100dniowka

Fajnie. Tylko ja nie upieram się, że ta moja pasuje na studniówkę. Przeglądam teraz wszystkie jakimi dysponuję i chyba jak każdy mogę wstawić fotkę ewentualnie skomentować sukienkę wstawioną przez kogoś innego  😉
Opinie dotyczące sukienki wzięłam pod uwagę i dziękuję za nie.

Odchodząc nieco od tematu.
Byłam dziś w salonie zapisać się do fryzjera i na regulację brwi  🤣
Pewnie w przyszłym tygodniu będę szukała z matką butów, torebki i tak dalej.
Sukienka prawdopodobnie zostanie ta o której myślałam na samym początku (czarna, dość prosta).

Prób jak nie było tak nie ma i wciąż czarno to widzę. Jeśli w tym tygodniu nic nie ruszy to po prostu nie będę tańczyła. Nie bardzo podoba mi się perspektywa robienia z siebie cyrku przed kamerą.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
10 stycznia 2011 18:32
Quendi jak dla mnie ok, dużo dziewczyn u mnie miało właśnie bombki w podobnym stylu 😉

Dziś oczywiście było wymienianie się plotami w szkole 😁 Kto, gdzie, z kim i dlaczego 😁
Słyszałam też, że za 2 tygodnie mamy już dostać płytki 😜 😜
A tymczasem jutro wychowawczyni obiecała zgrać nam zdjęcia od dyrektora, więc będą jakieś foty, bo póki co mój głód jest niezaspokojony 😀iabeł:
kurechii   look at my horse, my horse is amazing!
10 stycznia 2011 18:40
wy sie dziewczyny martwicie o sukienki, a ja mam za małe buty  😲 cały weekend latam po domu w szpilkach i grubych skarpetach i nic...
a mama i pani w sklepie twierdziły, ze skóra to się rozchodzi.. latam nadal, ale impreza w sobote...  🤔 🤔
rudazaraza   Bo rude jest piękne.
10 stycznia 2011 18:43
są takie specjalne spaye do rozciągania butów, można spróbować
kurechii, a próbowalaś zrobić tak, jak pisaly dziewczyny w wątku butowym?
Quendi, bardzo mi się podoba ta sukienka!
kurechii ja mam też podobny problem tyle, że dziś kupione.. boję się, że nie rozchodzę tego lewego buta do soboty bo prawy jest ok  🙄

odebrałam sukienkę, kupiłam podwiązkę ale jakoś się nie cieszę nie wiem czemu.. najlepiej byłoby gdyby tej 100dniówki wcale nie było  😕
rudazaraza   Bo rude jest piękne.
10 stycznia 2011 20:10
Ciaja potem Ci się zachce.
Ja już chce mieć piątek za sobą i tego nieszczesnego poloneza 😵 potem moge się bawić  🏇
kurechii   look at my horse, my horse is amazing!
10 stycznia 2011 20:49
Dworcika - w watku butowym rozpychanie woda odpada, bo to pełne przoduy i woda mi nie rozbije tylko podniesie sie jej poziom i zamarznie zgodnie z kształtem buta 😁 dla szewca do rozbicia nie dam, bo sie boje ze zepsuje albo rozbije za mocno, wata z denaturatem, czy czymstam dla zamszu odpada. jedynie moge kupić spray tak jak pisały dziewczyny i rudazaraza. spróbuję jutro.

