Postcrossing-korzystacie?

okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
31 grudnia 2010 18:31
Dostałam moje pierwsze post crossingowe kartki 🙂 Jedna z Białorusi, druga z Niemiec 🙂 Jutro wieczorem jak się ogarnę to postaram się wstawić zdjęcia 🙂
O zgrozo. Wysłałam kartkę i zapomniałam napisać ID. Warto pisać do osóbki, że wysłało się kartę czy przepadło?
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
01 stycznia 2011 12:56
Poproś ją by napisała jak dojdzie i podaj jej id jak dostanie kartkę
Notarialna, dzi eki :*
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 stycznia 2011 13:10
szalonakobyła, jak dostanie kartkę ta osoba to zapewne napisze u siebie w profilu, że dostała kartkę, ale bez id.
Albo zrób tak jak dziewczyny mówią 🙂
ok.
A czy ma znaczenie (cena) czy wysyła się samą pocztówkę bez koperty a z kopertą i np. liśtem w środku?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 stycznia 2011 13:30
Nie ma różnicy, liczy się waga.
A dajecie czasem do kartki jakiś "bonus",. Ja bym chciała cos wrzucic ale nie wiem co. Może jakiegoś polskiego słodycza. Wylosowałam Finkę, która chce poczuć smak i zapach Polski i bądź tu człowieku mądry.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
02 stycznia 2011 14:40
szalonakobyła, Typowe polskie będą np Grześki. Albo podaj jej przepis na jakieś typowe polskie ciasto po angielsku 😉
Dzięki  Notarialna,
a co z tym zapachem. Może byc np. kilka goździków??
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 stycznia 2011 14:44
szalonakobyła, pół litra gorzej żołądkowej się nie zmieści, ale michałek jak najbardziej 😉
JARA, ale pewnie z tej żołądkowej bardzoej by się ucieszyli 😉
a można takiego cukierasa w zwykłej kopercie? albo w bombelkowej ale listem zwykłym.
Jak wysyłałam piasek do dziewczyny z Holandii, która kolekcjonowała, to wrzuciłam torebeczkę do bąbelkowej koperty. To samo jak wysyłałam czekoladki dziewczynie z Finalndii. Za jeden priorytet zapłaciłam 4 zł, a za drugi 10zł 😁 No i jeden szedł tydzień, a drugi 23 dni 😂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
02 stycznia 2011 15:24
szalonakobyła, Pamiętam jak była afera, że lider Limp Bizkit spił się czystą. Nie mógł się doczekać aż spróbuje zubrówki i tak mu zasmakowała, ze wciągnął odrobinę za dużo. A nikt nie zdążył mu powiedzieć, ze polski alkohol jest jednym z najmocniejszych alkoholi 😁

Pewnie, że goździki mogą być. Tylko spakuj kilka-kilkanaście ziarenek w torebeczkę strunową.
Polsa alkohol dobry alkohol 🙂

Dzięki dziewczyny.
Ale powiedzcie mi co mają goździki do tego, żeby kojarzyć się z Polską?
Ja to bym oscypka włożyła gdyby to krócej szło  😁
Averis   Czarny charakter
02 stycznia 2011 22:39
Mnie goździki kojarzą się z Polską, ale ...Ludową.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 stycznia 2011 13:17
Wylosowałam dziś Polkę 😉
I dostałam pocztówkę z Hiszpanii wraz z przepisem na ciasto  😜
Nie macie pojecia jak się... "jaram"  🏇 tym:


hahaha, jak można się cieszyć z pocztówki  😁
z Austrii apropo - od mamy, której córka jeździ konno 🙂

A moje dzisiaj lecą - Chiny, Białoruś, Brazylia  😍 - mina pani na poczcie = bezcenna
Moja do Japonii doleciała 💃 Szła tylko 15 dni.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 stycznia 2011 18:27
W ogóle zapomniałam napisać, że jakiś czas temu pytałam co można wysłać chłopakowi, który oczekuje niespodzianek. Wysłałam mu taką pocztówkę:

Napisałam, że niespodzianką będzie to, że nie będzie żadnych niespodzianek i wsadziłam mu do koperty opłatek.
Odpisał, że kartka mu się mega podoba i w ogóle najfajniejsza jaką dostał w ostatnich tygodniach 😉
Moje jak nic pani na poczcie dziś przeczytała :P
A wysyłałam Rumunia i Holandia, a dostałam dziś AUSTRALIA!!! i Litwa. Ani jedna nie jest z kotem, ale są ładniutkie

Moja pani z USA do której karta idzie niby 21 dni zjawiła się na stronce i usunęła swoje foto. Mam nadzieję, że się nie obraziła.
A pani z Rosji 10 dzień nie zagląda.
marysia550 moja do Rosji priorytetem idzie już 35 dni - a dziewczyna juz sie ponad 2 tygodnie nie logowała.
mam nadzieję, ze coś jej wypadło, bo ma juz kilkadziesiąt kartek na koncie  😉
Kolejny mój wielki problem 🙂
Dostałam kartkę i nie wiem co z tym fantem zrobić ;/ Gdzie wpisuje się te cholerne ID?
szalonakobyła, na stronie głownej po lewej masz 'Register a postcard' . Wchodzisz tam, wpisujesz i to wszystko :P
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
04 stycznia 2011 18:12
Doszła w końcu kartka do Brazylii. Reszta chyba nie będzie miała szans na zarejestrowanie :/
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
04 stycznia 2011 18:26
Koszmarki, które ostatnio dostałam
darmowa pocztówka : http://www.postcrossing.com/postcards/NL-517251
ogród japoński, niezbyt korzystne zdjęcie, choć może się podobać : http://www.postcrossing.com/postcards/US-945591
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 stycznia 2011 18:29
No ta choinka rzeczywiście jest hmmm koszmarna 😀


Mi dopiero jedna osoba wysłała przepis na ciasto, rzadko kto pisze coś w swoim języku albo opisuje swoją kulturę.
Notarialna- dlaczego?

Ta z Japonii jest ładna. Tak sobie myślę, że ja to dopiero dostaje koszmarki  😁

I moje Makau dalej nic. Jak ogarnę trochę uczelnie to będę wysyłała dalej.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się