moda, ciuchy etc...

Dziewczyny, ratunku ❗
mam jutro przebieraną imprezę, ale ukradziono mi pomysł bycia Czarną Dziurą. tematem jest KOSMOS.
czy możecie mi pomóc wymyślić jakieś fajne przebranie? prooooszę! moja kreatywność nie działa ostatnio :P
Mleczna droga??? 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 grudnia 2010 19:48
shelly, ubierz się ładnie, a jak ktoś zapyta za co się przebrałaś, mów, że jesteś pępkiem wszechświata.
Albo ubierz się ładnie i będziesz Andromedą.
shelly, ubierz się ładnie, a jak ktoś zapyta za co się przebrałaś, mów, że jesteś pępkiem wszechświata.


Genialne 😁
shelly ciekawy temat 😀 Jeżeli nie drażni Cię pójście na łatwiznę to proponuję kosmitów. I powiedz mi proszę, jak chciałaś wyglądać jako czarna dziura? 😉
Strzyga dobre 😎
shelly, ubierz się ładnie, a jak ktoś zapyta za co się przebrałaś, mów, że jesteś pępkiem wszechświata.

🤣 Strzyga, wygrałaś!  🤣
Ramires , właśnie podejrzewam, że wśród 50 osób znajdzie się wielu kosmitów, nie chcę być jednym z nich 😉
A być czarną dziurą...no wiesz, na czarno, może wytargać sobie jakąś dużą dziurę w bluzce z lumpa i pochłaniać każdą ilość alkoholu i jedzenia, jak to czarna dziura 😀

Hija ale czemu ubierać się ładnie do bycia gwiazdozbiorem? czy masz jakąś inną wizję Andromedy?

zima   jak się przebrać za drogę mleczną? :P myślałam już o tym. żeby tekturowe gwiazdki okleić folią aluminiową, nawlec jakoś na nitkę, zeby było kilka takich sznurów gwiazdek i opleść się nimi (tak, żeby byly do siebie równoległe)...
Heh, ja myslalam o czyms bardziej po bandzie, zeby elementem ubioru bylo mleko 😉
Na zasadzie gadzetu np. litr laciatego 😉
Mozesz sobie twarz jakos fajnie pomalowac z aplikacjami gwiezdnymi, ubrac sie na bialo (widzi mi sie zwiewna biala kiecka do ziemi z lekkiego, falujacego materialu, z dugim szerokim rekawem) i do tego faktycznie nieglupie bylyby gwiazdki 😉

Albo t-shirt z rysunkiem drogi i do tego mleko ;p

Jeszcze mi UFO przyszlo do glowy, ale nie zielony ludzik, tylko spodek 😉
hm... szkoda, że nie wpadłam na to, żeby zapytać Was wcześniej. bo skołować cokolwiek tak na ostatnią chwilę może być ciężko :P

spódnicę białą zwiewną mam, ale na górę nic.


mam jeszcze opcję być ciałem niebieskim 😀 ale trochę się wstydzę, bo chyba musiałabym wystąpić pomalowana na niebiesko...tylko pomalowana 😉 czy nie?
Na gore zawsze moze byc topik bialy, o tyle lepiej, ze nie bedzie Ci goraco 😉

Cialo niebieskie - bomba, ale w wersji hardkorowej wymaga odwagi  😁
noo.. jestem odważna, ale nie aż tak :P
Mam granatowe rajstopy, buty, niebieskie coś na górę też się znajdzie, szminkę chyba mam niebieską nawet... kiecka mogłaby ewentualnie być czarna.

chociaż ta droga mleczna w wersji biało- gwiezdnej brzmi nieźle. tylko kurde butów nie mam odpowiednich :/

edit.
a może wielki wybuch? 😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 grudnia 2010 21:29
shelly ja drogę mleczną widzę tak- biała sukienka, zwykłe czarne szpilki/balerinki i cała poobklejana gwiazdkami  😉

a ciało niebieskie byłoby najfajniejsze gdyby ograniczyć się do niebieskiej bielizny i niebieskiej skóry, w końcu to CIAŁO  😁 ale to też zależy od rodzaju imprezy, w kameralnym gronie czemu nie  😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 grudnia 2010 21:31
Odstrzel się i powiedz, że jesteś gwiazda 😉


