Olsztyńscy voltowicze

Magdanik - bardzo dziękuję  :kwiatek:
megi nie ma za co ;d

Aggus! a ja ostatanio nie mam ochoty ani na te prawdziwe ani na te wirtualne ; o powaga, nudzi mi sie....
jeśli ktoś nie miałby czasu dla swojego konia to ja chciałam powiedzieć, że z chęcią mogłabym pomóc - czasem wsiąść czy wylonżować 😉
wam sie nie nudzi tylko pogoda taka  😉 nikomu nic sie nie chce!!! ja tam trzymam Cie magdanik na slowo i za jakies 2 tyg wpadne na oprowadzanki  😁


a tak w ogole to zycze wszystkim udanego sylwestra i szczesliwego nowego roku!!!!!  :kwiatek: 🥂 😅 🏇 😍
Jesli o mnie chodzi to mam, az nadmiar czasu dla swojego konia z tym, ze wole robić z nim wszystkie inne rzeczy niż jezdzić 😉 😉 ... mam nadzieje, ze to taki okres, w sumie brak zawodow uj w kalendarzu tez sie przyczynia do nie jezdzenia.
magdanik ale, ze jak wirtualne Ci sie znudziły czy realne tez?

Rownież zycze superanckiego sylwestra i lepszego 2011roku 😀
Mery, Prestige jak na razie tragedii nie ma, zobaczymy jak będzie dalej 🙂


To kiedy na balety ruszamy końską ekipą?  💃
mils   ig: milen.ju
31 grudnia 2010 18:35
Iszka planujesz go na Dągowiadę puścić? 😀
Szczęśliwego Nowego Roku życzę! 💃
mils - ja i Dągowiada ? -,-
agusek! nudzą mi się i te i te! ;D

Ola okej ale w weekend bo w tygodniu raczej mnie nie ma ;d

Iszka daj odpocząc po sylwku! xdd

I życzę wszystkim udanego nowego roku ;d
Hej! Jestem tu nowa, a wię cod rauz się przedstawię. Z tej strony Basia, jeżdżę w stajni Popisowo. i tak od razu mam pytanie 😡 Czy ma ktoś an sprzedaż dobre siodło wszechstronne używane za nie wysoką cenę  🙄?
Hej, z tej strony Basia. Jestem tu nowa. Jeżdżę w stajni Popisowo przy Dorotowie. Na pierwszym poście od razu  mam pytanie 😡 czy ktos ma na sprzedaż dobre siodło wszechstronne za nie wygórowaną cenę, proszę pisać na pw  🙂
Hej Basiu 🙂 Ja też jestem tu nowa i wszystkich witam :P jestem Zosia 🙂
A co do tego wpisu z samym emotkiem (wstyd, wstyd  🤬 ) Nie ogarnełam  🙇
Sorry za dwa posty pod sobą, ale wyświetlił mi się jakiś błąd i myślałam, ze się nie dodało ;/
01.01.2011 pierwszy trening w Nowym Roku 🙂
Pierwszy dzień treningu w Nowym Roku... 🏇
Jula wymiata  🏇 dawno nie widziałam takich klasycznych baranków
Zielona33 zapraszam na Birysa  🏇 🙂
Rany dziewczyny jak wy to zrobiłyście że na konie wsiadłyście wczoraj? ja to dzis jeszcze dochodze do siebie hehe
Jula ładny baran
Ja też jezdziłam ;d w sumie w korto sporo osób jezdziło wczoraj ;d i nikt nie był zadowolony ze swojego konia xd
Konie też pewnie nie były zadowolone ze swoich jeźdźców 🙂
pewnie tak ;d wkoncu meczone byly juz 1.szego dnia roku ;d
Frytkens dzisiaj też jeździliśmy i dzisiaj to był dopiero hardcore!!! 2 godziny w zamieci snieżnej, ale poza tym to fajnie było  🏇
hehe no to nieźle. ja podobnie jak Agnieszka, moge siedziec wcstajni i robic przy koniu ale jeździc to mi się nie chce w ogóle...mam nadzieje że to zamuł zimowy, i jak tylko doczekam się upragnionej wiosny to zaczniemy działac, bo koniska zapyziałe się robią...
Ja miałam zamiar jeździć dzisaj, ale nie dałam rady 🙂 Słabo się czułam hehe , poprowadziłam jazdy i dalej trzeba oblewać nowy rok 😀
haha widze maraton sylwestrowy iszka masz  😀  ja tam bym dzisiaj nie mogla pic bo jutro juz szkola  🤔  🙁 🙁 to przykre!  😕
Najlepsza na pańcia kaca jest ciężka jego konika praca.....
👿 a ja dziś niemogłam  😕
OJ OJ OJ a straciłas bajerancki terenik Zielona oj straciłaś......Na fotce nie widac ,ale śnieg sypał aż oczy zamykaliśmy.
no raczej hardkorowy niż bajernacki , ale i tak błąkałam sie po domu zła , że niemogę
Zielona33 to dla Robuńcia  🤬
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się