galeria zdjęć dla forumowiczów-szmatoholików

To wrzucone, dużo lepiej nie będzie.
Tyle udało mi się "z'PS'ować", jeśli się nadaje, to super, jeśli nie, to trudno 😉

Pozdrawiam 😉
Pierwsze większe 🙂
kantar z kolekcji Martim 2010
Anderia   Całe życie gniade
28 grudnia 2010 20:12
Pierwsze będzie się bardziej nadawało, bo nie ma słupa czy czegoś tam. Jak zwał tak zwał. 😉
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
29 grudnia 2010 03:00
te transportery


są z kolekcji : Herbst/Winter-Saison 2001/2002 die neue Grau-Terra-Collection


arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
29 grudnia 2010 14:59
Wrzucone pierwsze, bo na drugim kolor hali zagryza kolor derki dość intensywnie 😉
Może się nada do szmatoholików, jak nie to niestety nie wiem kiedy uda się sutrzelić lepsze, bo cierpię na notoryczny brak chętnego fotografa w zimę 😉

lub ew. to:


Kasztanka w Eskadronie Chili z kolekcji Maritim
Drugie 😉
mtl   I M Equestrian
29 grudnia 2010 16:05
Wrzucone.

czaprak VS cotton STONE na siwym i na kasztanie
sei   . let's grow old together & die at the same time .
29 grudnia 2010 17:12
dla mnie 1. nie jest tak przepalone 😉
mtl   I M Equestrian
29 grudnia 2010 17:18
tak to jest jak się nie ma fotografa znającego się na rzeczy... cudów wymagać nie można  🙁
ale chyba chodzi o zdjęcie arivle
mtl   I M Equestrian
29 grudnia 2010 17:40
tak?  🤣 sorry  😡
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
29 grudnia 2010 19:05
Szczeże mówiąc, jak dla mnie może nie iść nawet żadne, ale nie wiem kiedy będę miała możliwość cyknięcie kolejniego  :kwiatek:
vissenna   Turecki niewolnik
29 grudnia 2010 19:30
Vis, zestawienie bardzo fajne, ale zdjęcie nieostre, okrutne na nim ziarno, przez co każdy kolor wydaje się "brudny" - jak się przypatrzysz, to nie jest jednolity, tylko składa się z samych plamek. A gdyby zrobić zdjęcie aparatem, a nie telefonem, albo w dobrym oświetleniu?

Zbiór bzdur:

(od góry od lewej): ANKY emerald, Eskadron cotton choco, Eskadron cotton seasame, Eskadron Nici violet, owijki Eskadron creme, Anky shitake, owijki Anky shitake, Anky cardinal, Anky Black

sei   . let's grow old together & die at the same time .
29 grudnia 2010 19:42
tak?  🤣 sorry  😡

tak. twoje sa ok 😉 ale o niebo lepiej na rudym 😀
mtl   I M Equestrian
29 grudnia 2010 19:44
sei narazie Siwy chodzi w tym czapraku, ale myślę o czymś nowym dla niego... bordo? tam mocno ciemne bordo?
Wrzucone drugie - przy okazji, ale genialne widoki  😜
To może i my się nadamy, Kara i Anky Sand  😉
drugie bardzo ladne  🙂
Zgadzam się z Korsik 😉
klaus drugie jest świetne.  😍  Aż mi szczęka opadła..  😵
Z fotek na karym koniu najlepsza jest ta powyżej, świetne niebo i tło, to zdjęcie ma klimat. Oj tam, zaraz banan. Lepszy zaciesz niż twarz frustrata, nie? 😉
Łaciaty może być drugie, ale poproszę normalne w kolorze, bez tej twórczości artystycznej 😉


Mnie się osobiście nie podoba przez mój przeogromny banan na twarzy 🙂

edit:







Myślę, że któreś się nada 🙂
Jeszcze dorzucam na łaciatym.
mtl   I M Equestrian
29 grudnia 2010 22:25
Mnie się osobiście nie podoba przez mój przeogromny banan na twarzy 🙂


narzekasz niepotrzebnie........  😉 pewnie każdy dobrze wie że bywają i gorsze miny  😂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
30 grudnia 2010 08:06
Wrzucone.
znalazłam starą zbiorówke czapraków które kupiłam przez 1 miesiac 🤔wirek:


Brillant Wine, Impuls Deepblue, Cotton Nici Hazel, Pink, Creme (chocochip), white (nightblue)-ale jego praktycznie nie widac
noen   A story of a fighter of our human race
30 grudnia 2010 14:00
Zairka, to Twoje ?  😲 Ostatnio dostałam tą fotkę od jakiejś laski od której chciałam kupic czapraki i wysłała to jako ''swoją kolekcje na sprzedaż''  😲 🤔wirek: Całe szczescie ze ceny jej cottonów były ponad 140 zł, bo jeszcze bym coś kupiła, tzn. dała komuś kase na konto  😫

żeby nie było OffTopu Ten w środku to hazel ?
Pursat   Абсолют чистой крови
30 grudnia 2010 14:12
arivle, mi się bardzo podoba drugie. 😍 Tylko kolor derki chyba przekłamany. Może ktoś umiałby to poprawić?
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
30 grudnia 2010 14:16
Zairka, to Twoje ?  😲 Ostatnio dostałam tą fotkę od jakiejś laski od której chciałam kupic czapraki i wysłała to jako ''swoją kolekcje na sprzedaż''  😲 🤔wirek: Całe szczescie ze ceny jej cottonów były ponad 140 zł, bo jeszcze bym coś kupiła, tzn. dała komuś kase na konto  😫

żeby nie było OffTopu Ten w środku to hazel ?

fajnie 😵 tak w srodku to hazel... z tych czaprakow ostał mi sie juz tylko wine bo fotka robiona prawie rok temu 😉
pewnie sciaganela foto z mojego bloga 🤬
Nieastety - nieostre, nie widać koloru za dobrze, jakaś mora... Będę wymagająca i poproszę o coś lepszego.

Może się nada 🙂

Standard Anky kolor Navy
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
30 grudnia 2010 15:17
Pursat, ja niestety nie umiem z tego nic więcej wyciągnąć- zdjęcie było jeszcze gorsze, ale może jak komuś będzie się chciało to ja bardzo chętnie  :kwiatek:
kartaginkowa, mały offtopic ale: to anka z nowszej serii czy z tych dawniejszych?
Livia   ...z innego świata
30 grudnia 2010 15:50
galeria, wygląda na starszą kolekcję 🙂
moim zdaniem to zdjecie jest troche za słabe do galerii  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się