paznokcie, żele, tipsy

jasne, tylko one idą paczką ekonomiczną, wiec nie wiem czy dotrą przed końcem tygodnia, ale wstawię 😉
szekielko, firma fingr's. To ich jedyny zestaw z patyczkiem.
W opakowaniu jest klej, po prawej patyczek, a za klejem biale 'plastry'
Moon widziałam jak moja mama spiłowywała owy "schodek" i w odrost ładowała grubszą warstwę bezbarwnego lakieru, potem całość malowała bezbarwnym, ewent. UV. Szczerze mówiąc, tez nie wiem, o co manikiurzystce mogło chodzić z tym żółknięciem.
a ja mam od wczoraj akrylowe pazurki. Wczoraj robiła mi koleżanka 🙂
maracuja, będziesz zamawiać opiki?... ja bym chciała ze 3 kolorki pewnie, a przy cenach w PL to nie baudzo :F
korsik - jasne że są na allegro. Tak samo można przecież pójść do Douglasa i mieć te lakiery od ręki. Tyle że w Polsce przepłacamy 😉


Anaa - myślę że będe zamawiać jakoś po nowym roku, także możesz się podpiąć 🙂
maracuja, baaardzo chętnie w takim razie 🙂 daj znać - jeśli po 6$ to może się skuszę na więcej niż 3 😉
ja mam odżywkę z Adosa z akrylem, cena-6zł. dla mnie jest świetna, stosuje ją i jako podkład pod lakier (zauwazylam ze wtedy dluzej sie trzyma, no i paznokcie sa twardsze) jak i samodzielnie. jest superowa 🙂
fruity_jelly  Ta odżywka pomoże na rozdwajające się paznokcie? Myślę czy znowu nie nałożyć żelu na swoją płytkę, bo paznokcie przez stajnie mam straszne
mi pomogła więc i Tobie powinna, myśle że za taką cenę warto spróbować😉
A gdzie ją mogę dostać? 🙂
ja ją kupiłam na stoisku kosmetycznym w galerii handlowej 😉 w ogóle Ados ma bogatą ofertę odżywek:
http://www.facebook.com/album.php?aid=25006&id=100001431817656#!/profile.php?id=100000470284713 to o czym mówię ma numerek 17
przyszły do mnie lakaiery i niestety różnią się odcieniami ze zdjęć..
wszyskie są perłowe i połyskliwe i żaden nie pokrywa całkiem paznokcia tzn. jest tak delikatny, że paznokieć prześwituje

a ja szukałam czegoś takego (zamiast 55)

Moon   #kulistyzajebisty
03 stycznia 2011 19:25
Korsik a ile warstw kładziesz? 😉
Ingloty mają to do siebie, że są dość wodniste i żeby osiągnąć kolor na palecie, niestety trzeba nałożyć kilka warstw.
(U mnie przeważnie starczają dwie, moja rodzicielka na przykład preferuje trzy :P)
nawet po 3 nie jest to to o co chodziło  🙁
Kryjące nudziaki jakie udało mi się znaleźć
* OPI Tickle my france'y -

Jest przepiękny, moja mama już zaczęła mi grozić, że jak jej tego nie zamówię to nie dostanę żadnego 😁
* Rimmel Barely There -

jest to delikatny shimmer
* Inglot 715 - zdjęcie zapożyczone od klubulakierowego. Lakier jest matowy, ale myślę że nie stanowi to dużego problemu🙂
* Eveline color show nr 496
Moon   #kulistyzajebisty
03 stycznia 2011 20:22
Ten OPI piękny!!!  😍
Tylko w buteleczce wygląda zupełnie inaczej niż na paznokciu.
Gdzie go dostanę??  👀 (oprócz Allegraka)

Ja ostatnio nabyłam ten:

Strasznie mi się podoba na moich paznokciach, mimo, że rodzicielka mówi, że wygląda jak błotny :P
On na każdym zdjęciu wygląda inaczej, raz chłodniej, raz jaśniej, raz ciemniej 😵 ale generalnie jest to ładny, kryjący nude 🙂

Głównie strony zagraniczne, ebay, transdesign...

