Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Mi się Emu strasznie podobają ale na moich patykowatych nogach wyglądają co najmniej śmiesznie  😁

Fanga buty bardzo ładne!  🙂
Platforma i obcas wyglądają jak te "nakładki" do gaszenia świec. Wiecie, takie jak miał Ebenezer Scrooge w Opowieści wigilijnej.  👀
jezu co brzydactwo  🤣
cieciorka   kocioł bałkański
02 stycznia 2011 22:07
Fanga, bardzo ładne 🙂
http://allegro.pl/sandaly-buty-john-galliano-dior-36-sylwester-i1381256448.html

chcę, chcę,chcę  TAKIE "rózowe"


Rozowe sa bombowe!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🏇 🏇 🏇
Smiejcie sie, ale zalozylabym takie  😁
jezu co brzydactwo   🤣


właśnie o to chodzi, normalnie hard-core... kosmitologia
Pursat   Абсолют чистой крови
04 stycznia 2011 13:31
Wyprzedaże popchnęły mnie do kolejnego grzechu... 💃



Bo grzeszyc trzeba umiec 😍  🙇 🙇
Obledne 😜
Pursat   Абсолют чистой крови
04 stycznia 2011 14:03
:kwiatek: zima, a jak się w nich wygląda! Na nodze wyglądają bosko. 😍
Pursat, dlaczego jeszcze nie ma tu zdjęć na nodze?!  🤬
Ja "niestety" też upatrzyłam sobie śliczne szpilki i strasznie mnie korci żeby je kupić  😎 Zastanawiam się tylko po co mi kolejna para...
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
04 stycznia 2011 17:12
Pursat są obłędne, powodzenia w chodzeniu 😉 mierzyłam takie w Zarze i było blisko do skręcenia kostki 😁
Pursat   Абсолют чистой крови
04 stycznia 2011 17:37
Carmen, nie zastanawiaj się, po prostu kup. 😀 Postaram się o jakieś zdjęcia. 😉

Strucelka
, :kwiatek:, coś w tym jest, ale mam nadzieję, że nie zaliczę żadnej gleby. 😁
cieciorka   kocioł bałkański
04 stycznia 2011 18:18
mnie się strasznie nie podobają 😁
noen   A story of a fighter of our human race
04 stycznia 2011 18:30
Dzisiaj kupiłam sobie te buciki na bal  💘 Są prześliczne, i przewygodne !

pursat cudo po prostu!! gdzie kupiłaś?ile kosztowały?
Ale powiem ci że podobny koturn mam w szpilkach z aldo i są strasznie wywrotne.
Pursat   Абсолют чистой крови
04 stycznia 2011 19:44
Donia, w Zarze, 169 zł. 🙂 Na pewno są mniej stabilne od pełnej platformy. 😉
Z autopsji powiem, ze to kwestia praktyki.
Mam szpile 15 cm z podobnym przodem (w sensie scietej platformy) i jak pierwszy raz wyszlam w nich na miasto, to myslalam, ze sie zabije. POtem jeszcze z raz je mialam na nogach i bylo juz ciut lepiej. Az w koncu zalozylam na impreze urodzinowa rodzicow i przetanczylam cala noc, nawet skaczac i bylo super. Jedyne co to na drugi dzien troche mnie miesnie lydek bolaly, no ale to jest oczywiste przy takiej wysokosci i ulozeniu stopy (i przeciazeniom w tancu :wysmiewa🙂.
I teraz juz czuje sie w nich jak w kapciuszkach 😁
zima, masz racje jak wyszlam w kozakach 6cm myślałam że się szybciej zabije niz do szkoły dojdę  🤔 tragedia! a normalnie chodze w szpilkach 12cm i się dziwią jak można w takich butach chodzić a ja lepiej się czuję niz w niskich bo po prostu nie umiem chodzic w nizszych 😀
Zabijcie mnie  🤬
Zabiłam moje emu  😵
Frania w jaki sposób?  🤔
Te piękne granatowe ? Co się z nimi stało ?
Seksta   brumby drover !
05 stycznia 2011 08:46
a ja kocham moje dzieciece emu....🙂 są pięęęęęęęęęęęeeeeekne, ciepłe , wygodneeeeee  😅 😅
Najpierw wziełam je na wyścigi,nadepnal mi na nie kon i ogolnie styrałam (obiecalam sobie że bede na nie uwazac) a potem nie moglam ich doczyscic wiec wrzucialam je do pralki i kolor zszedł ;/
Tym razem ja mam parę butów, całkowicie na pocieszenie i poprawę nastroju. Zupełnie nie planowałam tego zakupu, ale przymierzyłam i..hmm...zapłaciłam 😉

zen, świetne są 🙂

A ja przed chwilą trafiłam na te zdjęcie:


i błagam Was, co to są za buty? I gdzie coś takiego można znaleść? Albo przynajmniej podobne? 😉
zen co to??  bardzo bardzo w moim typie 😍
dziewczynka, to Bagatt 🙂 Ten pasek można zdjąć, futerko 'odwinąć' i jest wtedy muszkieterek pełną gębą 😜 Bardzo ładnie układają się na nodze, są miękkie i szalenie wygodne. Natomiast na wielkie śniegi i bieganie po mieście bez samochodu raczej odpadają.. mimo wszystko są dość ciepłe, ale nie ocieplane jakimś szczególnym 'misiem'.
nowe ''labutiny''
zen jutro pójdę zobaczyć czy w łódzkim bagatt jeszcze coś zostało, takich butów właśnie szukałam do opcji samochód-praca 😉 Do bieganie po śniegu kupiłam sobie sorele, które po tygodniu w górach darzę wielkim uczuciem i już nie wyobrażam sobie bez nich życia  😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się