2010 16:11
martva instrukcja poszła 😀
Renata ja bym się nie dziwiła, że się tak cieszy z dworu, ale kurcze blade jakby nie wychodził 😉 A to łazi normalnie na padok w każdą pogodę, do tego wylata się w terenie więc na brak ruchu nie narzeka 😁 Ale to była pora obiadu, więc Dziecina musiała wyładować swoje frustracje 😉
wątek zamknięty
Super fajny Pablo z duszkiem 🙂 Trzeba mieć oko na taką fotę.

dzionka, naprawdę fajny prezent! 😀

epk, niech będzie nawet foto z komóry, nawet i jedno, ale niech będzie. Ja jestem wzorkowcem, czytanie czytaniem, ale obrazki z konikami naprawdę wprowadzją quantę w stan nirwany 😁

maleństwo, no co Ty, bardzo fajnie duży pluszak wygląda, on by mógł do mojego siwusa pasować 🙂

Raven, ale ten czas leci 😲 W sumie to Dragon mi się jakoś świeżo w KR plasuje, no proszę, a tu już pół roku... 😵

Do do lizawek, to też się najczęściej spotykam albo z pełną końską ignorancją, albo z nieogarniętą obsesją na punkcie 😉 Skwarek w ogóle niczego nie liże. Likity to jakaś pomyłka, lizawki w boksie się co najwyżej kurzą, udało się przemycić Officinalisa, ale to dlatego, że leżał w żłobie i trzeba go było chcąć nie chcąć trochę jeść 🤣 Bush, która testuje wszystkie końskie cukierki, stwierdziła, Ze Skwaro lubi rzeczy... gorzkie. Może i coś w tym jest, bo on nawet na cukier niespecjalnie łasy. Ciastka i cukierki go nudzą, Officinalisa żre, Cavalora kilka dniach zbojkotował, Happy Day - można włożyć do pyska i zaraz wypadnie 😁, wszystkie Fitformy i pokrewne - tak samo. Dostałam na stajenną wigilię serduszka Eskadrona, zobaczymy, czy się przełamie :P

A w ogóle to mam wreszcie jakieś cywilizowane zdjęcia 😅 - potrzebowałam świąt, żeby się wreszcie o ludzkie porze zawieźć do stajni 🙂 Zamierzam Was zatem pozalewać. Ruda też będzie, tylko ją jeszcze muszę powrzucać gdzieś online 🙂









Radosna próba przemycenia ucieczki od bramy 😁



W sumie to nawet ładny konik z tego Skwarka :P



wątek zamknięty
Quanta ładny? Twój Skwarek jest zdecydowanie najpiękniejszym re-voltowym koniem!  😍
wątek zamknięty
Strzyga siwe na śniegu fajnie wygląda, ale właśnie trudniej mi dobrze zrobić zdjęcie. 😉 Chociaż jak ma się w stajni taką siwą Tap Madl jak ja to nic nie straszne, każde zdjęcie dobre. 😀
Raven ale masz fajnie, mam nadzieję, że kiedyś też doczekam kupna własnego konia i tego poznawania się. 😉
quanta nawet ładny? On jest zjawiskowy.  😍 A jak Rudy? 😉
wątek zamknięty
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
27 grudnia 2010 18:19
quanta - Skwarek jest przecudny!  😍 czekam na zdjęcia Sarki  🏇
Raven gratuluję półrocznicy!!  🥂

my dzisiaj korzystając z przecudnej pogody wybrałyśmy się z xequus na łąkę na zdjęcia 😉
Desman coprawda miał wielką ochotę na biegi przełajowe, ale jego plany poszły na marnę  😁
oto efekty naszej wycieczki:




i uczymy się machać łapami  😅


kocham tego łobuza  😍 😍
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
27 grudnia 2010 18:23
Raven, super fotki! dzis jakis wyjatkowy dzien bo nasze tez lataly jak dzikusy (Gil sadzil meeega bryki) 😁 gratuluje polrocznicy i zycze wielu wielu wielu rocznic 🙂

