Urodziny re-voltowiczów - Prezenty II edycja

lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
02 stycznia 2011 11:14
Zabeczko ale gdyby dla Ciebie zabrakło na prezent i zamiast prezentu za 200zł dostałabyś za 120zł bo ktoś się nie wywiązał i reszta nie chciałaby się złożyć to byłabyś zadowolona? Bo ja raczej nie...
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
02 stycznia 2011 11:23
Wtedy byłaby to dla mnie nauczka- nie brac udziału w tego typu zabawach. Nie jest to miłe fakt... ale w zeszłym roku była tylko jedna wpadka...  a w tym przy ,,dodatkowych" składkach może być ich więcej.

Jest wiele sposobów aby się uchronic od takich sytuacji.
Chociażby właśnie nie zapisywac ludzi którzy  sa na  - nieuczciwych...

Nirv nie wpłaciła pieniędzy, a więc nie gra 🙂
zabeczka17 no własnie, gdybyś Ty zapłaciła 200 zł a na Twój prezent już by nie starczyło?? Super nie?? Nauczka dla osoby uczciwej?? Raczej trzeba unikać osób nieuczciwych i ich karać a nie te bogu ducha winne.
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
02 stycznia 2011 11:27
Co do nieuczciwych to można zapisywać, pod warunkiem, że zapłacą całą kwotę z góry. Zabeczko ja nie twierdzę, iż nie masz racji, lecz nawet jak widać przy zaufanych revoltowiczach wychodzą takie kwiatki...


edit:

Już jutro pierwsze urodziny.😉 Ciekawe co tam z prezentem Naciau.😉
Tyle, że lista jest nie edytowana, u mnie brak 35 zł. Ciska pewnie niedługo z edytuje.
Jak ciska edytuje listę to zobaczymy kto nie zapłacił. Wtedy powinno się wykreślić taką osobę, bo jest zagrożenie, że znowu nie wpłaci i jakaś osoba zostanie bez prezentu, a tego nie chcemy.

Możne się znajdzie chętny na miejsce wykreślonych, który wpłaci pieniądze.
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
02 stycznia 2011 11:59
Moim zdaniem jak ktoś nie zapłacił to lepiej już się bawić w mniejszą liczbę osób.😉
Moim zdaniem jak ktoś nie zapłacił to lepiej już się bawić w mniejszą liczbę osób.😉


no ale może znajdzie się osoba, która od razu wpłaci całość 🙂
Ja postuluję o wprowadzenie zasady, że prezentem TRZEBA pochwalić się w tym wątku 🙂 Przecież to główna część funu oglądać co inni dostają🙂
jeszcze nic nie wiem o prezentach 🙂 chyba poporsze ciske aby troche poczekala z moim prezentem , bo equishop sie zaraz wyprzedaje  😅

co dor NIRV , kategoryczne NIE dla niej  😤 osoba nieuczciwa , zlewająca na wszystkich i wszystko !!! i jej słynne powiedzonko " co ty pier.. "  🙄
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
02 stycznia 2011 12:29
Zgadzam się z Dzionką-Dzwonką 😉 Sama jestem ciekawa czy Naciau dostanie już swój prezent jutro i co to jest. 😉
ja też jestem za tym, żeby każdy wstawiał tu swoje prezenty 🙂
2 dni nie było mnie przy komputerze , zaraz wszystko nadrobie i edytuje  😉
ciska czekamy  😉
Gagulec   Mistrz lokalny
02 stycznia 2011 16:49
Czekamy 🙂, ciekawe czy ktoś wpłacił 🙂.
Jak dotąd jeśli o mnie chodzi, w tabelce się wszystko zgadza 🙂.
Jesli chodzi o mnie, to nawet jak część osób nie wpłaci, może zostać stawka 200zł za rok 🙂.
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
02 stycznia 2011 18:02
ode mnie przelew poszedł 🙂

przypominam swoją datę urodzin 10 kwietnia 😉
Medziiik, ooo ten sam dzień urodzin co mojego konia 😀
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
02 stycznia 2011 18:27
10 kwietnia to pechowy dzień 😉 .. mi kobyła w ten dzień padała, katastrofa samolotu w Smoleńsku i pewnie jeszcze coś by się znalazło  😉
10 kwietnia moja klacz ma urodziny  😁
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
02 stycznia 2011 18:33
Hahah ... zaraz będzie że pół re-voltowych koni ma urodziny 10 kwietnia tak jak Medziiik 😁

No to bawimy sie bez tych czterech osób
U mnie się wszystko zgadza. 😉
No szkoda że aż 4 osoób brakuje 😉 Nie ma to jak wywiązywać się z zobowiązań. Czyli za jaką kwotę wybieramy sobie prezent teraz??
wyjdzie chyba po 180 zł?  😉
a akzzi mówiła ze nie się nie bawu czy tylko nie wpłaciła kasy??

Może zobaczmy jeszcze jutro jak sytuacja bo jest poniedziałek to moze jakies przelewy jeszcze dojdą.
cyntia   Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda...
02 stycznia 2011 19:51
Ciska nie wiem czy moj Pw nie doszedl... Mam urodziny 19 kwietnia 🙂
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
02 stycznia 2011 19:53
poczekajmy może faktycznie dojdą jeszcze jakieś pieniądze jutro
akzzi wpłaciłą ( 5 zł mniej co prawda , mam nadzieję, że to nie jest spowodowane tym , że urodziny ma w styczniu już), wygląda na to, że nie wpłąciła kolor (wiatru), ale chyba coś jej mało na forum ostatnio ??  poza tym agniecha, nirv i niewidzialna.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się