Kącik Rekreanta cz. IV (rok 2011)

sakura co masz na myśli mówiąc luksusy? Nie przychodzą mi na myśl żadne zależne od rasy.
wątek zamknięty
Cedryk chcesz zdjęcia? ja teraz w stajni będę często 5-6 razy w tygodniu, więc powiedz tylko kiedy będziesz i myślę, że zdjęcia da się załatwić 😉
wątek zamknięty
[quote author=ewuś link=topic=41890.msg847711#msg847711 date=1294701515]
Cedryk chcesz zdjęcia? ja teraz w stajni będę często 5-6 razy w tygodniu, więc powiedz tylko kiedy będziesz i myślę, że zdjęcia da się załatwić 😉
[/quote]
no pewnie, że chcę  :kwiatek:
wątek zamknięty
no to jakoś się dogadamy co do terminu i będzie sesja 😉
wątek zamknięty
Ewuś będziesz mogła potem wykorzystać w wątku wpływ treningu na wygląd konia 😀
A może lepiej było wstawić do wątku z komentarzem  😉
wątek zamknięty
Cedryk dzięki! :kwiatek: zobaczymy jak tam się to wszystko ułoży 😉
[center][img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] na specjalne życzenie ewuś - uciszam ją na czas sesji.
Powodzenia na egzaminach!
[/center]
wątek zamknięty
[quote author=ewuś link=topic=41890.msg847746#msg847746 date=1294706782]
Cedryk dzięki! :kwiatek: zobaczymy jak tam się to wszystko ułoży 😉
[/quote]
Powodzenia jej na pewno to wyjdzie na zdrowie  😀
wątek zamknięty
sakura   Najważniejsze to nie przyzwyczajać się....
11 stycznia 2011 09:22
sakura co masz na myśli mówiąc luksusy? Nie przychodzą mi na myśl żadne zależne od rasy.


Chodzi mi o to,że PEPE daleko do Centurionu czy czegoś takiego.
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
11 stycznia 2011 11:08
sakura, a ile tam teraz za pensjonat placicie?
wątek zamknięty
A my świętujemy dzisiaj 3 lata razem  😅

Jak ten czas szybko mija  😉
wątek zamknięty
Porobiłam zdjęcia starym zdjęciom i tadam 😀 :

moje pierwsze 'skoki'  😂 😂

aż nie mogę uwierzyć, że to było... 11 lat temu!

mój świeżo zajeżdżony rumak,  zdjęcie sprzed 8 lat:


A tu Branka w wieku 6 lat, kicamy:


ależ ten czas leci  🙄

wątek zamknięty
a my wczoraj z Kucem świętowaliśmy ROK.  💘

Ciągle pracujemy, poznajemy się,mamy chwile wzlotów i upadków,ale jesteśmy dzielni i nie poddajemy się, chociaż bywa na prawdę ciężko.

wątek zamknięty
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
11 stycznia 2011 19:19
Malaaa, Blondyna A więc wszystkiego najlepszego z okazji rocznic i oby jeszcze wieeele takich okazji do świętowania!!!  :kwiatek:
Cedryk- dwa pierwsze zdjęcia z górnego postu mega  😜
Caroline- ja już foty na fcb widziałam i są rewelacyjne, zresztą jak większość zrobionych przez abre  :kwiatek:
tulipan- oby przenosiny na dobre poszły  :winko:

a ja tak tu się wtrącę i pochwalę, że Kaprikorn zrobił dziś lotną!!!  😜 Oczywiście nie pode mną, tylko pod naszym let's say 'trenejro'. Tak bym chciała jeszcze żeby mu się ten bebol zmniejszył  🙁 Ale niestety nie stać mnie na trociny...
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
11 stycznia 2011 19:26
okwiat, trociny można czasem tanio lub za darmo załatwić z jakiegoś tartaku, i wbrew pozorom, są prawie takie same jak te końskie 😉

A ja jutro jadę oglądać kooooniaaaa 😅
wątek zamknięty
Lov, jakiego?
wątek zamknięty
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
11 stycznia 2011 19:34
Lov wiem, wiem, dlatego zarejestrowałam się nawet na giełdzie drzewnej  😁 ale niestety w pobliżu LBN nikt się nie ogłasza, a ja transportu nie jestem w stanie załatwić. Ale intensywnie szukam i ciągle mam nadzieję...  🙂
I właśnie- co to za zwierze które jedziesz oglądać?:>
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
11 stycznia 2011 19:39
Zły człowiek ze mnie, miałam nie mówić póki wszystko nie bedzie załatwione, ale ja niecierpliwa jestem 😁 zwierzak to czterolatek po Landjonkerze S, gniady (znooowu :P), fajnie się ruszający. Może być ciekawy 🙂
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
11 stycznia 2011 19:56
Lov, to super! Obowiązkowo zdaj relację 😎 Mam nadzieję że kiedyś i ja zawitam z takim info w kąciku ale to tylko takie marzenia 😁
wątek zamknięty
salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
11 stycznia 2011 20:08
Lov ja również z ciekawością czekam na relację🙂
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
11 stycznia 2011 20:14
Zdam zdam 😁 a zamiast siedzieć tutaj powinnam uczyć się do jutrzejszej matury z biologii 👿
wątek zamknięty
mam lekki poślizg, ale próbowałam nie odpalać internetu i pilnować silnej woli (egzamin ze statystki dziś mnie po prostu przeszorował :zemdlal🙂