Noen obiecuję jutro rano wstawić. Zrobiłam dziś zdjęcia wszystkich ciuchów jakie mam z JS, ale nie wsadziłam karty i zapisały się na aparacie. Nie wiem jak z pamięci aparatu przenieść na pamięć karty. A kabel przegryzł mi pies.
noen   A story of a fighter of our human race
30 grudnia 2010 21:36
rozumiem. Poczekam, ale dziękuję jeszcze raz za fatygę !  :kwiatek: A cd. kabla, mam ten sam problem  😂
jestem gwiazdą, wiem to ja i organizator imprezy, ale inni- nie, bo mnie nie znają 😉

grono nie będzie kameralne- 50 osób :P

chyba zostanę przy drodze mlecznej...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 grudnia 2010 21:48
Ubierz się na biało, obsyp popiołem i powiedz, że jesteś gwiezdnym pyłem 😉 Albo za konstelację pegaza :P
Droga mleczna, czarna dziura na to łatwo wpaść 😉
Myślałam o tym, żeby konia przemalować z rudego na białe, ubrać w gwiazdki, dorobić skrzydełka (lub róg) i być konstelacją pegaza (lub jednorożca), ale nie miałabym go gdzie zaparkować, bo to centrum miasta 😉

właśnie, łatwo wpaść, to znaczy, że wśród 50 osób może być dużo dróg mlecznych? :/
LEA z Gwiezdnych Wojen - takie włosy w klopsy po bokach miała...
ubierz sie za Kopernika... - rozwiany włos, szał w oczach...
albo ufoludka - zielonego marsjanina...ooo i narysuj sobie mega OKO na czole - ogromne - kosmetykami...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 grudnia 2010 22:10
Zawsze chciałam się przebrać za Yodę.
Zawsze chciałam się przebrać za Yodę.


ten gorylo-coś  byłby lepszy...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 grudnia 2010 22:17
shelly, albo przyklej sobie pizze do brzucha i będziesz jak Jabba the hutt 😀

Dodo Chewbacca!
Ehhh nie znoszę GW 😀
ej, ja chcę shine so bright, a nie mieć włosy w klops  🤣 poza tym mam krótkie.
:kwiatek: dzięki za pomoc. prześpię się z tymi propozycjami i jutro coś wykminię.

moje typy to:
*pępek wszechświata 😀
* droga mleczna
*wielki wybuch
* ciało niebieskie

ufoludek niby może być oklepany, ale trzecie oko byłoby nie lada wyzwaniem malarskim 😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 grudnia 2010 23:23
shelly, załóż szlafrok, najlepiej zielony, podtapiruj włosy i jesteś już Arturem Dentem  z "Autostopu przez galaktykę"
nie widziałam tego filmu. brzmi nieźle, uwielbiam jeździć stopem. a mama ma nawet zielony szlafrok, ale rzuciłam okiem na zdjęcia w necie i to jednak nie ten odcień zieleni, a moje włosy są za blond i za długie, a cycki za duże na bycie tym panem 😉

póki co droga mleczna prowadzi... czekam jeszcze na fizyczne i psychiczne wsparcie koleżanki, ma wpaść po południu, może coś jeszcze razem wymyślimy...
mam na choince światełka w gwiazdki. mogę usiąść blisko kontaktu i będę nawet świecić jak droga mleczna 😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
31 grudnia 2010 12:11
shelly, swobodna interpretacja 😀, a swoją drogą polecam bardzo gorąco i film i  książkę - obie fantastyczne.
Szkoda, ze wczesniej nie napisalas, moglabys bardziej pokombinowac. Jesli chodzi o strije, ja uwielbiam ten sklep www.partybox.pl, genialne rzeczy tam sa!!! W dobrych cenach i calkiem niezlej jakosci 😉 A wysylaja baaaardzo szybciutko 😉
No wieeem, ale do ostatniej chwili wahałam się, czy iść na tą imprezę.
W końcu byłam drogą mleczną (biała spódnica i bluzka+ granatowe rajtki i sweterek+ sznurki ze srebrnych gwiazdek), ale żeby nie być taką, jak inne, to miałam też pępek wszechświata, który zrobił furorę 😀

dzięki raz jeszcze za pomoc  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Zdjecia, zdjecia, zdjecia!!!! 🏇 🏇 🏇
kujka   new better life mode: on
02 stycznia 2011 00:36
shelly, o cholera zaluje ze nie weszlam tu na czas! ja bym sie przebrala za stacje kosmiczna albo rakiete, wskoczylabym w konstrukcje z tektury z wycietymi dziurami na raczki, czad 😀 oczywiscie na pierwsza godzine imprezy i do zdjec, potem juz bardziej na luzie 🙂

edit: AAAAA!!! mam juz przebranie na nastepna impreze!!!
  😂 😂 😜

edit 2: biore pod uwage jeszcze to:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
02 stycznia 2011 09:57
kujka kuuuurczaaak!  😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się