100dniowka

Czara   Marzenia się spełniają.Przez kilka miesięcy w roku
29 grudnia 2010 16:39
Katharina- naprawdę dziwne zasady. U nas to prawie wszyscy idą sami, tylko nie wiem jak się będą bawić, bo nasza klasa jest baaaaaaaaaaaaardzo zgrana  😀 Ja biorę kolegę kuzynki, chociaż teraz zaczynam trochę żałować... ale cóż, zapłaciłam już to iść musi  😀
Katharina   "Be patient and trust in the process"
29 grudnia 2010 16:53
no troszke dziwne... Jak bym powiedziała, że ide sama to by chyba pomyśleli, że chora jestem  😁
Czara   Marzenia się spełniają.Przez kilka miesięcy w roku
29 grudnia 2010 16:55
Też tak myślałam na początku, więc poszukałam partnera. A się okazało, że niepotrzebnie  😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 grudnia 2010 18:44
co myślicie?
Katharina u mnie jest tak samo  🤔
ale w sumie jak dla mnie lepiej iść z kimś(zaufanym) kiedy wszyscy mają parę albo nie iść wcale bo nie wyobrażam sobie robić za przyzwoitkę bo nawet kiedy znajomi mówią, że nie ma sprawy będziemy razem się bawić to mimo wszystko jest jakiś dyskomfort :/ ale to moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać  😉
a co myślicie o tym ?
  tylko że sukienka chyba  dłuższa trochę 😀
bardzo lubię takie tylko dłuższe troszkę, buty tez są super, gdzie można je dostać?  😁
Katharina   "Be patient and trust in the process"
29 grudnia 2010 23:50
*Ciaja* mam takie samo zdanie na ten temat  😉
na Allegro za 180 są 🙂
smarcik ta sukienka jest z monnari? Jeśli tak to jest uszyta z dość dziwnego materiału, lejącego się i dość ciezka jest 🙂 Ale robi wrażenie porządnej i fajnie się prezentuje.
Ja kupiłam wysooookie  butki z dajśmana i prostą, zwykłą sukienkę w orsayu za 80 zł( ah przeceny  😎 ). Troszkę dluga jest, ale ja niska jestem.. Trudno- robię tylko za partnera  😉
Świetne te buty 😜 ja mam czarną sukienkę i się właśnie zastanawiam jaki kolor butów i torebki kupić xD
Ja mam czerwoną no i raczej tylko czarne mi pasuję. Od przyszłego tygodnia właśnie wybieram się na poszukiwania bo to już tylko tydzień został  😵. Za to mam śliczną, czarną, klasyczną torebkę dorwaną w jakimś sklepie no name 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 grudnia 2010 18:03
annn tak, monnari  😉 według mnie jest genialna  😜 poza tym uwielbiam rozmiarówkę monnari- 36 była na mnie za duża, musiałam szukać 34  😁 (to podnosi człowieka na duchu, serio).

Tak czy inaczej pojechałam dziś kolejny raz szukać kiecki, w końcu kupiłam w Mango (tata powiedział "ładna, bierz" to wzięłam  🤣 ). Tylko mi troche przykro, bo mama mnie zjechała za nią, nie wiadomo dlaczego  🙄
pony   inspired by pony
30 grudnia 2010 19:47
pokazuj!🙂
dawno obiecana 2 sukienka 🙂

(ramiaczka beda dopadowane, inna bizuteria, czerwona kopertowka)
fajnie to wygląda ale ja bym założyła gładkie, czarne(oczywiście cienkie!) rajstopy 🙂

Moja dalej się szyje i bardzo sie boję, że mi się nie spodoba na mnie.
Dziś na szybko obleciałam pare sklepów z butami na Wileńskim 👿 i jak juz coś mi sie podoba to tak wysokie że bedę o sufit zahaczać 🙁. Muszę zorganizować troszkę czasu w przyszłym tygodniu i wreszcie coś kupić...
tak, rajstopki beda inne 😉
Dziewczyny kupiłam sukienkę i nie mam pojęcia jakie dodatki do niej dobrać  😡
  kolory w realu ciemniejsze (to coś w kropki to spodnie narciarskie lepszej foty nie mam)
sandi, ja bym albo poszła w czernie- wersja bezpieczna i bardziej elegancka albo w beże/khaki/piaski/brązy- wersja bardziej orginalna. Np. modne teraz bardzo szpilki w kolorze nude, bo w tym przypadku można sobie pozwolić 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
02 stycznia 2011 09:59
laski, czy któraś z was miała lub będzie miała buty z odkrytym palcem, tak zwane peep toe? czy to nieelegancko? niezmiernie mnie ta kwestia męczy po rozmowie z pony  😉
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
02 stycznia 2011 10:46
smarcik na mojej studniówce rok temu wiele dziewczyn miało takie buty w tym ja.😉 Nie pamiętam czy to Ty masz w Piotrowicach studniówkę, ale jeśli tak to szukaj jakichś mało ślizgających się butów.😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
02 stycznia 2011 11:00
tak, ja  😀 haha dziękuję za radę, może się okazać baaardzo pomocna, zwłaszcza po kilku godzinach  😁  :kwiatek:
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
02 stycznia 2011 11:59
Mój partner znający moje możliwości taneczne przed pierwszym tańcem zaprowadził do szatni i kazał zmienić buty.😉 Ale niektóre dziewczyny dawały radę, ja niestety na szpilkach 9cm nie jestem w stanie tańczyć na takim podłożu.😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
02 stycznia 2011 12:03
więc jakie buty proponujesz? baletki?  😉 (poważnie się zastanawiałam nad takim rozwiązaniem)
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
02 stycznia 2011 12:06
szczerze to ja zostałam zmuszona do założenia baletek i tym sposobem bawiłam się całą noc, a moje koleżanki z powodu bólu nóg siadały już po północy przy stołach i zdejmowały buty. Jak masz jakieś fajne buty na poloneza w domu to zakładaj a potem zawsze możesz zmienić jak ja.😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
02 stycznia 2011 12:14
dzięki  :kwiatek: faktycznie, szpilki w domu mam, chyba zainwestuję w jakieś pasujące do sukienki baletki i zmienię buty po polonezie  😉
no to ja pokażę jaką ja wybrałam kiecke
[img]http://stylio.pl/zdjecia/608/608793_l/ewwe1/SPRZEDAM+H%26M+sukienka+NUDE+Anja+Rubik.jpg[/img]

zamówiona , także jeszcze nie przymierzałam może być ?
jak przyjdzie to do tego jakieś buty czarne na platformie + pasek

no i na sama okoliczność idę sama 
nawet poloneza nie mam z kim zatańczyć - kaszanka  😤
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
02 stycznia 2011 13:05
jak dla mnie nie może być, bo to nie jest sukienka tylko tunika, swoją drogą bardzo ładna, w sam raz na imprezę do klubu  😉
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
02 stycznia 2011 13:07
Popieram smarcik na imprezę do klubu bym taką założyła czy na jakąś domówkę ale na pewno nie na studniówkę, bo to impreza z klasą. Poszukaj może jakiejś ciekawej, ekstrawaganckiej sukienki w kolano?
ok , zobaczymy jak przyjdzie 🙂
Poldka i tak tańczyć nie będę . A do eleganckich hmm przeglądałam pełno i jakoś żadna mnie nie przekonuje .
W niej jeszcze jest ten + że ramiączka są zdejmowane
może jak dobiorę odpowiednie dodatki to ujdzie w tłoku . Mam nadzieje 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się