Akcja: Świąteczne Kartki Re Voltowiczów

nie zgłaszałam się po dodatkowe adresy.

Cariotka
, Chodzi o to, że np. martva  sama wysłała 3 kartki, nie zgłaszała się po dodatkowe adresy a do niej doszło 5. Jestem za tym aby więcej kartek dostawały osoby, które się zgłosiły po dodatkowe adresy albo inny ale mniej więcej po równo.
Cariotka   płomienna pasja
28 grudnia 2010 19:36
to może dostała od Tych co im wysłała🙂 bo ktoś chciał wysłać jej kartke🙂
trzynastka   In love with the ordinary
28 grudnia 2010 19:37


Moje kartki  :kwiatek:
Moja kartki powinny dostać- hanowerka, robaczek, patataj, latentpony
kartki zrobione przez moją Maję w przedszkolu
Panterka ja dostałam, juz pisałam! Podziękuj Majce za kartkę 😀
Moja jedna kartka nie dotarła jeszcze i troszkę się martwię... Forumowiczka, która miała ją otrzymać ostatni raz wypowiedziała się w tym wątku przy dopisaniu do listy...

Ja jak już wspominałam mam 3 piękne karteczki i jak będę pamiętała o pstryknięciu fotki to wrzucę:]

Jeszcze raz dziękuję bardzo  :kwiatek:
Baffinka Hija i Ponia
Zgłaszam się po długiej nie obecności ! I mówię,że wszystkim bardzo dziękuję za kartki wieczorkiem wyślę pw.Bo ostatnio przyszło do mnie parę kartek a nie napisałam od kogo. Od razu mówię,że kilka osób pisało do mnie,że bardzo się zaprzyjaźniła z tą i tą osobą i prosiła o adres.Też już wiem,że wyszło duużo nie porozumień ale mam nadzieję,że mi to wybaczycie.Kilka osób dostarczyło adresy po czasie ,miałam dużo zamieszania z tymi jak by to powiedzieć ''anty listami'' i jestem tego świadoma,że wyszło kilka nie porozumień.W następnej edycji myślę,że trzeba ustalić jasne zasady !! które będzie trzeba przestrzegać.Więc jeżeli chcecie możecie napisać do mnie pw z propozycjami,wnioskami ....

Z góry za błędy przepraszam ale człowiek nie maszyna nie da się wszystkiego i wszystkich opanować  :kwiatek: 😡

Pozdrawiam Agata  🤣
Mraulin- Mówiłam, że dogadzanie wszystkim nie wyjdzie dobrze. Zrobił się niezły bajzel. I myślę, że tych nieporozumień jest więcej niż kilka.

Ja dostałam 2 kartki. Chciałam wstawić zdjęcia jak będę miała 3, ale raczej 3 nie dostanę 😉
Także się chwalę, bo mam czym.
Kartka od Jary jest przeboska i miała gratisy  😁 I pięknie pachniała. Widać, że wymagała duuużo pracy za co serdecznie dziękuję.
Drugą kartkę jaką dostałam, dostałam od Olciiik. Pierwszy raz widziałam takiego cuda. Dostałam okrągłą kartkę, a po złożeniu mam Mikołaja  😅 Stoi obok mnie i dzielnie się patrzy 🙂
Dziękuję dziewczyny, bardzo mi się podobają. Są kompletnie inne, ale każda inaczej fajna 🙂
Mraulin- mi tam się cała ta akcja bardzo podobała i nie wazne ile kto dostał kartek 🙂 Odwaliłas kawał dobrej roboty - BRAWO!
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 grudnia 2010 12:52
Hija, tej laseczki jeszcze nie zjadłaś? 😀
a Wielkanocna edycja też będzie?
Hija, tej laseczki jeszcze nie zjadłaś? 😀

Zjadłam od razu prawie  😡 Łasuch ze mnie  😡 Zdjęcie robiłam jakoś od razu jak dostałam, tylko właśnie nie chciałam wstawiać pojedynczo 😉
A w ogóle jak wysuszyłaś pomarańcze tak równo? Znaczy, że się nie zwijają.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 grudnia 2010 13:59
[quote author=szalonakobyła link=topic=36895.msg828330#msg828330 date=1293628178]
a Wielkanocna edycja też będzie?
[/quote]

Będzie 🙂
Ja właśnie otrzymałam kolejną i ostatnią juz kartkę od użytkowniczki karolinaaa. Karteczka bardzo ładna, estetyczna, totalnie w moim guście. Ale co ważniejsze bardzo ciepłe życzenia. Dziękuję :kwiatek:
Dziękuję juliadna za  karteczkę i czekoladkę  😍 😅 :kwiatek:
Vuko super, cieszę się że się podoba!  :kwiatek:

to ulga - wszystkie kartki ode mnie już dotarły 😉

edit
też czekam na jeszcze jedną 🙂
całe szczęście, że moje dotarły 🙂
Z tego co się dopatrzyłam to wszystkie moje kartki doszły. Super, że się podobają.
Ja jak na razie otrzymałam 2 (Od Cyntii i Emade  😀) - Bardzo dziękuję.
Ja nie pisałam wcześniej ale ostatnia kartka (od Mraulin) dotarła do mnie 23 grudnia i bardzo dziękuję. 🙂  :kwiatek:
Chess, a kiedy kartka ode mnie doszła? Bo wysyłane zostały w tym samym czasie a dziewczyny dostały przed świętami
a ja mam tylko 1 kartke  👀
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
02 stycznia 2011 09:15
emade mi też 2 kartek brakuje....
A ja wreszcie dotarłam do Krakowa i odebrałam dwie przepiękne karteczki!🙂

Ninevet, Horciakowa - dzięki wielkie dziewczyny!!!😀:*

hmm a czy ktoś dostał ode mnie kartkę?? były wyslane 8.12, a nie widziałam żeby ktoś pisał że dostał🙁 mam nadzieję, że doszły wszystkie 3!
Breva przegapiłaś  🤦 dostałam 14 i 15 meldowałam tutaj  😉 dzięki  :kwiatek:
baffinka, przegapiłam🙁 przepraszam😉 cieszę się, że doszla!🙂
Breva ja też już pisałam ze dotarła i bardzo dziękuję  :kwiatek:

Ciekawe czy moje podocierały do adresatek i czy przed świętami...
moje dostane (;



od lewej:
od karesowej, Zairki i Poni
jeszcze raz dziękuję  :kwiatek:
Kartka od Ciebie doszła parę dni przed świętami. Zabij mnie, niestety dokładnie nie jestem w stanie powiedzieć  😉
caroline   siwek złotogrzywek :)
04 stycznia 2011 07:51
święta, święta... i po świętach 😉 odklejam wątek 😉
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
04 stycznia 2011 08:41
Poczta Polska nie rychliwa, ale uczciwa 😉

W skrzynce magicznym trafem znalazły się prześliczne kartki z życzeniami, których autorzy to monia, s. oraz Vuko.
Kartki są przepiękne, tak jak życzenia! Zdjęcia wstawię ASAP.

Dziękuję wam  :kwiatek:
przykre, ze jednak nie wszyscy dostali swoje kartki  🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się