quantanamera, to juz nie jest Skwarek, to jest SKWAR! przybylo Ci konia!
wątek zamknięty
olciak, Z całą świadomością konsekwencji napiszę, że najpiękniejszy to on nie jest 🙂 Co więcej, nie jest za bardzo w moim typie, ale cóż zrobić, Skwarek nadrabia swoim skwierczącym skwarkowym charakterem i ja go naprawdę pasjami lubię. Po cichu mam nadzieję, że on mnie też (jak mam marchewki to są szanse) 😉
Swoją drogą gdzie u niego te hanowery i prawie 63% folbluta się ukryło to nie mam pojęcia 🤣

xxflygirlxx, trochę mi smutno, bo pewnie w najbliższym czasie nie uda mi się do Niemiec pojechać, ale u rudego wszystko dobrze. Ostatnio usłyszałam o nim, że jest "pełną kopią młodego Donnerhalla". Ergo jest go pewnie znowu dwa razy więcej 😉 Podobno chłopak ma wszelkie predyspozycje, aby robić furorę na naprawdę dużych czworobokach. Zobaczymy... Ale tęskni mi się za nim no i tak nieśmiało zaczynam mieć jakieś konkretne pomysły na przywiezienie dzieciaka tutaj.
Dopiero się wtedy wyda, jaki ze Skwara kurdupel jest 😀

kujka, teraz Skwarczyński wygląda faktycznie fajnie, chyba jeszcze taki okrąglutki to jeszcze nie był 🙂 Zobaczymy jak na wiosnę :P

Dobra, lecę do sklepu, bo po świętach lodówka pusta 😉 A potem się za Saro-fotki biorę.
wątek zamknięty
quanta no to go przywoź i racz nas jego zdjęciami, bo jest boski. 😉
olciiik drugie zdjęcie bardzo fajne
kujka właśnie widziałam te bryki w ZNK, miał ochotę poskakać. 😀
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
27 grudnia 2010 18:48
Nie uwierzycie pewnie  🤣 Właśnie czytając wątek chyba od maja, od deski do deski (zaczynałam jak wątek miał ponad 300 stron  😁 ) dotarłam do 500 strony wątku  😵
wątek zamknięty
olciiik - odwaznie :P
Raven - hihi, ale dzieciak niezle wywijal lapami 😀
quanta - ze ladny to baaardzo malo powiedziane !
Strzyga - o jaki ladny Aruś 😀

moj np. uwielbia Likity Likita, a USG gardzi, nawet nie powacha tego. za Likitami szaleje, znikaja tak jak pisalam w dzien-dwa. chociaz raz mu sie zdarzylo tez go nie tknac, nie mam pojecia dlaczego  🤔wirek: wisial i wisial i go muchy zjadly  😁

wątek zamknięty
Właścicielka Karmela właśnie do mnie napisała, że mam teraz zdecydować czy wracam od stycznia, bo ma chętną do dzierżawy. Nie wiem co zrobić. Moi rodzice mieli mi powiedzieć dopiero w styczniu, po zebraniu czy mogę. Z jednej strony wiem, że by było ciężko ich przekonać, bo nie wszystkie oceny poprawiłam, ale nadzieja matką głupich. Z drugiej strony jeśli oni naprawdę by mi odpuścili straciłabym taką możliwość. A u mnie tak ciężko znaleźć konia do dzierżawy.  😕
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
27 grudnia 2010 19:23
xxflygirlxx, oj skakal, skakal...

