Kącik Rekreanta cz. IV (rok 2011)

Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
11 stycznia 2011 22:58
Cieszcie się... Ja zaliczenia mam już za sobą... Teraz inżynierka mnie woła... 😵 :emot4:
wątek zamknięty
sakura   Najważniejsze to nie przyzwyczajać się....
11 stycznia 2011 23:37
Cieszcie się... Ja zaliczenia mam już za sobą... Teraz inżynierka mnie woła... 😵 :emot4:


To pisalas juz Kury??
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
12 stycznia 2011 00:19
Tak stoimy w Pepelandzie lepsze to niż Agmaja a cena ta sama  ;/ Koń ma tam dobre warunki-Haflingery nie potrzebują luksusów


Tylko bez bicia proszę 😉
Z ciekawości, na ile Agmaja teraz się ceni?
Dostałam kasę przedwczoraj za Bezę, jeszcze 400 zł za pobyt do końca stycznia (za ostatni tydzień grudnia i cały styczeń, dostałam 4 stówy z 500 które mi była babka winna).
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
12 stycznia 2011 00:23
Bischa L, no skoro ta sama cena co pepeland, to znaczy ze 800.

smiesznie, bo Lider kosztuje tyle samo :P az nie chce mi sie wierzyc...
BTW bylam dzis w agmaji, zawiozlam siodlo na probe... niby wszystkie boksy angielskie, niby zimno... ale smierdzialo amoniakiem i tak! :/
wątek zamknięty
Może nie wybierają codziennie?
Ja stoję w stajni angielskiej i nawet w największe upały nie było czuć amoniaku ani trochę... teraz zimą stoją na słomie i też nic nie czuć.
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
12 stycznia 2011 02:35
branka, ta stajnia jest w miescie ogolnie znana z panujacego tam mega syfu wiec tak - zdecydowanie NIE wybieraja codziennie 😉
wątek zamknięty
Blondyna cudowne uczucie. Oby jeszcze więcej takich rocznic!  😅
wątek zamknięty
kujka, Lol i są ludzie, którzy są w stanie płacić tyle kasy m.in. za amoniak podczas gdy starczy stówę dopłacić albo gdzieś indziej zapłacić tyle samo i ma się lepsze warunki? 🤔
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
12 stycznia 2011 07:27
no tak tylko są ludzie którzy wybierają takie stajnie bo są najbliżej , to też trzeba wziąć pod uwagę .
wątek zamknięty
Sankaritarina, eee banda agmajowych dzieciar lat 12 , które 'kofają konisie'? takie typy 😉
wątek zamknięty
sakura   Najważniejsze to nie przyzwyczajać się....
12 stycznia 2011 09:48
[quote author=sakura link=topic=41890.msg847538#msg847538 date=1294694721]
Tak stoimy w Pepelandzie lepsze to niż Agmaja a cena ta sama  ;/ Koń ma tam dobre warunki-Haflingery nie potrzebują luksusów


Tylko bez bicia proszę 😉
Z ciekawości, na ile Agmaja teraz się ceni?

[/quote]

Za ich warunki-800zł gdzie panuje syf bród i tłumy na hali xD a niedługo ma być chyba podwyżka :} doszły mnie słuchy
wątek zamknięty
A ja już mam konkretną datę powrotu do PL, 19 stycznia.
W końcu zobaczę moją koninę  😅
wątek zamknięty
Fantazja wracasz na stałe?
wątek zamknięty
branka, ta stajnia jest w miescie ogolnie znana z panujacego tam mega syfu wiec tak - zdecydowanie NIE wybieraja codziennie 😉


Heh, no to się nie dziwię, że czuć amoniakiem 😉
dobrze, że ja już zapomniałam jak to jest nie mieć codziennie wybierane

Fantazja - musisz być strasznie stęskniona za kobyłką, trochę już w tych  Włoszech siedzisz, nie?
wątek zamknięty
branka, strasznie tęsknię  😕 , jestem tu już 5 miesięcy
Forta, yyyy..... nie  😁  , pewnie na 2-3 miesiące, bo już dostałam ofertę pracy od maja. Ale czekam też na inne oferty. Jak się tu zaaklimatyzuję na stałe, na pewno zabiorę konia
wątek zamknięty
Fantazja, super!!! Koniecznie się widzimy!! 😀 😀 😀
wątek zamknięty
A my po kolejnej wizycie lekarza dalej stępujemy 🙁 i tak jeszcze trochę...
wątek zamknięty
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
12 stycznia 2011 16:33
wtrącę się, bo padły słowa, które paść nie powinny, mianowicie agmaja podwyżki nie planuje, na pewno do listopada, a 12-letnią gówniarą koffającą konisie też się nie poczuwam, mimo, że tam stoję...
przepraszam, już nie off topuję  :kwiatek:
edit: absolutnie niczego nie bronię, sama mam zdanie jakie mam...
wątek zamknięty
Burza, a pewnie że się widzimy  🤣
wątek zamknięty
Fantazja, to kiedy zawitasz do waw? 😀

