Okrutny dzieciak i biedny kot - SKANDAL (uwaga drastyczne)

ja po prostu nie wiem skad sie biora tacy ludzie  🤔 tak "wychowany" dzieciak stworzy kiedys patologiczna rodzine i kolo sie kreci... ale jak czlowiek mogl na to patrzyc i to filmowac ?! biedny kot, cud, ze to przezyl...
A.   master of sarcasm :]
29 grudnia 2010 12:36
To jest wogole patologia kompletna, juz gdzies wyzej pisalam, ze dzieciak to na psychopate wyrosnie, bo przeciez jak mozna bezkarnie meczyc zwierzaki i takie to fajne, to czemu ludzi tez nie...  🤔
Gillian   four letter word
29 grudnia 2010 12:41
jak dla mnie to  będzie tak samo robił ze swoim płaczącym dzieckiem jak się wkurzy. Opieka psychologa by mu się przydała, jakaś korekta umysłu...
mam nadzieje ze policja jak najszybciej dotrze do sprawcy i sprawiedliwosci stanie sie zadosc.. ehh, to moje miasto, wstyd ...


edit:
wlasnie ogladalam tvp info. sledztwo jest w toku, okazalo sie, ze dzieciak ma 3 lata, a film krecil jego 15-letni brat. w domu sa jeszcze 3 psy i 4(?) koty ...
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
29 grudnia 2010 15:06
znaleźli ich
zapraszają do dyskusji co z nimi zrobić, właśnie w rmfie mówili

ja proponuję wpuszczenie smarkaczy do klatki z tygrysem, niech nakręcą remake tylko  z tygrysem w roli kota 🙄

jak wyjdą żywo - to puścić ich wolno 🏇
Moon   #kulistyzajebisty
29 grudnia 2010 15:33
zapraszają do dyskusji co z nimi zrobić, właśnie w rmfie mówili
Żarcą sobie, prawda?  😀iabeł:

15-letnie bachorstwo... Po prostu w głowie mi się nie mieści, a na usta znów cisną mi się przekleństwa, których pochodzenia nawet nie znam.  😤
Co z nimi zrobić? Poza tym co Duunia zaproponowała, to powinni dostać takie wciry, że przez miesiąc by nie siadali w ogóle.  👿 😤
dac MEGA kare , a jak nie maja kasy niech wejdzie komornik a jak nie to pod most , sorry ale taki ludzi mi nie szkoda , patologia ! dlatego nielubie dzieci  😤

a co do kotow gryzacych gardlo  😂 hah padłam , od małego wychowalam sie z wieloma kotami i jakos zyje i mam sie dobrze  😅
A.   master of sarcasm :]
29 grudnia 2010 16:52
z ostatniej chwili :

kot i pozostale 2  ❗ ❗ zwierzaki zabrane , kot ma obrażenia
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
29 grudnia 2010 17:28
Moja polonistka z liceum opowiadała o dziewczynce, z którą swego czasu pracowała. Dziecko chyba czteroletnie, które po obejrzeniu japońskich kreskówek, gdzie walisz kotka młotkiem w łepek, krew sika na wszystkie strony, a kotek wstaje i biegnie dalej, zrobiło to samo. Był tylko jeden ZONK - prawdziwy kotek nie wstał. Dziecko z szoku przestało mówić, zachowuje się, jakby miało autyzm. Tak więc nie wiele trzeba do takiej tragedii.
A.   master of sarcasm :]
29 grudnia 2010 17:30
[quote author=Lanka_Cathar link=topic=41668.msg828747#msg828747 date=1293643692]
Moja polonistka z liceum opowiadała o dziewczynce, z którą swego czasu pracowała. Dziecko chyba czteroletnie, które po obejrzeniu japońskich kreskówek, gdzie walisz kotka młotkiem w łepek, krew sika na wszystkie strony, a kotek wstaje i biegnie dalej, zrobiło to samo. Był tylko jeden ZONK - prawdziwy kotek nie wstał. Dziecko z szoku przestało mówić, zachowuje się, jakby miało autyzm. Tak więc nie wiele trzeba do takiej tragedii.
[/quote]


