Kącik Rekreanta cz. III (rok 2010)

szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
27 grudnia 2010 20:58
maleństwo, moje i hmm... 'exa', jak mielismy faze na korytarzowanie i w zw. z ta nasza faza namalowalismy sobie te odleglosci i skombinowalismy te stojaki do wieszania na bandach 😉 staaaaare czasy.
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 grudnia 2010 20:59
Angeel, Aruś jest model pierwsza klasa ;D
wątek zamknięty
Quanta- ja przez Ciebie wpadnę w kompleksy... Skwarek... 🙇 🙇 🙇 (i tyle, reszta jest milczeniem...)  😀iabeł:
wątek zamknięty
Skwarek jak zwykle bardzo elegancki i wyjściowy

maleństwo strasznie lubię patrzeć na tego Twojego Łosia, ma w sobie coś uroczego.

A ja wczoraj spadłam!Spadłam z konia prawie 🤣 Po 4 latach mi sie zdarzyło wiec cieszę sie niesamowicie, a żeby rozbawić wszystkich spadłam w ostatniej fazie zsiadania z konia, gdzie stałam prawie dwoma nogami na ziemi 😂
wątek zamknięty
Vill ale mnie rozbawiłaś 😁 [quote author=vill_18 link=topic=14622.msg826021#msg826021 date=1293529953]


A ja wczoraj spadłam!Spadłam z konia prawie 🤣 Po 4 latach mi sie zdarzyło wiec cieszę sie niesamowicie
[/quote]
oj ja też (tfu, tfu!!) dawno nie spadłam... 😉
wątek zamknięty
epk nie pierdziel tylko dawaj kasztana. Wy naprawdę nie macie powodów do kompleksów 😉

Quanta, udał Ci się koń, udał. Kawał mięśniaka z niego, a w dodatku diabelnie urodziwy (mów co chcesz, ale jest przepiękny - obok Siwego to mój ulubiony Twój koń :hihi🙂

Szafirowa, a korzystamy z Twoich malunków, korzystamy 😁
Mam jakieś ze 3 zdjęcia jeszcze, ale nie ma na co patrzeć 😁 Nie będzie skoczka z mojego konia. Ten jeden skok to w ogóle była masakra, skakał z miejsca na zasadzie "ratuj się kto może". Zresztą to był jego first time i tak naprawdę głównie polatał chwilę po drążkach i skoczył ze 3 razy tego krzyżaczka. Ale chyba się dobrze bawił 😉

Nirv dzięki to bardzo miłe 🙂

Sierra, Burza senk ju girls :kwiatek:
wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
28 grudnia 2010 10:37
vill, dziękuję 🙂
Przekażę Mamutowi, ze ma kolejną fankę (matko, nie wiem, jak on to robi ;p )
wątek zamknięty
Quanta no i gdzie te fotki Skwarki? Czekamy na rudą ślicznote  :kwiatek:

Mi się w końcu udało wsiąść na gniadą, co prawda na 15 minut ale akumulatory podładowane leciutko  😁
Zdjęcia dzięki Horciakowej  :kwiatek:







no i ruda paskuda  😎


wątek zamknięty
Mam Sarkę, mam 😅
Co do robienia sobie fanów, to Ruda jest muzą zarówno Skwarunia, jak i... Otella. Skwarek do niej rży (autentycznie rży) jak wracamy z hali po robocie. Nieźle, bo do tej pory mój koń przez dwa lata był mocno niemy i nawet nie wiedziałam, że on wydaje takie dźwięki - nawet do żarcia nigdy nie zagrucha, a tu proszę 😁 Natomiast Otello jest zafascynowany Rudą na jeździe - ostatnio wyszedł nam nawet całkiem elegancki, spontaniczny i synchroniczny kadryl (oczywiście pomijając, że Otello kłusował, a my pomykaliśmy galopem hehehe). Najchętniej to by obydwa łaziły przyklejone 😀iabeł:

Zdjęcia z takiej jazdy, gdzie naprawdę niewiele robiliśmy. W Wigilie konie miały wolne, tzn. padok i karuzelę (żeby mogły w spokoju sobie mowy na północ przygotować 😉 - w sobotę tylko spacer pod siodłem, a w niedzielę lekką jazdę - ale były obydwa kunie świeżutkie 😁