Burza ten kłus to uczucie jakbym skakała na takiej dmuchanej gumowej piłce, tej z wymionkami do trzymania 😉

ashtray jutro dostarczę przesyłkę 🙂

Brzask, akzzi nie mam pojęcia jak się sprawdza do jazdy, ale ja na rysunek studyjny (5h ciągłego garbienia się i potem chodzisz całując się po kolanach, a innych po.. no same sobie dopowiedzcie 😉) kiedyś używałam takiej gumowej ósemki zapinanej jeszcze pod biustem, super sprawa. Zapytajcie w sklepie ze sprzętem rehabilitacyjnym.

maleństwo dziękuję, bardzo mi miło, ale są na volcie pary oo wiele bardziej zasługujące na podziw 😉 pozostaje mi trzymać kciuki za powrót Twoich chęci!

kujka dzięki, a w butach mogę się już poruszać prawie-nie-paralitycznym krokiem!

tulipan  :kwiatek: jak tam powrót do formy? wiele szczęścia na partynicach 😉

Mąka robiło się ekspresowo ciemno więc mogę wstawić ciemną plamę na ciemnym tle z wielkim ziarnem 😉

arivle  :kwiatek: miałam taką samą historię z moją mamą. Mam chytry plan żeby kiedyś zrobić jej futrzastą niespodziankę do przytulania i wypadów do lasu. nie mogę się doczekać 😉

raven dziękuję!
wątek zamknięty
okwiat dzięki :kwiatek: - ja mam nadzieję, że wiele będzie, bo mi z nim taaaaak dobrze jest  😍
Malaaa już rok 😀 ale szybko

disco silna wola chyba nie obejmuje wchodzenia na voltę - mam tyle roboty, a nic nie ruszone  😁
wątek zamknięty
okwiat dzięki :kwiatek:
Blondyna no właśnie JUŻ rok, nawet nie wiem kiedy to minęło. Pamiętam jak dziś jak wysiadał z przyczepy 🙂
wątek zamknięty
Malaaa ja jak się dowiedziałam to się popłakałam - chyba pierwszy raz w życiu ze szczęścia  😁
dla mnie to jest kawałek czasu, ale kurcze 3 lata - sama nie mogę uwierzyć  😍
wątek zamknięty
sakura   Najważniejsze to nie przyzwyczajać się....
11 stycznia 2011 22:30
sakura, a ile tam teraz za pensjonat placicie?


800zł
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
11 stycznia 2011 22:34
juz dwie użytkowniczki zrozumiały, że najpierw studia i sesja a dopiero potem koniki i forum... kogos jeszcze uciszyć w celach naukowych? służę pomocą w dokonaniu skutecznej separacji od forum 😎
i żadnymi błaganiami przed końcem sesji mnie nie skłonicie do zdjecia bana/uciszenia... któraś jeszcze jest odważna i rozsądna...? 😉

podpisano... uczynny mod 😎 😉
wątek zamknięty
Ja się zastanawiałam, ale jeszcze mam 2 tyg do sesji...  🤣 zawsze zdążę z banem, jak nauka nie będzie szła.
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
11 stycznia 2011 22:43
caroline, przyznam że jak zobaczyłam uciszenie dziewczyn, to się wahałam... ale może jednak dam radę?
Pierwszy egzamin w środę, ostatni pewnie przed końcem stycznia.... uch, całe szczęście, że niewiele tych egzaminów!
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
11 stycznia 2011 22:52
caroline, czy Ty pijesz do mnie, po tym co napisalam w temacie Sesja i...? 😁

przez 6 sesji dalam sobie rade codziennie wertujac volte to i w tym roku dam...

cieciorka zdasz to na lajcie 🙂 tylko skup sie na wiedzy o jezykach 😉
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
11 stycznia 2011 22:52
Dobra, do zobaczenia po sesji 😉
[center][img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] na specjalne życzenie Averis - uciszam ją na czas sesji.
Powodzenia na egzaminach!
[/center]
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.