To jest wlasnie przeklenstwo kreskowek, gier i wirtualnego swiata. Pamietam, mialam chyba 4 latka, ogladalam bajke o lwie co go zabili tubylcy w Afryce i ryczalam, ryczalam, ryczalam...  Teraz mlode pokolenie ma dokladnie na odwrot...  🤔

Naciau co z kotem i co to za zwierzaki jeszcze?  😲
nie wiem , nie wiem jakie zwierzeta tylko wpomnieli w panoramie

poszukam w necie
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
29 grudnia 2010 17:41
Zaraz w faktach będzie o tym... Jednym słowem mają przerąbane... A zwłaszcza ten 15-letni chłopak, który ponoć to kręcił.
A.   master of sarcasm :]
29 grudnia 2010 17:43
Ja znam osobiście przypadek - gdzie nauczycielka - nie wiem czy polonistka - zatłukła psa łopatą, celowała w łeb. Wpływ kreskówek pewnie był żaden, ale przecież nauczyciel to wzorzec jakiś. Dla mnie ta kobieta powinna zostać natychmiast wyrzucona ze szkoły.
Coś strasznego... ale dla mnie najgorsze jest to że wiem że pewnie w wielu domach takie rzeczy dzieją się nie z kotami a z członkami rodziny , dziećmi. Nie raz  było na onecie o niemowlakach które tatuś rzucał o ścianę  🙁
A.   master of sarcasm :]
29 grudnia 2010 18:19
Nie raz  było na onecie o niemowlakach które tatuś rzucał o ścianę  🙁


Pewnie zaczal od rzucania kotami w mlodym wieku...
Gillian   four letter word
29 grudnia 2010 19:41
od czegoś trzeba zacząć.

A tego młodego cwela proponuję oddać na samosąd. Żywy by nie wyszedł.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
29 grudnia 2010 19:45
NAMIERZONO! Kociaki i psy już są w azylu, odebrano im zwierzęta.

http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=121944&sid=7d51a35017d762e4d762dc77b4b9b060&start=1020
A.   master of sarcasm :]
29 grudnia 2010 19:46
NAMIERZONO! Kociaki i psy już są w azylu, odebrano im zwierzęta.


A co ja pisalam wczesniej

http://www.tvn24.pl/0,1687720,0,1,policja-zlapala-dreczyciela-kota,wiadomosc.html


lacznie cztery koty i dwa psy   😲 😲 😲


Oj Notarialna, pewnie tez mnie rzucilas na ignora, podpadasz  😉  😁
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
29 grudnia 2010 19:48
A., Nie mam nałożonego ignora na Ciebie 😉
BTW - to, że koty przegryzają tętnice to tzw "urban legends"... przegryźć naczynie krwionośne naprawdę jest mega trudno - będąc kotem, trzeba przebić skórę zębami, tkankę, tłuszcz i trafić... to co - człowiek leży i czeka aż kot sie wgryzie?? BZDURA

a co do dziecka... sorry, piszecie, ze wyrośnie na zwyrodnialca itd...
to tylko TRZY letnie dziecko... zero kumania...

mam dziecko 3 lata = jak mu powiem - pokaż gołą d - to ściąga spodnie i pokazuje ze śmiechem,
jak mu powiem skacz na jednej nodze - to skacze ze śmiechem
jak mu powiem skocz przez okno to zapewnie  wyskoczy...
jak bym mu powiedziała złap kotka i nim kręć - zrobi to z ochotą (mam 2 koty)

więc dziecko niczemu nie winne - to małe...
A.   master of sarcasm :]
29 grudnia 2010 20:49

a co do dziecka... sorry, piszecie, ze wyrośnie na zwyrodnialca itd...
to tylko TRZY letnie dziecko... zero kumania...

mam dziecko 3 lata = jak mu powiem - pokaż gołą d - to ściąga spodnie i pokazuje ze śmiechem,
jak mu powiem skacz na jednej nodze - to skacze ze śmiechem
jak mu powiem skocz przez okno to zapewnie  wyskoczy...
jak bym mu powiedziała złap kotka i nim kręć - zrobi to z ochotą (mam 2 koty)

więc dziecko niczemu nie winne - to małe...



