galeria zdjęć dla forumowiczów-szmatoholików

Livia drugi lavender bardzo ładne acz pewnie będzie za małe. 😉
Livia   ...z innego świata
11 stycznia 2011 07:41
Już poprosiłam o większe zdjęcia, także niedługo powinnam je dostać i podmienię 🙂
Anderia   Całe życie gniade
11 stycznia 2011 14:04
Wstawiam ponownie limegreena, teraz już bez "gluta z nosa" czyli słupa z tyłu 😉
Jest.
Może się nada jak nie to trudno 😉


edit: znalazłam jeszcze jedno
Jaki wypucowany siwek  🤣 biel aż po oczach daje  😀
🚫  To to jeszcze nic 😉 Jak się go wykąpie i zobaczy w letniej sierści to dopiero jest oczojebna biel  😁
dodajmy ja , bo nie ma tej derki w szmatkach  😉
Anderia   Całe życie gniade
12 stycznia 2011 16:34
Ja już się zastanawiałam nad tym zdjęciem, ale
- nie pokazuje wiarygodnie koloru (gdzie tu cream?)
- jest nieostre i tego się nie uratuje inaczej, niż bardzo zmniejszając fotkę (brak ostrości to brak szczegółów, wszelkie funkcje typu wyostrzanie w programach tych szczegółów nie dodadzą! a jedynie zwiększą kontrast pikseli, co da wrażenie ostrych - przepalonych krawędzi. Na tej fotce próby ratowania bardzo paskudzą jakość)
- gigantyczne ziarno.

Jestem na nie, chociaż i koń i prezentacja kompletu sympatyczne...


Eskadron creme (z chocochip) + owijki fair play  😉
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
12 stycznia 2011 16:34
zdjęcie poprawne , mogło być zrobione bardziej od przody , ale jest "czyste" więc się nadaje 🙂
juliadna a o czyim zdjęciu piszesz?  👀
Livia   ...z innego świata
12 stycznia 2011 16:42
akzzi, jak od przodu to chyba o zdjęciu pianissimy 🙂
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
12 stycznia 2011 17:11
tak , o pianissimie  ale ona ma kilka fajnych i lepszych fotek 🙂 
a kodusiowatej zdjęcie u Was też takie niewyraźne (nieostre ?) czy tylko u mnie tak?
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
12 stycznia 2011 17:17
u mnie tez
Podostrzyłam zdjęcie Kodusiowatej 😉

<-edit: zdjęcie zostało usunięte 😉
Padło teraz na jakości.
Ci Ci padło? Zdjęcie nie było ani zmniejszane, ani powiększane... jest w tej samej rozdzielczości co oryginał, dostało jedynie kontrastu i ostrości, poważnie "padło na jakości"? Jakiej, przepraszam?  🤣

Skoro padło, to nie było tematu, usuwam z Bucketa i niech to zrobi ktoś bardziej kompetentny  :kwiatek:
Ci Ci padło? Zdjęcie nie było ani zmniejszane, ani powiększane... jest w tej samej rozdzielczości co oryginał, dostało jedynie kontrastu i ostrości, poważnie "padło na jakości"? Jakiej, przepraszam?  🤣

Skoro padło, to nie było tematu, usuwam z Bucketa i niech to zrobi ktoś bardziej kompetentny  :kwiatek:


Sierra jest lepiej ale cudu nie zdziałasz. Dla mnie nadal się nie nadaje.
Choć zdecydowanie teraz jest lepiej 😉
Też mi się tak wydawało, że jest lepiej, i dokładnie "cudów nie ma" ale jest lepiej. Ale zdaniem Bay jest gorzej i siadła jakość zdjęcia, cóż, tak jak powiedziałam... niech to w takim razie zrobi ktoś bardziej kompetentny  😉
Bo się bardziej "wyziarniło". 😉
pianissima2003, cudo jaki czysty koń!

No i da się? Bez żółtych plam?

Bay, albo wyostrzasz i masz lekką ziarninę albo rozmazaną breję- zrób to lepiej 😉
pianissima2003, cudo jaki czysty koń!

No i da się? Bez żółtych plam?


i bez derki stoi  😎 poprostu ten koń to czyścioch  😂
pianissima2003, to że się da to już nie było personalnie do Ciebie 🙂 tylko ogólnie 🙂 śliczny siwuś 🙂
aa to przepraszam  😡  i dziękuję  🙂
cieciorka   kocioł bałkański
12 stycznia 2011 19:54
Ci Ci padło? Zdjęcie nie było ani zmniejszane, ani powiększane... jest w tej samej rozdzielczości co oryginał, dostało jedynie kontrastu i ostrości, poważnie "padło na jakości"? Jakiej, przepraszam?  🤣
przy każdym ponownym zapisie w jpg jakość siada w wyniku kompresji jaka jest automatyczna przy zapisie w jpg
Cieciorka nie rozumiesz, albo nie chcesz. Napisałam jasno: z jakiej "jakości" na jaką? Uważasz, że jest gorzej, porównując z oryginałem, nawet za cenę lekkiej (IMO naprawdę niewielkiej) pikselozy? Dlatego się spytałam: z jakiej jakości na jaką, co Ci tutaj padło? Ot doszedł kontrast i wyostrzenie.

Zresztą, nie było tematu, zdjęcia już nie ma  😉
Wrzucone pierwsze i trzecie. Drugie słabej jakości, czaprak to po prostu kolorowa plama - zero pikowania. Ostatnie zdjęcie też wrzucam, chociaż szkoda tego bałaganu - mnóstwo pasków na koniu, można by ładniej zrobić ten dralonik, zwłaszcza, że to fajny kolor dla siwka.

oto mój limegreen, chilli, nici hazel i dralon. nadadzą się? 🙂

edit: zdjęcia padły mi na jakości po zmniejszeniu, ale mogę wysłać w oryginalnym rozmiarze jak coś. 🙂
Anderia   Całe życie gniade
14 stycznia 2011 19:13
Hehe limegreen ode mnie  😀
a co ta informacja wnosi co wątku ciekawego?
Anderia   Całe życie gniade
14 stycznia 2011 20:30
No nic, sorry za  🚫 ale nie mogłam się powstrzymać  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się