croopie, czemu? 🙁
wątek zamknięty
Anaa, no zaczęłyśmy koniec końców terapię shock wave, mam nadzieję że tym razem pomoże 🙁
wątek zamknięty
Anaa na pewno będę przez chwilę na lotnisku haha  😉
a tak serio, to nie wiem, trzeba będzie ustalić jakiś termin  😀
wątek zamknięty
Fantazja, lotnisko to za mało!! Najwyżej sama do ciebie przyjadę a co 😀

Zu, to, że tam stoisz źle świadczy o Tobie i Twoim podejściu do konia, zresztą dyskusji było wiele, sama już słałaś od najgorszych na stajnię a przestałaś jak Ci rodzice kazali tam wrócić.
wątek zamknięty
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
12 stycznia 2011 19:02
przestałam, bo to bezowocne, moje zdanie się nie zmienia. na szczęście moja sytuacja się trochę zmieniła...
wątek zamknięty
Zu, ja i wtedy i teraz trzymam kciuki co nie zmienia faktu, że nie powinnaś Agmai bronić.
wątek zamknięty
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
12 stycznia 2011 19:06
rozumiem, absolutnie nie bronię, jedynie poprawiam fakty, bo sakura mija się z prawdą (a sama sobie tam przez długi długi czas siedziała i miała się dobrze...), a myślę że tej stajni juz zdecydowanie wystarczy.

wątek zamknięty
Mogę się pożalić? Okazało się że to koniec mojej współpracy z Rożkiem 🙁
A dał mi tak dużo...
W ferie pojechałam na 2gi obóz do wyręby. Pojechaliśmy po konia który ma na imię Hornet. Byłyśmy 3 i trenerka. Nasza trójka była zachwycona nowym koniem. Po 2 tygodniach pojechałyśmy na nim brązową odznakę. Zdały dwie. W tym ja. I tak zaczęła się nasza praca.
Pojechałam na nim moje pierwsze "prawdziwe" zawody, nie takie podwórkowe tylko takie wyjazdowe. Przejechaliśmy je ze zrzutką i woltą. O tak, pamiętam te nerwy, stres, ale on pomagał...
Drugie zawody, przejechaliśmy na 2 zrzutki w LL. I tak wszyscy byli zadowoleni. Bo przecież to dopiero drugi raz.

Cały czas trenowaliśmy, obydwoje ambitnie dążyliśmy do celu. Poznawaliśmy siebie. Zaczynaliśmy jeździć coraz ciekawsze rzeczy. Zaczynaliśmy się dobrze dogadywać. Tak więc przyszedł czas na pierwsze L. Przejechane z jakąś zrzutką jakąś utratą rytmu. Ale jak na debiut? przecież chyba dobrze!

z następnych zawodów wróciliśmy z flo. Pierwszy raz. Szczęśliwe dzieci

Później jeździliśmy z większą częstotliwością. Wracaliśmy zazwyczaj zadowoleni, no bo przecież liczy się fun!



Rozumieliśmy się bez słów. Przechodziliśmy jakieś drobne kontuzje, jakieś niepowodzenia, kłótnie, ale jakoś udawało się z nich wyjść.
Tego lata mieliśmy chyba najcięższą kontuzję. Ale to nic, Przecież i tak razem jest fanie prawda?

później pozbieraliśmy się do kupy, pojechaliśmy zawody. Bez szału ale cóż. Nie zawsze się wygrywa prawda?
Przyszedł czas na odznakę. Trenowaliśmy, ja nudziłam że nie zdam ale w końcu się dogadaliśmy

Zdaliśmy. Mimo mojej pomyłki w ujeżdżeniu daliśmy radę.
Tak więc wróciliśmy do skoków.
Coraz lepiej szły nam szeregi gimnastyczne

A teraz nastał etap gdzie po prostu jesteśmy parą. Dogadujemy się, i po prostu dobrze się bawimy. Trener wymaga coraz więcej ale jakoś idzie. No i niestety teraz się skończy...
wątek zamknięty
czemu się skończy Mąka?
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
12 stycznia 2011 20:13
Mąka, nie ma opcji dluzszej dzierzawy? co teraz zrobisz? Przywozisz Frugosia do Wyreby?
wątek zamknięty
Ehh Rożek jest z Łącka. Był w dzierżawie już 3 lata. A teraz wraca do stada. Ja nie dużo mam do gadania. Za niego przyjeżdża nowy... podobno lepszy... A Frugoś? Frugoś wydaje mi  się że Wakacje z nim są dość realne.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.