Olsztyńscy voltowicze

ja mam swojego konia w kortowie ; )
26.12.2010 mój synek i Lary
Niech synek ćwiczy, bo wiosną zabieram go w pierwszy teren  🏇
to fajnie masz magdanik 😉 ja będę jeździł w Dągach i strasznie się boję .  😡
nie boj sie ;d Dągowa ekipa jest wyje**** w kosmos ;d Zobaczysz jak ich poznasz xd chyba jeszcze nigdy nie spotkalam tak pozytywnie nastawionych do wszystkiego ludzi, przepelnionych pozytywna energia xd A najlepsze to sa imprezy w Dągach ;d

Własnie Iza! Co tam słychać u was? ;d
chociaz na imprezie jeszcze (niestety) nie bylam, ale Dągowiade bede odwiedzac jak tylko sie da 😀 ostatnia byla dla mnie hmmm... bardzo udana :P a i Iza oczywiscie super pozytywna dziewczyna 🙂
a ja zaraz jadę do kortowa . 😀 Spotkać się z mils . 😀
z mils z rdk? ;p ostro ;d a ja dzisiaj olewam stajnie jutro tez xd
Hejka wszystkim  🤣  u mnie wszystko dobrze, konisie żyją ja też mam się dobrze więc jest pozytywnie 🙂 W przyszłym roku oczywiście będzie Dągowiada i Hubertus także mam nadzieję, że jeszcze wiekszą ekipą się zintegrujemy 🙂

magdanik Fusie ostatnio byłam na mieście z Jackiem i niby mielismy sie spotkać z Wami, ale wy do domu uciekłyście  🤦 a już myślałam, że Cię zobaczę :P i Moniczkę Fusiarę :P
mils   ig: milen.ju
27 grudnia 2010 19:01
magdanik weź nie olewaj od środy, bo potrzebny mi fotograf. 😁
Jeśli zdołam się ogarnąć, to może na następną Dągowiadę się wybiorę. 🙂 Bo w tym roku, tylko jako luzak byłam.
mils, ja mogę coś tam pofocic... tylko zależy kiedy.  👀
mils   ig: milen.ju
27 grudnia 2010 19:11
sillke od środy do niedzieli. 😉
mils, środa, piątek, sobota i niedziela odpadają xD ale w czwartek?  😉
mils   ig: milen.ju
27 grudnia 2010 19:13
sillke się zobaczy jeszcze, ale z góry dzięki. 😉
mils a na czym ty teraz smigac bedziesz :P na derfiutku? 😀

iszkaaaaa fusiaro kurde tak wyszlo ze nie wpadlismyy nooo 😀 ogarniemy sie jeszczeeee jakos niedlugo 😉))

a ja widzialam dzisiaj prestige xddddddd ale chyba mnie nie polubil 😀😀😀 i silverstar chyba tez nie xdd
mils bedzie na Romanie śmigać 🙂😉
To jak jutro Magdaleno olewasz stajnie to ja biore w obroty dzikiego lodowego Toasta xDD
Właśnie Iszka trzeba sie jakoś spotkac koniecznie!!!
ooo na Romku to w pycie xdddd mam nadzieje ze cie nie zabije 😀

love Prestige! je*** je** je** je** se* hhahaha 😀
a co wy sie tak wyzywacie na nim? ;p Moniczka periwatro nie ujawniaj sie ze swoim turetem na forum!!! xdd ;*** <33

Iza no kurde tak wyszlo ale ale ja sie chetnie z dziewczynami spotkam na dziki bans z wami ;d

aga okej lodowy lodowy Toast jest jutro twoj ;d;d;d

Ostro mils na romanie? 😀 czemu tak? spoko od srody jestem w stajni zapewne ;d
mils   ig: milen.ju
27 grudnia 2010 20:48
silverstar raczej walczyć o przeżycie niż śmigać. 😁
ilovegerman dzięki za duchowe wsparcie. 😀
magdanik a bo Yeti gdzieś się wybiera. 😉 Będziecie mieli się z czego śmiać... 😡
oj tam zaraz smiac ;d ja sie nie bede smiac xd jak bedzie cie nosil po scianach to pewnie bede to przezywac tak jak ty xd ostatanio jestem bardzo wspolczujaca xd
mils   ig: milen.ju
27 grudnia 2010 21:18
magdanik co tam noszenie po ścianach. Będziecie mieli powód do śmiechu ze mnie i moich "umiejętności". 👀
rysia nie pier*** 😉)))
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
27 grudnia 2010 21:19
mils
Nie słuchaj tych bab 😎
Miałam przyjemność jeździć na Romanie i zachowywał się jak anioł, także spoko 😉

Swoją drogą, Romcio wyrobił sobie niezłą renomę 😁
mils   ig: milen.ju
27 grudnia 2010 21:22
magdanik a masz może inne zdanie? Sama się przekonasz w środę. 👀
Pauli mi się właśnie wydał bardzo sympatyczny. 😎
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
27 grudnia 2010 21:42
Bo to złoty chłopak jest 😉
Tylko wiesz, obowiązkowo musisz mieć dla niego jakąś łapówkę 😎
mils   ig: milen.ju
27 grudnia 2010 21:47
Pauli o, dobry pomysł! 🤣
A czy ja mowie ze jest zły? 😀 bardzo pocieszny jest ;d Lubie go ;d
mam inne zdanie na jaki temat MILS? 😀 że niby jezdzic nie umiesz? hahahahahaaha! jasne ;p nawet jak zobacze to nadal bede sadzic ze umiesz ;d
No no laski trzeba się spotkac, ale to już w nowym roku bo teraz nie dam już rady 😉 Na jakieś meeeeeeeeeeeeega balety pójdziemy  😅

Był u mnie dzisiaj Prestige i mam mieszane odczucia  🤣 zobaczymy co będzie jutro jak na konia siądzie 😉
Iszka90 ja jeździć nie umiem .  🤔wirek: Co ja zrobie na tym koniu ? 
zmieniajac temat...dowiedzialam sie dzisiaj ze na rehabilitacje wybiore sie dopiero na koniec lutego  🤔 wiec na konia wsiade dopiero koniec marca-kwiecien  😵  nie wytrzymam!!!! przyjade do kortowa i bedziecie mnie laski na koniu oprowadzac  😂

ide przynajmniej poglaszcze i nakarmie mojego howrsa  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się