Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Te włosy przy pięcie tak przykuły moją uwagę, że nie zauważyłam obcasa  😁 Jakie to musi być  niewygodne!
O ile pierwsze to po prostu fikcja i logicznym jest, że chodzenia w tym nie ma, to jednak drugie zdjęcia zrobiono na jakiejś gali czy czymś podobnym. Nie wydaje mi się, żeby były wygodne. Zwlaszcza, że wyglądają na za duże 😁 Chociaż one w zasadzie nie są jakieś wydumane - ot full brokatu i bardzo wycięty palec. Reszta dobrze nam znana 😉
Dworcika,
nie wiem czy tak do konca fikcja,

zwróćcie uwagę na proporcje modelki ze zdjęcia butów z ogonkami
kasska, :O
Nie mam więcej pytań 😉
W takich butach to chyba tylko po schodach można chodzić, bo wtedy się na palcach staje.  😜 Jest tyle pięknych klasycznych butów, czy ludzie już nie mają co zakładać?  🤔wirek:
caroline   siwek złotogrzywek :)
07 stycznia 2011 15:56
a ja z mamusią zajrzałysmy do Baty niedawno... 😉





...a co beda stały i się kurzyły... niech warszawe pozwiedzaja 😉

obie pary bardzo wygodne 🙂

niestety nie mogę znaleźć na stronie baty fotki moich pantofelków - błękitne szpileczki 😜
A.   master of sarcasm :]
07 stycznia 2011 15:57
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
07 stycznia 2011 16:05
A. świetne kozaki 🙂  może gdzieś dorwe podobne w deichmanie 🙂
A.   master of sarcasm :]
07 stycznia 2011 16:06
zabeczka17  :kwiatek:

to juz druga para butow za kolanko  😉  😁
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
07 stycznia 2011 16:25
bardzo mi się podobają 🙂
kasska już to gdzieś widziałam, bo był okres, że w mediach można było takie buty zaobserwować (bo na żywo u nikogo nie widziałam) 😉
Averis   Czarny charakter
07 stycznia 2011 17:02
Mój błędnik oszalał.
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
07 stycznia 2011 17:39
Tercet, kasska wow  🤔 jak w tym chodzić? Tzn widzę, że JAKOŚ się da, ale nie mogę sobie wyobrazić, że takie buty są wygodne... a i zbyt ładnie nie wyglądają...  🤔
bo pewnie wygodne nie są... 😁
ale lans to lans i pocierpiec widocznie trzeba, o! 😁
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
07 stycznia 2011 18:05
Pursat - ekstra się na nodze prezentują  😜
Scottie - mówiłam, że nie są takie straszne na jakie wyglądają 😉 Ja w nich przetańczyłam połowę imprezy sylwestrowej (miałam je na zmianę)
caroline - fajne te drugie  🍴

A ja znów zamiast porządnych butów na zimę kupiłam sobie takie na lato. Za chwilę mąż mi zablokuje dostęp do allegro i konta bankowego 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
07 stycznia 2011 18:39
Horciakowa, dzięki. :kwiatek: Ja też coś na wiosnę/lato - dla odmiany kupiłam balerinki. 😵 Nadaję się już do leczenia... Ale naprawdę nie mogłam się im oprzeć. 🏇
Mogłabyś wstawić zdjęcię ? Sama szukam jakichś balerinek na wiosnę, narazie krucho 😤
Pursat, chyba czas iść na odwyk ;p
Pursat   Абсолют чистой крови
07 stycznia 2011 19:05
[[a]]http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/11725/en/zara-W2010-s/50917/14881/POINTED%2BBALLERINA[[a]]

Nie chyba naciol, na pewno. 🤣
Pursat ładne, takie... eteryczne, delikatne. Naprawdę bardzo ładne 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
07 stycznia 2011 19:13
Pursat ile masz par butów? z ciekawości pytam
Pursat, tez mam takie i uwazam ze sa sliczne ! i do wszystkiego pasuja 🙂
http://www.reserved.com/#/pl/collection/product/2/O7760_2
A co powiecie o tych? 🙂
Raażące  🤣
Pursat   Абсолют чистой крови
07 stycznia 2011 20:28
Tercet, trafnie to ujęłaś. 😀

smarcik
, nie wiem, musiałabym policzyć, ale tak ze 30 będzie. 😉 Czyli stosunkowo niedużo jak na moje skłonności do kupowania różnych rzeczy. 😁

Fanga, :emota200609316:

Donia, kolor - TAK! Obcas powiedzmy że spoko, chociaż wolałabym wyższy, ale to profilowanie po bokach dziwne. 😉
Też wolałabym wyższe, ale ten kolor mnie ujął, poza tym na żywo wyglądają w moim odczuciu lepiej 😉 czaje się na nie i chyba sie skusze 😀
a to mój nowy nabytek:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
07 stycznia 2011 22:10
Pursat  😜 wariatka!  😁

Donia świetny ten nowy nabytek  😉
Donia Aleksandra gdzie je kupiłaś??!! 👀
Kaarina  na pudełku jest napisana firma, bo kupiłam je w jakimś prywatnym, małym sklepiku 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się