Czym skorupka za mlodu nasiaknie, tym na starosc traci, jak mowi madre staropolskie przyslowie.

edit  zdaje sie ze tam glowna role odegral 15-latek
delta   Truth begins in lies.
29 grudnia 2010 20:59

więc dziecko niczemu nie winne - to małe...


Zgadzam sie a nawet bym powiedziala, ze dziecko tez jest tu ofiara.
Nie wiem, czy juz ktos wczesniej wkleil, ale tu jest petycja o surowy wymiar kary dla tego 15 latka    http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=6231
Nie wiem, czy juz ktos wczesniej wkleil, ale tu jest petycja o surowy wymiar kary dla tego 15 latka    http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=6231


no prosssssssssssssssszę 3-letni  OPRAWCA....
Świetny pomysł z tą petycją ! Podpisałam się pod petycją !Oby dostał on sprawiedliwą karę jak również jego brat i rodzina odpowiedzialna za zwyrodnialca..
Świetny pomysł z tą petycją ! Podpisałam się pod petycją !Oby dostał on sprawiedliwą karę jak również jego brat i rodzina odpowiedzialna za zwyrodnialca..


a jaka jest wg. Ciebie sprawiedliwa kara dla 3-letniego dziecka??

nie uważam, że dziecko zrobiło dobrze, bo ten czyn jest karygodny... ale jak ukarać 3-letnie dziecko?
cala rodzinka warta siebie  😤  imo. Jak przeczytalam na miau, wszystke zwierzeta tej rodzinki sa w zlym stanie psychicznym, fizycznym pewnie nie lepszym.
Dodofon,tak sie obruszasz na to okreslenie, ok to byl 3-latek, jescze glupi bo maly, ale jak przeczytasz, ze takie rzeczy co wyprawiali na filmiku, to nie byl pierwszy -jedyny  raz, to mozemy zalozyc, ze z tego 3 latka najprawdopodobniej wyrosnie oprawca - swiadomy, kwestia czasu.
edit. ukarani powinni byc - baaardzo surowo rodzice i 15 latek a 3 latek powinien trafic pod opieka psychologa imo
btw ja bym temu 3 latkowi skorke przrtrzepala,  a wczesniej bardzo dokladnie wytlumaczyla za co.
nie powiem, co zrobilabym z tym starszym i jego rodzicami.  😤 😤
[quote author=kobietkaa link=topic=41668.msg829292#msg829292 date=1293657900]
Świetny pomysł z tą petycją ! Podpisałam się pod petycją !Oby dostał on sprawiedliwą karę jak również jego brat i rodzina odpowiedzialna za zwyrodnialca..


a jaka jest wg. Ciebie sprawiedliwa kara dla 3-letniego dziecka??

nie uważam, że dziecko zrobiło dobrze, bo ten czyn jest karygodny... ale jak ukarać 3-letnie dziecko?
[/quote]



Przede wszystkim dziecko powinno zostać nauczone co mu wolno a czego nie wolno. Nie powinien dostać on żadnej większej kary ponieważ nie on jest jedynie  temu winny. Sądzę,że 15-letni brat był całym organizatorem tej oto "zabawy" i to jemu należała by się największa kara. A 3letni chłopiec był nakręcany przez brata. Źle to ujełam w swojej wypowiedzi nie miałam na myśli dosłownego wymierzenia kary dla 3latka przecież tak się nie da i tak się nie godzi. Rodzice powinni być odpowiedzialni za swoje dzieci w końcu to oni je wychowują.Teraz wszyscy widzimy jak są wychowywane dzieci. A może i wcale nie są im wpajane żadne najistotniejsze zasady?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się