KOCHAM KINO :)

buyaka, bo po takie filmy idzie sie do wypozyczalni, albo kupuje dvd za grosze 😉
cieciorka   kocioł bałkański
15 grudnia 2010 12:03
magda, napisałaś, że byłaś i  tyle :P
niestety nie bardzo mi to pomaga ;]
mery, w sumie to masz rację. Uderzę do mojej zazwyczaj-wszystko-mającej wypożyczalni  😉
ciecior, to sorki ale juz nie pamietam co i jak  😡 chyba sie czegos innego spodziewalam ale chyba raczej ciekawe to bylo

100! legendy sowiego krolestwa - w koncu udalo mi sie na to dotrzec... animacja piekna, a fabula.. no spodziewalam sie czegos lepszego jednak... takie do obejrzenia i zapomnienia raczej

mi sie maczeta nawet podobala, film jest dosc chaotyczny no i po rodrigezie mozna sie byl owiecej spodziewac.

red nie bardzo, mozna obejzec ale nie jest to film do zapamietania, do kina troche szkoda jak ktos placi, w sam raz do obejzenia w domu.

och zycie bardzo mnie pozytywnie zaskoczyl, przesympratyczny film o niczym, dobry w sowim gatunku.

łatwa dziewczyna jak wyzej. calkiem do obejzenia. spodziewalm sie tragedi a to naprawde fajny 'głupi film'   😉

harry przenudny przenudny przenudny, chyba 2gi raz w zyciu spalam w kinie....

dla niej wszystko to moge polecic, dluuuugie ale warto zobaczyc

namnozylo sie, moge na teraz wystarczy 😀

co polecacie z nowinek kinowych?
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
19 grudnia 2010 01:17
Obejrzałam pottera na kompie. Najbardziej czekałam na moment kiedy to przeczyta list od matki i znajdzie fragment zdjęcia. I co? I dupa. Omineli też pokój syriusza chyba w całości, ale później już tak uważnie nie patrzyłam. Dno, spodziewałam się majstersztyku, a zastałam coś co nie jest warte tych 25 czy 22 zł.
Ja wczoraj oglądałam "Rec"... Ma-sa-kra! 😀
ale przymierzam się do drugiej części 🙂
(polecam oglądać w samotności, gdy na dworze jest już ciemno i w słuchawkach na uszach) 😀
Rec mnie jakoś nie zachwycił.. Ot, taka bajeczka o potworkach biegających.. Może gdybym oglądała tak, jak piszesz, sama, w nocy, ze słuchawkami, wystraszyła bym się. Obyło się bez strachu 😉
KuCuNiO   Dressurponyreiter
28 grudnia 2010 20:34
Obejrzałam dziś Black Swan i polecam bardzo!
Historia mnie nie poruszyła, ale świetnie ukazany jest sposób myślenia tancerki, w sumie to jakbym oglądała film o sobie. Może momentami trochę przerysowany, ale i tak bardzo fajny, nie tylko dla tańczących:-)
a jest juz w kinach 😀?
KuCuNiO   Dressurponyreiter
28 grudnia 2010 20:50
Nie🙁 Do kin wchodzi 21 stycznia, ale nie wytrzymałam i obejrzałam na Novamov z polskimi napisami:-)
ehh... to jeszcze sobie poczekam 😉 lubie takie projekcje ogladac na duuuuuuuuzym ekranie 😀
e tam, duuuuuuuuuuze nie sa wcale takie fajne! najlepsze srednie - sale na ok 300 osob.
chociaz do sali z najwiekszym ekranem cyfrowym w europie to bym poszla...
a co to za sala?? czyzby 1ka w Złotych Tarasach 😉?
premierówka  w złotych. czyli pewnie 1 😉
Portaficie polecić jakiś film z klimatem filmów Burtona lub coś o chłopaku o zwichrowanej psychice? Cos jak "Keith" albo "remember me". Wieeeem, są trochę żałosne ale mam na to ochotę 😉
Mr. Nobody - jestem bardzo mile zaskoczona tym filmem. Film zdecydowanie nie dla każdego.
Słuchajcie szukam filmu animowanego, który widziałam wiele lat temu w tv i mnie dręczy co to. Kojarzę tylko, że to jakaś pełnometrażowa bajka a na końcu akcja jest na jakimś bagnie<?>, coś z udziałem szczurów, jakiś umiera. Takie wycinki 🙁
jak ktoś będzie się wybierać na Weekend, to niech zda relacje po filmie bo planuje jechać ale nie wiem czy będzie warto 😉
cieciorka   kocioł bałkański
10 stycznia 2011 10:10
pierwszy raz w kinie w tym roku: Dawid chce odlecieć.
Bardzo polecam 🤣 zdumienie rośnie wraz z oglądaniem. trafiłam na jakiś pechowy seans w kinotece, bo taśma się wciąż się zacinała, z panem operatorem nie szło się dogadać, w końcu przyszła jakaś ważniejsza pani, część osób wyszła, pani zaproponowała kawę na czas zmiany sprzętu i jak byliśmy na kawie (miało trwać 15min) puścili film... no ale i tak byłam zadowolona.

i dwa w domu: Czarownice- stary, niemy film ale i tak robił wrażenie
i dokument: Droga do Mekki Muhammada Asada- też ciekawe.

ktoś widział wujek boonmee który potrafi przywołać swoje poprzednie wcielenia??
a mi sie nie podobal film dawid chce odleciec 😉 w kinie jest dobra recenzja - od poczatku zbyt mocno pokazane sa przekonania. nie ma watpliwosci, jest jak dla mnie wrecz kpina od deski do deski. zniesmaczona bylam tym filmem...
Czy gorączka sobotniej nocy jest kontynuacją jakiegoś innego filmu?
Nie, ale jest kontynuacja Gorączki, w reżyserii Pana Rambo:
[[a]]http://www.filmweb.pl/film/Pozosta%C4%87[[a]]+%C5%BCywym-1983-9772/cast
Dzięki :kwiatek:
jak tam po Narnii? warto iść do kina?
Wróciłam właśnie z Turysty i jedyne co mogę powiedzieć, to: meeeega  😜 Dawno nie wyszłam tak zadowolona z kina, polecam wszystkim  😀
serio? ja w polowie musialam wyjsc, ale to co ogladalam to flaki z olejem i nuuuudaaa...
Serio  😉 Jak dla mnie super gra Depp'a i Jolie, teksty dobre  😁 - szczególnie ostatnie zdanie w filmie  😁

edit: żeby nie było, że tylko ostatnie zdanie mi się podobało  😜 było dużo takich tekstów w filmie, że cała sala się śmiała  🙂
KuCuNiO   Dressurponyreiter
14 stycznia 2011 22:01
Ale super, ze turysta jest dobry! Ja bardzo chcę iść na ten film, na pewno się wybiorę jak będę miała chwilę wolnego czasu:-) Może nawet w ten weekend😀
Jeszcze niedawno byłam na "Poznaj naszą rodzinkę" w sumie cąłkiem śmieszny, przyjemnie się oglądało, dobry na poprawę humoru, ale nie żeby coś ekstra🙂
"Turysta" jest w pierwszej 10tce najgorszych filmow 2010 roku, więc ja sobie odmówię tej "przyjemnosci" 😉

za to dzis "Tamara i mezczyzni", hmmm 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się