Farmerama.com

Ja mogę się zająć mój nick rudoslaw90 🙂
wie ktoś może jaki kodzik na dziś?
candycane23

+50% PD przez godzinę od uruchomienia kodu
Wyrobicie się z eventem? Bo ja z narzędziami już dawno zwierzaki dam rade ale z prezentami siódmy poziom i mam obawy że moge nie dać rady 😵
Ja mogę się zająć mój nick rudoslaw90 🙂
wie ktoś może jaki kodzik na dziś?


wyslalam zaproszenie

a z ewentem tez na pewno nie dam rady dopiero 6 poziom robie  😵
Za kilka prezentów zaliczę 6. Na bank nie skończę wszystkich poziomów.

Jeden z moich sąsiadów niedługo będzie na czerwono. Ktoś szuka?
Bischa   TAFC Polska :)
23 grudnia 2010 12:58
Ja już prawie 7 poziom w prezentach, też nie dam rady pewnie, chyba że zrobią jak w mundialowym jeden dzień, gdy będzie więcej piłek wyskakiwać. Inaczej nie ma opcji.
mam jeszcze jedno wolne miejsce na sąsiada zapraszam 🙂
mam same zlecenia na renifery i nietoperze  😫  szkoda , że nikt ich nie sprzedaje
Witam, jaki jest kod na dziś?
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
25 grudnia 2010 13:39
Kodów już nie ma. Wczoraj był ostatni chyba.
Bischa   TAFC Polska :)
25 grudnia 2010 21:55
Sandi niekoniecznie. Mogą sprzedawać, ale mogą być Ci co sprzedają na innych stoiskach. Ja dość często nietoperki wystawiam. Renifery też by mi się przydały, bo mam zlecenie na 8 reniferów.
Wczoraj udało mi się  kupić aż 5 nietoperków a reniferów jak nie było tak nie ma
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
26 grudnia 2010 10:30
Chyba jeszcze nikt nie dotarł do momentu wygrania zagrody dla renów.
Bischa   TAFC Polska :)
26 grudnia 2010 11:18
Na forum przynajmniej jedna osoba deklarowała, że ma zagrodę już-ponoć wygrała w kole.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
26 grudnia 2010 21:14
Były 4 renifery na sprzedaż, ale rozeszły się migiem.
Kami   kasztan z gwiazdką
26 grudnia 2010 21:18
Ja co chwilę widzę renifery na targu...
Potrzebuję sąsiada: Vuko90.
Bischa   TAFC Polska :)
26 grudnia 2010 22:03
ushia jak tam u Ciebie sprawa reniferków? U mnie nie ma szans, nawet jeśli by jutro 3 razy tyle prezentów wyskakiwało. Do 8 poziomu mi brakuje 192 prezentów, gdzie jeszcze kolejne 300 do 9?
Ech na wyspie jestem na 10 poziomie, ale mam za mało kasy by zagrodę słoniową kupić.
potrzebni znajomi od zaraz :P nick - pyty19
I znów potrzebuję kolejnego sasiada, bo moja armia się powoli poddaje...  😤 [Vuko90]
Vuko poszło zaproszenie bo mi też jeden sąsiad się  wykruszał
Bischa   TAFC Polska :)
28 grudnia 2010 22:16
No żesz w mordę jeża!  😤 Wystawiam na targu małpy z bahamaramy swoje, które wyhodowałam, wpisuję 96 SG (idą najmniej po 95) a na targu pojawiają się za 960 SG gdzieś daleko w ofertach  😤 🤔
A ja mam siedem zleceń na renifery 😵 Chwile jeszcze posiedzą może w kole fortuny uda sie coś ugrać ale tym eventem jestem bardzo zawiedziona 😕
Bischa   TAFC Polska :)
29 grudnia 2010 17:00
Pewnie Cię tym nie pocieszę  😁
Wcześniej na przełomie czerwca i lipca był event mundialowy i tak jak teraz wyskakiwały prezenty, tak wtedy piłki. Bardzo podobnie to wyglądało, jak teraz- wrzucało się piłki na stadion, przechodziło na kolejne poziomy, a w nagrodę na koniec była zagroda łosi. Oczywiście również do końca nie dotarłam, na łosie czekałam kręcąc codziennie kołem chyba ze 2-3 miesiące  😵 Dzisiaj mam w sumie 3 zagrody łosiowe.  Ja na renifery mam jedno zlecenie.
kurcze ja to mam pecha jak mi zawsze brakowalo mlotkow to teraz leci mi ich mnostwo a reszte narzedzi oddalam na ewent z prezentami  😵
mozna nieznajomym prezenty wysylac??
Bischa   TAFC Polska :)
30 grudnia 2010 18:41
Można, ale tylko jak dodasz do znajomych 😉 Nie wiem czy potem można owego "znajomego" wywalić z listy.
Proszę o dwóch sąsiadów! marysia550 , poziom 59 🙂  Na już  🏇
Potzrebuję jeszcze jednego sąsiada - marysia550

(sorry za post pod postem , ale spadło na 3 stronę, a ja sąsiada POTRZEBUJE)
mam pytanko do tych co graja w zoomumbe... te lapki co sie teraz zbiera gdzie wykorzystac mozna? bo niby dzieki nim mozna ulepszac wybiegi ale jakos tego polapac nie potrafie...
Kami   kasztan z gwiazdką
05 stycznia 2011 20:04
mam pytanko do tych co graja w zoomumbe... te lapki co sie teraz zbiera gdzie wykorzystac mozna? bo niby dzieki nim mozna ulepszac wybiegi ale jakos tego polapac nie potrafie...


Łapki nie są jeszcze aktywne - "Comming soon"  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się