Olsztyńscy voltowicze

Kosteczka jest tylko jedno pewne źródło informacji i to na pewno nie z niego miałaś wiadomości 🙂 Dalsza dyskusja na ten temat nie ma chyba sensu, najwazniejsze, że konisko jest zdrowe  🤣 A jak tam Twoje końskie dzieci sie mają?
Tylko mnie nie zjedzcie zaraz bo widzę, że zrobił się tu kącik wzajemnej adoracji a co do Dolara to sama na własne oczy widziałam jak właścicielka jeździła na nim jak kulał ...  Tyle w tym temacie. Pozdrawiam.
Poszukuję konia do dzierżawy w okolicach Olsztyna. Najchętniej wydzierżawię zwierzaka, który skacze, nie jakoś wysoko, tak do P, jest łatwy w prowadzeniu i spokojny, tzn konik na pierwsze starty i brązową odznakę.  🏇  🙂
Nie, no muszę po prostu, muszę

sama na własne oczy widziałam jak właścicielka jeździła na nim jak kulał ...
I jak to nie jest dobijanie to ja kosmita jestem... No i z mojej strony też tyle. Ale to bardzo dobrze, że koń już zdrowy i może chodzić, oby jak najwięcej takich ozdrowień.

[quote author=fajna_jula link=topic=216.msg844882#msg844882 date=1294559024] A jak tam Twoje końskie dzieci sie mają? [/quote]
No moje końskie dzieciaczki dopiero w kwietniu mają się rodzić, ale to dobrze się składa bo ja termin porodu też mam na kwiecień to będziemy sobie z Jasną i Dalmacją spokojnie dochodziły do formy po porodach. I pewnie nie zabraknie nas na najbliższej Dągowiadzie żeby dać "popis" jak ostatnio  😁  😜
A co do reszty dzieciaczków to czekamy jeszcze z niecierpliwością na efekty zeszłorocznej działalności naszego Elektorka... Ircia trzymam kciuki żeby się kara kobyłka urodziła!!

A te niekońskie maluchy jak zawsze wesołe i rozbrykane, Franka już ciągnie do koni, siodła sobie plastikowe i jeździ na nich po domu  🙂 A młoda już chodzi.
hej hej🙂


Ja z kolejnym zapytaniem odnośnie stani:
Jak tam się przedstawiają warunki w Stawigudzie? O Kieźlinach dzięki Wam wiem już sporo, a o Stawigudzie nic...
słyszałam że w stawigudzie jakaś hala jest, prawda to?😉
Tylko mnie nie zjedzcie zaraz bo widzę, że zrobił się tu kącik wzajemnej adoracji a co do Dolara to sama na własne oczy widziałam jak właścicielka jeździła na nim jak kulał ...  Tyle w tym temacie. Pozdrawiam.

Uderz w stół a nożyce się odezwą.... sama na własne oczy też widziałaś, że Dolar strasznie chudy jest tak jak wszystkie konie z tamtej stajni..... tyle w temacie ploteczek i kącików wzajemnej adoracji. Pozdrawiam.  🏇
emade - jest, ładna nowa murowana. Co do wymiarów to wydaje mi się że gdzieś 20x60 ale głowy nie dam. Widziałam ją tylko z doskoku, za podloże też nie ręczę. Nie ma za to zewnętrznego placu - tylko hala.

edit: tam są dwie stajnie - jedna z halą, druga bez

edit 2:  🤣 zostałam poprawiona przez pensjonariuszkę więc koryguję info 😉 Hala jest drewniana, a co do jazdy na zewnątrz  to typowego placu nie ma, ale jest mozliwość jazdy na łące, podłoże podobno niezłe.
Orientujecie sie czy w naszym wojewodztwie bądz najblizszych okolicach bierze ktoś konie w trening ujezdzeniowy? Oczywiscie ktos sprawdzony i godny polecenia 😉 😉
edit: mialo byc pw.
silver nasze warminsko mazurskie ujezdzenie to raczej kuleje  😉a nie myslalas zeby np dac panu januszowi??/ ciekawe czy byl chcial  😉 bo tak to nawet to glowy mi nie przychodzi ktokolwiek dobry.
Ooj mysle, ze p.janusz bedzie mial teraz pelne rece roboty jezeli wszystko wyjdzie pomyślnie 😉 😉

Chodzilo mi raczej o typowego ujezdzeniowca 😉
a Kwidzyń ?
fajna_jula  szkoda gadać. Dalej broń Pani x, która jeździ na kulawym koniu. Tylko koni szkoda ...
fajna_jula  szkoda gadać. Dalej broń Pani x, która jeździ na kulawym koniu. Tylko koni szkoda ...


