Pensjonaty we Wrocławiu

Sharma   I hear as it breathes...
03 stycznia 2011 20:09
A Światłość niechaj mu świeci. Niech spoczywa w Pokoju.
nie mogę się pozbierać.. cały czas płaczę.
dzisiaj się dowiedziałam, jestem naprawdę w szoku... tym bardziej, że nie tak dawno poznałam go osobiście szok
[ * ]
Sorry za moją ignorancję, ale co sie stało?
ovca   Per aspera donikąd
03 stycznia 2011 20:41
Przepraszam za całkowitą edycję posta, ale pisałam go pod wpływem chwili i nie pomyślałam, że może kogoś urazić.

[*]
Ruda_H   Istanbul elinden öper
03 stycznia 2011 20:46
Boże, straszna wiadomość, aż nie mogę w to uwierzyć [ * ]
ovca dziękuję. Nawet nie wiem co napisać, to naprawdę jest przerażające [ * ]
Tak to prawda Przemek niestety odszedł... Nikt się tego nie spodziewał zawsze był taki radosny i pogodny, umial nas rozsmieszyc... znałam go bardzo dobrze i to dla mnie szok...
[ * ] Tylko tyle powiem...
wwr.com.pl - oficjalna wiadomość o Przemku Walkoszu
proszę tylko żeby nie powstawały jakieś dziwne ploty na ten temat...
Bischa   TAFC Polska :)
03 stycznia 2011 22:40
[ * ]

[ * ]
[ * ]
prosze uczcic pamiec przemka zakonczeniem tego tematu.  nie ma potrzeby rowniez wstaiwania wrtualnych swieczek.  jesli czujecie potrzebe zapalcie za niego swieczke w oknie.
czekamy na informację o pogrzebie.
Kojarzy ktoś może stajnie bez hali, ale z ujeżdżalnią zewnętrzną z piaskiem kwarcowym ? Widziałam ogłoszenie, ale nie mogę znaleźć teraz
Hanna chyba ma piasek kwarcowy na placu. Ale mają też halę, wąską bo wąską, ale mają.
widziałam ich ogłoszenie na allegro to ramiszów nie wiem jak się ta stajnia nazywa (nie platan) tam chyba jest/była forumowa maciek
Ramiszów - ja tam teraz stoję z jednym koniem 😉
super, mają oni jakoś stronkę może?
equi.dream, to malutki pensjonacik, strony napewno nie ma. a ten placyk jest dosc maly.
a tak przy okazji to niewlaciwy watek- przenosze do pensjonatow we wroclawiu.
placyk 30 na 42 hand made🙂
parkury szło na nim pośmigać...
nie jest tak źle 🙂 maciek stoisz tam może ?
maciek, plac zrobila 😉 ale juz u siebie stoi.
stoję tam ja i jeszce jedna osoba z forum - moze sie ujawni. Plus 2 osoby nie udzielające sie tu 😉

Bałam sie ze po odejsciu maciek bedzie znacznie gorzej, ale warunki dalej są bardzo w porządku 😉
No właśnie co do Ramiszowa, mamy 2 boksy wolne (malutka stajnia na 4 konie) Fakt, super jest pośmigać na takim podłożu jak ta ujeżdżalnia z białym piaseczkiem 🙂
jaki tam do Was jest dojazd ? I jak z warunkami poza ujeżdżalnią, czy nie ma problemu z np. derkowaniem, paszami, witaminami itp ?
equi.dream, w ramiszowie sa 4 pensjonaty. wartusia stoi w innym 😉
to już się nie łapie 🙂 Byłby ktoś tak dobry i wypisał mi nazwy wszystkich czterech i podstawowe inf, żeby mi się w końcu mylić przestało ?  😡 :kwiatek:
katija ogólnie w Ramiszowie jest 5 pensjonatów łącznie z Platanem 😉 4 u rolników( nie wiem czy mają jakieś nazwy), niestety dojazd taki sobie, w dni robocze kursuje autobus, w dni wolne nie.Prawdopodobnie ma być w końcu zrobiona stacja gdzie będzie stawał szynobus.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się