(zdjecia Edyty Ciary)
wątek zamknięty
A skakał, bo gonił go Duszi 😅




Duszyna natomiast podnosiła szkity kiedy indziej 😉


Zdj E. Ciara
wątek zamknięty
kujka - rewelacyjne ujecia ! oj zeby moj chociaz troche sie ruszal na padoku :P
xxflygirlxx - to przedstaw rodzicom jaka jest sytuacja i staraj sie ich przekonac 😉 powiedz ze jak ci pozwola wrocic, to bedziesz miala motywacje zeby poprawic reszte ocen 😀 bo wtedy nie stracisz mozliwosci jazdy 😉
wątek zamknięty
Angeel niestety, nie wracam do niego. Poszłam im powiedzieć, że właścicielka musi wiedzieć czy wracam, a oni na to 'ale my nie znamy ocen' i tyle.
wątek zamknięty
Raven, edit.. nie doczytałam myślałam, że rok 😀 gratki lala!

amnestria, ale super śniegofotki!
wątek zamknięty
Raven, to już pół roku?? No niemożliwe wprost!! Strasznie fajna z was para, taka pozytywna i wyluzowana 🙂

quantanamera, pięknie wyglądacie 🙂 Szykujecie się na jakieś halówki razem? Chcę Skwarkę!

amnestria, kujka super foty! Zazdroszczę wyprawy do stajni, bo u mnie znów k...coś, a miałam być i wczoraj i dzisiaj, grrrrr!
wątek zamknięty
Raven, edit.. nie doczytałam myślałam, że rok 😀 gratki lala!

amnestria, ale super śniegofotki!


kobieto, czytaj uwaznie - pol roku !  😀

xxflygirlxx - przykro mi 🙁 chociaz ja bym probowala ich przekonac mimo wszystko
wątek zamknięty
budynio   powrót do świata dźwięków!
27 grudnia 2010 20:11

kujka, teraz Skwarczyński wygląda faktycznie fajnie, chyba jeszcze taki okrąglutki to jeszcze nie był 🙂 Zobaczymy jak na wiosnę :P



to na pewno te mikołajowe marchewki  😉
wątek zamknięty
Angeel próbowałam już po tym jak mi go zabrali. Nie wyszło. Poza tym dla nich oceny to priorytet, są ważniejsze niż wszystko, dosłownie wszystko.
wątek zamknięty
Angeel, dwa razy przeczytałam, musiał mnie mróz dziś zmroczyć, wstydzę się 😀
wątek zamknięty
amnestria masz uroczego konika  💘 wstawiaj więcej zdjęć! skokowych, padokowych, no, Duszkowych po prostu  😁

mój kucyk ostatnio też przypałany na (wy)brykach padokowych 😉

[img]http://re-volta.pl/galeria/moja/foto/25323[/img]


wpływ śniegu na ruch


oraz tarzak zimowy


i tak - on się uśmiecha 😉

wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
27 grudnia 2010 20:34
Ooooo, ależ Duszi wysadził!

Quanta, ja też domagam się Skwareczki (choć znowu będę płakać)

I dziękuję za miłe słowa o Łosiu, ale naprawdę - ten koń miał już epsze momenty w życiu 😉 Za to radości dużo, dziś nawet brykał w galopie (choć jego bryki pod siodłem zawsze pierdołowate były).
No i trzecia młodość, dziś nawet kucyk (TA kucyk, znaczy się samica) przeczołgał się do Łosia z sąsiedniego padoku - taki jest plejboj. I coś mi Dzionka wspominała, że zdarzało mu się do stajni na 2 nogach wracać... I ponoć już dwa razy kobyły z padoku wyprowadził "we wieś"... Nie wierzę 😎

jeszcze Dziad Mróz na luzie

wątek zamknięty
Kujka, Amnestria ale zajebiste zdjęcia!  😀 Szał!  😀
wątek zamknięty
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
27 grudnia 2010 20:37
amnestria, masz wiecej korytarzowych?
OT:kurcze, za kazdym razem jak widze Liderowa hale i moje mazajki na niej (te zielone i czerwone na bandach-odleglosci korytarzowe) to mi sie teskni za ta stajnia 😉
wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
27 grudnia 2010 20:39
O, to Twoje?
wątek zamknięty
Nirv, ostatnie zdjęcie jest tak superhipermegaekstrafajne, że wrzuciłabym je do avatara na Twoim miejscu  😀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.