Kłus:
niżej

wyżej

Gięcie (i to na tą bardziej wymagającą stronę)


Galopiki:




Kontrgalop (bardzo lubię na Rudej kontrgalopy i super jej potem pomagają na zwykły galop)


Sarka w stój w całej krasie:
wątek zamknięty
quanta
Ale Sarka przybrała, szyje jej urosla, dupka. Coraz lepiej wygląda 😀 A że jest kasztanką to za chwile zacznie mi się podobać bardziej niż Skwarek 😀
wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
28 grudnia 2010 13:58
Quancior, ależ masz pączuszka 😉
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
28 grudnia 2010 14:40
Quanta, obydwa konie całkowicie szałowe!  😜

Tak nieśmiało po Quancie macie galopową Rudą:


Ja nie umiem jeździć, ale Legend przynajmniej wygląda jak koń. No i jak miło czuć BRAK zembowych problemów i żującą paszczę  😜
wątek zamknięty
a tak się dzisiaj cieszyło moje konisko ze skoków  😅






tak mało a cieszy  😍
wątek zamknięty
Quanta jest obłęd. Jeszcze troche i Skwarka pobije (bo jest ruda a rude najlepsze  😎 ) Maleństwo skąd Ty ją wytrzasnęłaś?  :kwiatek:

Polonez pozazdrościć... też już chce poskakać  😵 młodej też pewnie tego brakuje. Rudy jak zwykle super wygląda  💘

edit. skąd mi tu fotki z innego wątku wzięły?!  👿
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
28 grudnia 2010 15:43
quantanamera, tej Skwarki to chyba nawet za mocno tluc nie trzeba, zeby tak spuchla, poklepac wystarczy! z kazda kolejna porcja fot ona rooosnie...
wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
28 grudnia 2010 15:51
Ano Sarka ma zdolności puchcze 😉 naprawdę spore.

Baffinka, a ze znajomej stajni, co ciekawe, to jest totalne NN, zajeżdżone w 6 roku życia, wcześniej stojące u chłopa i nic-nie-robiące poza rodzeniem - nie wiedzieć po co - źrebaków
wątek zamknięty
maleństwo ostro...  😲 cudowna jest.
wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
28 grudnia 2010 16:11
Wiem. Niestety, cudowna... 🙄
wątek zamknięty
Cariotka   płomienna pasja
28 grudnia 2010 17:03
ale Wam zazdroszczę dziewczyny🙂 niestety narazie zdjęć nie mam bo Siwens chory 😵
wątek zamknięty
Cariotka, mnie też aż skręca jak patrzę na fotki z jazd, z padokowania...
A u nas bez zmian... 🙁
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
28 grudnia 2010 17:07
croopie, a ile juz dziewczynki stoicie?
wątek zamknięty
Cariotka   płomienna pasja
28 grudnia 2010 17:14
Siwy dziś wyszedł do koni na 10 minut w moim towarzystwie🙂 zrozumiał że nie może szaleć więc tylko się pomymlał z fumflami. Przepraszam że taki brudas  😡
wątek zamknięty
kujka, trzy tygodnie. Dzisiaj zrezygnowałam z weta, uważam, że najlepszym lekarstwem jest czas... 🙁
wątek zamknięty
baffinka dzięki, poskacz coś małego na śniegu też się da  🏇
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
28 grudnia 2010 17:52
polonez, ale bryk 😀 Nie ma jak czysta radość skakania 😀
wątek zamknięty
Livia to nie był bryk to take radosne lekkie podskakiwanie z głową w dole  😁 śmieszny ten mój konik  😀
wątek zamknięty
croopie a to na pewno międzykostny?
wątek zamknięty
Forta, po znieczuleniach, rentgenie i usg diagnoza była jednoznaczna. Ale też mam wątpliwości, będę konsultować z innym lekarzem... 🙁

btw. przez dwa tygodnie była źle leczone, co też ma wpływ na przeciąganie się kulawizny, dlatego zrezygnowałam z dalszych działań tego weterynarza... ale to tak nawiasem.
wątek zamknięty
quantanamera, no niesamowicie ładnie ruda wygląda! Normalnie +10 w stosunku do ostatniej sesji 🙂

croopie, kurujcie się biedaki!
wątek zamknięty
Dzionka, dziękuję, mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.