Końska rewia mody cz. V (2011)

Kontynuacja wątku 🙂
wątek zamknięty
Felinka   z niejasnych przyczyn zajmuję się niczym
01 stycznia 2011 11:15
no to jedziem szmatoholicy  🏇
powiedzcie mi proszę, jak z jakością cottonów z kolekcji smurf ?  😉
wątek zamknięty
mógłby mi ktoś podrzucić fotkę używanego brilianta ? Chodzi mi o porównanie before/after pranie 🙂
wątek zamknięty
equi.dream, one się tylko kulkują nic poza tym 🙂
wątek zamknięty
czyli nie blakną, materiał nie traci faktury ?
wątek zamknięty
Nie zaobserwowałam przez pół roku 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
01 stycznia 2011 12:01
Tylko petrole chyba płowiały 🙂
Swoją drogą, ciekawe czy w tym roku też dobijemy do ponad 700 stron 😉
wątek zamknięty
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
01 stycznia 2011 12:34
Dziewczyny, czy ma ktoras moze pod reka ES maxa DL i moglaby go dla mnie zmierzyc? (standardowego 'L'😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
01 stycznia 2011 13:16
Czy któraś z was ma może zdjęcie porównawcze Anek Red i China Red? Na szmatoholikach wyglądają bardzo podobnie... i czy któryś z nich jest podobny do Sangrii?  :kwiatek:
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
01 stycznia 2011 13:27
nie wiem, jak china, ale widziałam red- to taka bożo narodzeniowa czerwień, jeśli wiesz o co mi chodzi 🤣
sangrię widziałam w sklepie i na pewno nie jest podobna
wątek zamknięty
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
01 stycznia 2011 14:14
Jakby ktos potrzebowal - polary eskadrona w dobrej cenie, niestety tylko s i m

http://allegro.pl/derka-osuszajaca-polarowa-eskadron-rozmiar-s-i-m-i1386406158.html
wątek zamknięty
tylko ze to s i m to naprawde m i l 😉
wątek zamknięty
Mój koń nosi S eskadrona a wszystkich innych 135 nie 125, więc jest dokładnie tak jak mówi pianissima, a m i l to już więcej koni ma na pewno 😉
wątek zamknięty
Powiedzcie mi proszę czy wszystkie polary eskadrona są takie sukienkowate? bo jakis czas temu myślałam o kupnie wlasnie jesoi dotrwają do wyprzedaży  ale przeraziłam się po zdjęciach jakie ostatnio zobaczyam w wątku ze zdjęciami do szmatocholików, nie pamiętam już kogo to były zdjęcia ale była to derka M na koniu. który miał niecałe 160 wzrostu a ja chciałam Mkę kupić dla Reszki, która wzrostu ma 153.... to chyba już w ogóle do ziemi będzie prawda? obecna ma zaś za krótką (na wysokość nie dl grzbietu) ale to jakaś no name i mierzona po grzbiecie ma 140 więc znowu nie wiem czy S eskadron nie będzie za mała.

A w ogóle to jaka jest różnica w wysokosci pomiędzy S i M?
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
01 stycznia 2011 15:28
Magdzior ja bym brała M, to nie jest derka padokowa, że musi być super dopasowana, lepiej delikatnie za duża niż za mała.

A ja miałam dziś mieć wreszcie porządne foty moich eskadronów, ale fotograf nie dojechał w te roztopy.

Może to i dobrze, bo koń szalał strasznie (śnieg się zsuwał z dachu). Zliczyłam rundkę galopem na końskiej szyi (nie spadłam  :wysmiewa🙂 i wiele efektownych przepłoszeń.
wątek zamknięty
magdzior tamte derka to byl dralon, a dralony sa dlugie do ziemi, a polarowki takie nie są dlatego bierz mke. twoj kon jest mocno zbudowany wiec w ska by poszla w szwach 😉
wątek zamknięty
no właśnie o to mi chodziło cyz tylko dralony to takie sukienki i miałam nadzieję, że polary są nieco krótsze.
wątek zamknięty
polary sa sporo krotsze
wątek zamknięty
Magdzior, ale Reszka jest szeroka, mocno zbudowana, tamten konik to był przecineczek 😉 Nie sądzę żeby była dla niej za długo, weź M. Ja polarówki zawsze biorę o rozmiar większe, a bo to na siodło zarzucić, albo na inną derkę, lepiej za duża niż za mała, dziewczyny mają rację 🙂
wątek zamknięty
to mnie uspokoiłyście, aleee... no własnie ale coś mi się pomieszało z rozmiarami i ja przecież się zastanawiać powinnam między M a L a nie S i M, bo jak mówiłam po grzbiecie stara ma 140 a M ma 135.... z tym,że L to juz pewnie będzie sukienka.
wątek zamknięty
eskadronowe M ma jakieś niecałe 145 po grzbiecie.
wątek zamknięty
kto zmierzyłby eskadrony łęzkę i vss ?  🙇
wątek zamknięty
jest jeszcze możliwośc dostania dralona lavender|chocochip|maritim ?  🤔
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
01 stycznia 2011 16:21
Z Martim jeśli już ;]
wątek zamknięty
nie maritim?  😵
wątek zamknięty
Medziiik to Ty źle napisałaś, Geronimoo dobrze.

lavender|chocochip|maritim


Z Martim jeśli już ;]


Maritim.
wątek zamknięty
jett   success is the best revenge
01 stycznia 2011 16:37
Ma ktoś porównanie lightblue i petrol?  :kwiatek:
wątek zamknięty
Sorry, że ciągnę  🚫, ale Geronimoo zedytowała całkowicie poprzedni post... A tak się nie powinno chyba robić.
wątek zamknięty
zedytowałam bo sprawdziłam w necie i mnie to rozwaliło, sorry.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
01 stycznia 2011 16:45
cieciorka, dzięki 😉 Czasem można znaleźć starszy odpowiednik danego koloru i miałam nadzieję, że któraś z tych czerwieni będzie podobna 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.