Piękny ten brązik ! Ja lubie takie odcienie błotne, grzybkowe 😍
Moon   #kulistyzajebisty
03 stycznia 2011 20:56
No właśnie też się zakochałam w nim, jak będzie widno to zrobię foto na pazurkach.
Mają jeszcze jaśniejszy o jeden numer, chyba też nabędę - będzie mi pasował do paska w zegarku  😍

W ogóle ten "nudziakowy" styl bardzo mi się podoba, bo lubię brązy i takie stonowane kolory ziemi, dobrze się w nich czuję - Chwałą temu kto na ten trend wpadł!  😉
maracuja, czekam na info dot. zamówienia - moje będzie hm... duuuże 😉 przez te foty chyba dorzucę do tego ten nude... 😉

swoją drogą - nie wiesz ile będzie kosztowała przesyłka?
pony   inspired by pony
04 stycznia 2011 17:19
Zakupilam dzis wlasnie 715 Inglota- taki jak chcialam:-)
maracuja, czekam na info dot. zamówienia - moje będzie hm... duuuże 😉 przez te foty chyba dorzucę do tego ten nude... 😉

swoją drogą - nie wiesz ile będzie kosztowała przesyłka?


Już stukam do Ciebie pw 🙂
mam zamiar kupić odżywkę herome, zastanawiam się tylko czy kupić strong czy extra strong. Czytałam,że po extra strong bolą paznokcie i czasami robią się małe krwiaczki.
Gillian   four letter word
05 stycznia 2011 20:50
korsik, kupiłam właśnie extra strong, od jutra zaczynam smarowanie więc będę mogła zdawać relację 🙂
trochę mnie zmartwiłaś tym bólem paznokci i krwiakami 🙁
to czekam na relacje, bo też na dniach chcę zamówić  😉

szukam jakiegoś zmywacza, nie psującego paznokcji, chętnie bez acetonu
Szukam lakieru - właśnie w takich neutralnych kolorach - mam jeden ukochany, ale już się powoli kończy - kocham go miłością wielką, ale ciężko mi się nim już maluje, bo zawsze wymięka przy prawej ręce i mam wszystko popsute 🙄
Uprowadziłam mamie jej lakier OPI - fajny kolor, ale nie kryje, a że tak powiem mam bardzo "dominujący" ( :hihi🙂 paznokieć i białą warstwę widać niemiłosiernie - w ogóle mam chyba jakieś dziwne te paznokcie, bo żeby wygladał przyzwoicie to stosunek biała vs różowa część musi wynosić co najmniej 0.5 cm, a to już sporo.
Mam łamliwe paznokcie, ale teraz już się chyba ustabilizowały (stosowałam odzywkę) i tylko 4  😉 są pod moja kontrolą.

Także będę bardzo wdzięczna jak mi polecicie kryjący (raczej nie matowy) lakier właśnie w kolorach beżowych i odcienie.
Mój numer 1 to L'OREAL JET-SET numer 132 - takie beż/ róż - cielisty - nie wiem czy dostępny, bo mam go już trochę czasu 🙂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
06 stycznia 2011 18:37
korsik ja od dawna używam extra strong- NIGDY nie bolały mnie paznokcie, nigdy nie miałam krwiaczków.
myśle, że paznokcie muszą być w naprawdę opłakanym stanie (z zerwaną wierzchnia warstwą), żeby wystąpiły takie kwiatki.
ok, to wezmę extra strong  :kwiatek:

tutaj lakier inglot 55 na moich beznadziejnych pazurkach (dłoń się tak świeci bo dobiero co kremowałam ręce)

w rzeczywistości bardziej w bada w beż
Jakie polecanie lakiery, które wytrzymają z tydzień bez odłażenia i odpryskiwania? U mnie żaden nie przetrzyma długo, jak patrzę na ręce niektórych kobiet to się zastanawiam jakim cudem mają takie piękne pazurki... niestety sprzątanie, zmywanie, brak czasu uniemożliwiają mi posiadanie ładnych paznokci 🙁

Pomocy, no nie mogę sobie wyhodować paznokci przyzwoitej długości.
Wcześniej obgryzałam 😡 ale teraz, mimo że zostawiłam je w spokoju tak się rozwarstwiają że nie mogą się wydłużyć. Po prostu się strzępią.
Potraficie polecić jakąś mega mocną odżywkę? 👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się