Akcja: Świąteczne Kartki Re Voltowiczów

Moon   #kulistyzajebisty
04 stycznia 2011 13:31
No to nie jest miłe...  🙄

Moje wszystkie doszły na szczęście przed świętami (grubo nawet przed  🤣 ) i także wszystkie dostałam, Sznurka, Robaczek M., Lockmittel - dziękuję :kwiatek:

Mraulin, wymiatasz, że nas wszystkich ogarnęłaś. Mam nadzieję, że wielkanocną edycję też zorganizujesz? 😉
Nie mogę się juz doczekać!  😅
Mi też trochę smutno, bo z trzech wysłanych kartek doszła tylko ta... z najodleglejszym adresem  😵
Nie doszła natomiast wysłana do MOJEGO WŁASNEGO MIASTA 🤔  👿
Czy doszły moje kartki do Zairki i Ramires?
ja wysłalam,8 grudnia i doszła jedynie jedna do moni i teraz moge byc podejrzewana,ze nie wysłalam i kiszka 😫
Ciesze się że w końcu wszystkie moje kartki doszły ,jedna prawie miesiąc się błąkała . :kwiatek: 


Kot  może ktoś nie napisał że dostał kartkę ,mam nadzieje że dojdą twoje kartki .
s.   happiness is easy
04 stycznia 2011 18:14
Poczta Polska nie rychliwa, ale uczciwa 😉


bardzo mozolna, bo kartkę wysłałam 13. grudnia  😵
Ale cieszę się że dotarła, choć boję się zapytać w jakim stanie po takim czasie 🙂

Czyli moje wszystkie dotarły. A do mnie tylko od Gagulca, w takim razie należy się jej kolejne podziękowanie  :kwiatek:
moje doszly wszystkie, sama czekam na jeszcze 1
ja dostalam wszytskie natomiast o mojej jednej nic nie wiadomo czy dotrala dwie wiem ze na pewno ale o tej jednej nikt sie nie chwalil 🙁
moje kartki doszły w 4 dni a wysłane były listem zwykłym...
przykre, ze jednak nie wszyscy dostali swoje kartki  🙄

przykre tym bardziej że ktoś kto wysłał przed samymi świętami lub po ''bo coś..'' to powinny dojść przed sylwestrem a nie okłamujmy się jest już 4 stycznia  🙄
Dokładnie, ja już nawet nie liczę na to, że swoje dostanę  🤔
Ja nie wiem czy moja jedna dotarła, mam nadzieję że tak i tylko przoczyłam wpis tutaj, lub ta osoba się nie pochwaliła.
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

04 stycznia 2011 20:39
AnetaW, dostałam, bardzo dziękuję. Była troszkę z zaskoczenia, bo myślałam przed świętami, że to już wszystkie, a tu jeszcze jedną znalazłam w skrzynce.
Mi się bardzo nie podoba to, że wyszło to zamieszanie, że ktoś do kogoś nie chce i Mraulin (jak się domyślam) chcąc zrobić tak żeby wszystkim pasowało, powprowadzała zmiany, ale jej umknęło, że jak komuś odejmuje kartkę i daje ją do wysłania komuś innemu to zrobią się właśnie takie kwiatki, że ktoś dostanie 5, a ktoś inny 1 kartkę. Chyba, że to wina programu, który losował. Ale wtedy raczej nie wyszło by tak, że program wylosował dla każdego po 3 adresy. Tym bardziej, że chyba programowała go osoba, która się na tym zna.
Mi się bardzo nie podoba to, że wyszło to zamieszanie, że ktoś do kogoś nie chce i Mraulin (jak się domyślam) chcąc zrobić tak żeby wszystkim pasowało, powprowadzała zmiany, ale jej umknęło, że jak komuś odejmuje kartkę i daje ją do wysłania komuś innemu to zrobią się właśnie takie kwiatki, że ktoś dostanie 5, a ktoś inny 1 kartkę. Chyba, że to wina programu, który losował. Ale wtedy raczej nie wyszło by tak, że program wylosował dla każdego po 3 adresy. Tym bardziej, że chyba programowała go osoba, która się na tym zna.

Ja powiem tylko, że ten program był na tyle prosty, że nie miało co źle zadziałać. 😉 I fakt, że lekarstwem na to całe zamieszanie byłoby ukrócenie tzw. "fochów" dotyczących wysyłania. Albo w przypadku wystąpienia takowych ręczne gruntowne sprawdzenie każdej osoby pod kątem otrzymywanych kartek, ale jak wiadomo przy takiej frekwencji było by to naprawdę wredne zadanie. 😁
Może się tu odezwie, bo nie odpowiada na PW... 🙁
Czy Caira dostała moją kartkę?
moge sie dowiedziec, kto mial mi wyslac ost karte a wyslal, ale poczta nawalila/powiedzial, ze wyslal, a nie wyslal/nie wyslal?? jestem po prostu ciekawa, co mi przepadlo... 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
08 stycznia 2011 00:15
Z moich co miałam wysłać wiem, ze doszły dwie. Nie wiem co z trzecią.

PP się chyba po nawale paczek ogarnęła, bo zamawiałam coś na allegro niedawno i na 2 dzień od zamówienia paczka była już u mnie. Ale szkoda, że tyle kartek zginęło. Nawet te z postcrossingu już dawno doszły...
Notarialna, jesteś chyba jedyną osobą, która pisze, że jej kartka nie doszła, mimo, że wysłała. Wątpię osobiście żeby aż tyle kartek zaginęło na poczcie.
u mnie dalej nic, a u was?  🤔
nic 😤
trzynastka   In love with the ordinary
08 stycznia 2011 22:23
dziewczyny w sensie nic NIC !? Czy brakuje jednej ?
nic że brakuje dwóch..
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
08 stycznia 2011 22:49
Czy doszły moje kartki do Zairki i Ramires?


do mnie doszła 💃 zdawało mi sie że dziękowałam 😡 jezeli nie to dziekuje :kwiatek:
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
08 stycznia 2011 22:54
Hija, Wysyłałam kilka dni przed świętami. Dwie doszły bezproblemowo, z trzecią nie wiem co się dzieje. Wątek śledziłam i nie widziałam by ta 3 osoba się zgłosiła, że dostała kartkę...
Do mnie nadal nie dotarła jedna kartka.
brakuje 1
u mnie tez i jakos nie moge sie nawet doprosic, zeby dowiedziec sie kto mial ja wyslac/wyslal  😤 😤 😤
ja już napisalam do Mraulin żeby się dowiedzieć kto to taki😉
ja tez, juz dawno, ale Mraulin sie nie odzywa 🙁
Ja pytałam tu, do Mraulin i Gavi oraz, ale żadna z nich się nie odezwała. Gavi ostatni raz do mnie napisała z przeprosinami, bo jej kartka nie dotarła. Do Cairy znowuż napisałam, żeby zapytać się, czy moja kartka dotarła... Grr, żadnej odpowiedzi 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się