NAJPIERW DO OKULISTY POTEM SIĘ WYPOWIADAJ !
Bardzo ciekawe, piszą pewnie osoby, którym koń nigdy nie kulał.... a ja wczoraj na własne oczy widziałam Dolara i jakoś nie kulał i właścicelka nawet galopowała na nim (ach bezduszna bestia.... tak konia wykańczać, który nogą powłóczy  😁 ) Poza tym my plotkami i wyolbrzymianiem wszystkiego nie żyjemy. Może Dolar powinien się zaprezentować publicznie jak to kuleje i nogą powłóczy!!!
mój Lary dzis miał odwiedziny superr !! kowala 🙂  🏇
Dobra koniec tematu. Ja swoje zdanie na ten temat mam. Powodzenia w pracy z końmi 😉))
[quote author=fajna_jula link=topic=216.msg846920#msg846920 date=1294678489]piszą pewnie osoby, którym koń nigdy nie kulał.... [/quote]
Mi tam moja kulała przez dłuższy czas (przebita koronka) i jakoś mogłam się powstrzymać od jeżdżenia, a żeby sprawdzić czy koń kuleje czy nie to wystarczy zrobić to z ziemii

zielona33 myślałaś nad tą bryczką?
kosteczka na razie odpuszczam  😕
No ok, ale jak coś to chyba na razie będzie jeszcze u nas stała bo jakoś tak pilność sprzedaży minęła.  🙂 Jakby Cię coś jednak napadło i byś się zdecydowała to my na dniach będziemy się w Waszych okolicach kręcić z przyczepką to od razu mogli byśmy ją podrzucić.
ok
[quote author=Iszka90 link=topic=216.msg846898#msg846898 date=1294678052]
fajna_jula  szkoda gadać. Dalej broń Pani x, która jeździ na kulawym koniu. Tylko koni szkoda ...


Słuchaj dziewczyno naprawdę idź do okulisty,ale lepiej do psychologa i zejdź z mojego konia .Najlepiej zajmij się swoimi sprawami, a nie robieniem sensacji z czegoś o czym nie masz pojęcia.
Kosteczka kochana czy Ty może widziałaś jak ktoś jeździ na kulejącym Dolarze??? Bo, że Iszka90 widziała, to wierzę, ona widziała jeszcze kilka innych rzeczy, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością  👀 Więc nie rozsiewajmy plotek, ja rozumiem, że niektórzy żyją tylko plotkami i obgadywaniem innych ale myślałam, że Ty się do nich nie zaliczasz.
A co do Twoich nie-końskich dzieci to Franek jest debeściak, będziesz chyba musiała się zaopatrzyć w jakiegos kucyka  🏇 Pozdrawiam!!!
proszę was zakończcie ten temat! ;D według mnie ciągniecie jest bezcelowe, każdy ma swoje zdanie na ten temat i przy tym zostańmy, nie widze w tym sensu. Po jeszcze bardziej sie kłócić i niszczyć (juz i tak kulejącą) atmosferę panującą miedzy koniarzami w naszym regionie. I patrzcie jak miałam się nie wtrącać to nie wytrzymałam i to zrobiłam.
magdanik kiedy na balety idziemy??? 😀😀😀 tak a propo rozluźnienia sytuacji...
to i ja sie przywitam ale tu sie ciekawie robi hmmmm
parolowa siemanko, może jakieś karaoke niebawem?  🙂
zioms w drugi tydzien ferii moge isc gdzies ;d karaoke + balety? 😀
a tak naprawde to chce powitam wszystkich serdecznie
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się