Postcrossing-korzystacie?

dostalam z Holandi z Zebra i z Austrii z zimowym zaprzegiem z tarantem🙂 wyslalam do Finlandii z kwiatkami🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 grudnia 2010 11:49
Ja czekam aż minie okres świąteczny i wrócą w końcu normalne kartki do sklepów, bo u mnie niemożliwością jest dostać kartkę z kotem czy psem.
a ja czekam i zastanawiam się czy kiedykolwiek dotrą moje kartki do Chin (jedna 42 dni druga 20)  👀

no a poza tym czekam aż jakieś kartuszki przyjdą do mnie  😁
Wg pieczątki ta z Rosji szła do mnie równy miesiąc, ładnie... Grunt, że doszła 🙂.
Dostałam dziś świetną z reniferem z Niemiec. Szkoda, że moj skaner nie działa bo chętnie bym sie pochwaliła 😀.

Dziś dostałam świąteczną z Finlandii 🙂.
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
27 grudnia 2010 14:15
Ja już dłuuuuuuuuuuugo nic nie dostałam.



Czy znalazłaby się dobra duszyczka, która zerknęłaby na adres, który wylosowałam, z Wielkiej Brytanii?
Jest długi na aż 8 linijek i nie wiem, czy jest prawdopodobny. A osoba, która go ma nie ma żadnych danych, zdjęcia. Nie otrzymała jeszcze żadnej kartki. Wysłała tylko jedną. Nie wiem, czy opłaca mi się wysyłać kartkę do niej...
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 grudnia 2010 14:20
Wylosowałam panią z finlandii i las vegas, genialna kobieta - ogranijcie:
http://www.postcrossing.com/user/Grandmajane
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
27 grudnia 2010 21:27
Wilejka, podeślij na pw
Wysłałam już 7, dwie dotarły. Niestety nie dostałam ani jednej  🙄
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 grudnia 2010 07:18
Skoro dwie dotarły to możesz się spodziewać, że dwie są w drodze do Ciebie.
bardzo fajny projekt!!
właśnie się zarejestrowałam i mam za zadanie wysłać kartkę do Finlandii..
już nie mogę się doczekać kiedy ktoś wyśle do mnie  😍
A mi się trafiła naprawdę przemiła osóbka, pani z Czech, która konieczne chce kartkę z moim miastem 🙂
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
28 grudnia 2010 11:21
Otrzymałam dziś 4 kartkę, tym razem z Melbourne 🙂

Śliczna kartka z nocnym widokiem na miasto, się znaczy taka jaką chciałam! 🙂  💃

Uhh... Chcę już wreszcie mieć naprawiony skaner i zeskanować te wszystkie kartki, które dostałam! 👿
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 grudnia 2010 10:51
Dziś wylosowałam dziewczynę z Holandii co jeździ konno. Mam kilka bardzo starych pocztówek i wysyłam jej z arabską klaczą Ekstazą 🙂 i krótką notką o polskich arabach 🙂

Coś kiepsko u mnie ostatnio z ang. ;p
Gdzie mogę sprawdzic do kogo mam wysłać, bo zapomniałam adresu spisac.

POczta POLSKA mnie zadziwia.
Moja kartka do Chin szła tylko 14 dni!
Na pocztę dostałaś adres. Albo wejdź w ID kartki.
Ada   harder. better. faster. stronger.
29 grudnia 2010 13:52
Ja wysłałam 6 kartek, 4 dotarły.
Rosja już 34 dni w drodze :/
Hmmm do mnie jeszcze żadna kartka nie dotarła  👀
A moje Chiny idą 31 dni, Niemcy 35, Białoruś 27, Rosja 13 i Holandia 11. Nie ma chyba szans, żeby do Niemiec doszła - zawsze ładnie szybko, więc chyba sie po prostu zagubiła.. Muszę wysłać do USA, koperta już zaklejona - bo wysyłałam panu jeszcze trochę znaczkow🙂.

A wiecie jaką fantastyczną niespodziankę dostałam dzisiaj  🏇. Pisałam jakiś czas temu, że Japonka mieszkająca w USA wysłała mi fajną kartkę z końmi z Old Sacramento w Kalifornii. dzisiaj zaskoczona odebrałam kopertę  z USA, w której były 4 śliczne  kartki z konmi od tej pani i karteczka, że takie kartki z końmi znalazła dla mnie  😜 . Jestem zachwycona! Zerknę w jej profil, co ona lubi i tez coś poślę 🙂.
Ada   harder. better. faster. stronger.
29 grudnia 2010 15:13
A do mnie właśnie dotrała pierwsza kartka  😅
Z Filipin, od 25 latka, który ma psa i 8 kotów  😀

rico, wow, to super 😉 Jednak ludzie potrafią pozytywnie zaskakiwać  😀
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
29 grudnia 2010 17:06
'A wiecie jaką fantastyczną niespodziankę dostałam dzisiaj  konik. Pisałam jakiś czas temu, że Japonka mieszkająca w USA wysłała mi fajną kartkę z końmi z Old Sacramento w Kalifornii. dzisiaj zaskoczona odebrałam kopertę  z USA, w której były 4 śliczne  kartki z konmi od tej pani i karteczka, że takie kartki z końmi znalazła dla mnie  emoty327 . Jestem zachwycona! Zerknę w jej profil, co ona lubi i tez coś poślę uśmiech. '

Jejku, ale miło ! Musiałaś przypaść pani do gustu 😉 Mi chłopak z Tajwanu [do którego ja wysyłałam kartkę] miał posłać pocztówkę, ale coś nie dociera ...
moja pierwsza kartka poleci do Stanów 😉

mam pytanie : w którym miejscu na kartce piszecie ID ? nie mogę tam doczytać 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
29 grudnia 2010 19:23
ja zawsze piszę w dwóch miejscach. Na dole pod adresem i na górze nad prywatną wiadomością 😉
Ja po prostu tam, gdzie mi zostaje miejsce. Zawsze się rozpisuję 😁
dzięki!  :kwiatek:

kurczę, jakaś niekumata jestem, nie idzie mi rejestrowanie się, żeby też do mnie kartkę wysłano  😁

edit. nawet nie pytajcie jakie słówka po angielsku pomyliłam  😁 już wszystko wiem 😉
a ja dziś dostałam z Holandii, pani mi napisała, że nie ma kartki z kotem dla mojej córki i w zamian za to dostałam karteczkę z okiem konia ( a nie ma w moim profilu ani słowa o koniach) i naklejki dla mojej córki.
Ja mam dwie do wylosowania, ale to już po Nowym Roku
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 grudnia 2010 20:30
A ja dzisiaj sobie sama kartkę wydrukowałam 😉
Łiiiii 😀 Dostałam kartkę z Istambułu 🙂 Ekspresowo doszła, wysłana 23 grudnia.

A moja do Australii chyba już nie dojdzie 🙁 59 dni 🙁
dziś wylosowałam osoby, do których wysyłam kartki (2)
nic się nie stanie jak wyślę im kartki po sylwestrze już ? 😉
Dostałam dziś dwie kartki  😀 Z Ukrainy oraz z mojej ukochanej Holandii  😅
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 grudnia 2010 20:40
karolinaaa, nic się nie stanie, tyle tylko pokaże, że szły dłużej.
Doszły moje dwie, do Niemiec i USA. W drodze jest Rosja, Tajlandia, Finlandia. Ja dostałam pierwszą z Holandii, wylsowałam kolejne dwie, do USA i Holandii. Jeśli chcę dać na scianę otrzymana kartkę to potrzebuję do tego skanera?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się