*Ciaja* - taaa u mnie ten lewy też jest jakis... lewy  😂

ja nadal nie mam stanika ! jutro ide na polowanie  🍴
stwierdziłam że nie będę łapać spadającej z cycków sukienki w locie tak jak na mojej studniówce i odkopałam w szafie całkiem fajną fioletowo-śliwkową kieckę za kolano. tylko tak się zastanawiam czy mi do rudych włosów taki kolor sukienki będzie pasować 🤔
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
10 stycznia 2011 21:29
fruity_jelly według mnie super by to wyglądało  😎 Ale to może dlatego, że rude włosy mi się strasznie podobają. Zdjęcie, zdjęcie!
Kupiłam kolczyki, balerinki na zmianę i... nową bieliznę, promocja w intimissimi  😎

Jeszcze kolor włosów odświeżę, zarezerwuję fryzjera i będę spełniona na najbliższe 10 lat  💃
i tak już przepadło i powiedziałam partnerowi że ją wezmę, żeby mógł dobrać koszulę i krawat 😁 zaraz spróbuję skombinować jakieś zdjęcia 😀
edit:
fotki. wybaczcie samojebki, pozy, tło i moje miny ale robione na szybko. ciężko było tak to zrobić żeby uchwycić kolory.


Zdjęcie kiepskie, ale innego nie mam. Z przodu jeszcze miałam jeden loczek opuszczony ze skroni z fikuśną spineczką. 40zł u fryzjerki na osiedlu 😉

Przy naprawdę długich włosach loki się nie utrzymają, za ciężkie. Albo puścić luzem, albo upinać w jakieś takie koki.

Ta blond-kokarda guglowa o wiele ładniejsza  😁
co Ty! jest bombowa! 😍
ale piękna!  😜 😜
Elbus dobre !
może zrobić sobie taką kokardę jak Lady Gaga ?XD
ja mam problem z włosami !!
wszystko juuż mam . . .
ale co z kłakami  ?🙁🙁🙁
bo loki raczej nie beda pasowały. . .
kurechii   look at my horse, my horse is amazing!
10 stycznia 2011 22:37
Ja bym chciała loki, ale loki moje włosy nie 🙁

No, z taką kokardą jak Lady Gaga na pewno zrobisz furorę  😁
Najlepsze włosy, w których sie dobrze czujesz 😉


+ Jak zakryć szerokie ramiona? Łodeczka 😉
fruity_jelly, mi się sukienka bardzo podoba. Lubię takie a fioletowy to mój zaraz po czarnym ulubiony kolor 🤣
Wg mnie do rudego pasuje jak najbardziej.
Ja się jeszcze waham jaki kolor włosów zrobić. Albo rudy, albo coś w rodzaju wiśni.
ja jutro pozbędę się odrostów. włosy chcę częściowo upiąć, nie całkowicie bo będę się czuła jakbym miała zbyt gołe plecy🙂 myślałam o czymś takim jak któraś z Was już tu wstawiała http://www.stylistka.pl/katalog-fryzur/262/ a zajmie się tym moja mama, specjalistka od fryzur wszelakich 😁
ja robię fryzurkę Legolasa i będzie mi wygodnie, naturalnie i prosto 😉
w zeszłym roku na 100dniówkę fryzjerka odwaliła mi kokon na głowie niczym doczepione ptasie gniazdo 😵
teraz mam uraz.
dołączam do wątku, a studniówka już w piątek  😜 na szczęście wszystko już jest dopięte prawie na ostatni guzik 🙂
błagam dziewczyny, trzymajcie kciuki za szukanie mojej sukienki w piątek!  😁
będę akurat w Gdańsku, więc tam poszukam...możecie polecić jakieś sklepy ? najlepiej w Galerii Bałtyckiej  🙂
rudazaraza   Bo rude jest piękne.
12 stycznia 2011 19:22
ja już mam prawie wszystko, brakuje tylko pończoch  😎
mam tylko nadzieje że moje włosy wytrzymają od 12 po południu do 6 rano  🤔
rudazaraza czemu już od 12?  🤔
rudazaraza to o której wy zaczynacie? oO
rudazaraza   Bo rude jest piękne.
12 stycznia 2011 19:37
na 11:30 mam do fryzjera  😵 więc troche muszą te włosy wytrzymać, a moje się bardzo puszą
a studniówka się zaczyna o 19 choć my musimy być przed 18 żeby jeszcze poloneza przećwiczyć
Ja też mam wszystko gotowe. Muszę tylko włosy zafarbować i nie rozchorować się do tego czasu 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się