Olsztyńscy voltowicze

to chodz na toasta on jest teraz rekreantem ;d wiec mozesz wsiadac nawet na oprowadzanki <lol2>
mils   ig: milen.ju
28 grudnia 2010 12:44
magdanik ja umiem jeździć... 🤔wirek: Zobaczymy co będzie jutro. Tylko weź aparat, proszęęęęę! :kwiatek:
magdanik trzymam Cie za slowo  :kwiatek: poczekam jeszcze z 2-3 tyg bo jak to lekarz powiedzial ... mam na razie lekki zrost  😉 a tak w ogole to jak bede mogla juz jezdzic to pozyczy mi ktoras konia na kilka dni???  😉 SPOKOJNEGO!!! zebym mogla w bezpieczny sposob rozruszac powoli swoja zdefastowana  reke???  :kwiatek: bo strach wsiadac odrazu na nasze kochane folbluciaki  😁
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
28 grudnia 2010 13:40
Ola ja Ci dam konia!! Którego chcesz? 😀iabeł:  🏇
haha hmmmm...czekaj niech przemysle... backet stoi od 2 miesiecy...ymmmm-nie!!! control chief niech sobie stoi nadal haha ymmmmm-nie! diament...nie dam rady go osiodlac bo zostane pokryta i pogryziona heheh ymmmmm-nie! z night chief'a lezalam - nie (aczkolwiek moglby byc na samo ujezdzenie) , tinto nie znam i pod siodlem nie widzialam... zostaje be great  😅 moze byc  😀 albo wsiade na millenium star albo karbonado - im nie chcialoby sie nic robic haha... chociaz mogly troszke urosnac przez te 2 miesiace  🏇



ps. albo polimexa hahha - na niej bede siedziec bezpiecznie  😂
Jaaa Ci moge Siwuuuuska pozyczyc  😉 😉
Kochani potrzebuję numeru telefonu do stajni w Kieźlinach i Spręcowie (Palmowski). Ma ktoś? Będę wdzięczna  🙂
Och przez przypadek napisalam z konta Lidki to chodziło o mojego Siwuska 😉
zmieniajac temat...dowiedzialam sie dzisiaj ze na rehabilitacje wybiore sie dopiero na koniec lutego  🤔 wiec na konia wsiade dopiero koniec marca-kwiecien  😵  nie wytrzymam!!!! przyjade do kortowa i bedziecie mnie laski na koniu oprowadzac  😂

ide przynajmniej poglaszcze i nakarmie mojego howrsa  😉


ja jeszcze o kulach chodzilam po operacji kolana jak na konia wsiadalam 😀 smialo, zapraszam do swojego gada 😀 on baaaaaaardzo spokojny jest 🙂
suuuuper!!! angeel, silver to zaczniemy od lonzy hihi  🏇 dzieki  :kwiatek:
jezeli chodzi o sprecowo to ja moge co najwyzej podac nr gg do Natalii  😉
w kiezlinach nie ma miejsca juz a u palmowskiej tez nie xd

oooo Prestige myslalam ze sie nie odezwiesz xd
mils   ig: milen.ju
28 grudnia 2010 21:14
ilovegerman dobra, weź już skończ męczyć chłopaka! 😀 Nie było cię i co? Ja nie miałam rozrywki, a ty nie masz zdjęć!
mils ale mowilam ci ze dzis jeszcze olewam! dopiero od jutra jestem w stajni, dzisiaj mialam zawalony caly dzien ; )
mils   ig: milen.ju
29 grudnia 2010 07:54
magdanik to nie było do ciebie. 😀
z tego co wiem to u Natalci nie ma w ogole pensjonatu  😉 stoi kilka koni ale bardziej "po znajomosci" ... i wcale sie nei dziwie bo ja tez w swojej prywatnej stajni nei chcialabym miec nikogo z "zewnatrz"  😀
a spoko mils ;d
wlasnie magdanik ty sie nie wtracaj jak nie do ciebie mowia 😀😀😀

to ciebie nie bylo!!! ja bylam! :P o 13 rowno
a ty ilovegerman siedz cicho lepiej ;d;d


Iszka! Wbiłam dzisiaj na wasza strone www ;d najbardziej podoba mi sie chyba w ofertach "imprezy integracyjne na powietrzu". Odrazu stanęły mi przed oczami dągowe party xd Jestem tez zaszczycona ze pojawily sie tam zdjecia mojego autorstwa ;d jak miloo ;d;d;d Jak by mozna bylo komentowac strone to bym ci napisala to na stronie a tak to musze na forum xd
mils   ig: milen.ju
29 grudnia 2010 16:28
no a my przed 13 wyjechałyśmy. :/ I tak nie mogłabym zostać bo oczywiście byli u nas goście. 🤔 Wybacz. :kwiatek:
Dzięki za zainteresowanie 🙂 Mimo braku miejsc jeśli można prosiłabym o podanie numerów konaktowych. Szczególnie do Kieźlin. Znajoma potrzebuje.
magdanik przed Dągowiadą zrobimy na pewno jakąś imprezę także integracja będzie 🙂
hhe przed Dągowiadą mówisz...a potem nikt w przeszkode nie trafi  😜
oj tam oj tam! xd Integracja to integracja! ;d
ilovegerman pewnie ma nr do kiezlin  😉
magdanik - mozesz podac stronke Dągow ? 😀
Iszka - i jak Prestige sobie poradzil z konmi ? 😉
Megi007 ja mam numer do kiezlin ;d 602 240 404

dągowa strona ;d www.stajniaolsztyn.pl
🙂


proszę nie pisać postów składających się z samych emotek 🤦
a tak w ogole to jak bede mogla juz jezdzic to pozyczy mi ktoras konia na kilka dni???  😉 SPOKOJNEGO!!! zebym mogla w bezpieczny sposob rozruszac powoli swoja zdefastowana  reke???  :kwiatek: bo strach wsiadac odrazu na nasze kochane folbluciaki  😁


To ja bujanego poproszę 🤔
Anius ja na razie mam przynajmniej wirtualne koniki na howrse.pl  😁
Ja to ostatnio wole nawet te wirtualne od tych prawdziwych... a jak juz przyjade to wole wypuscic albo wsiac na kantarku 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się