Kącik Rekreanta cz. IV (rok 2011)

Mąka
Bardzo mi przykro 🙁
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
12 stycznia 2011 20:37
Mąka, sorry ze pytam, ale czemu nie jezdzisz na swoich koniach w warszawie?
wątek zamknięty
a co to znaczy, że jest z Łącka? dzierżawa musi bezapelacyjnie skończyć się po trzech latach? tak, czy inaczej współczuję  🙁
wątek zamknięty
_kate, jest wydzierżawionym ze stada nieźle zbonitowanym kryjącym ogierem i wcześniej lub później musiał tam wrócić. Też mi przykro bo Sruń 😉 to naprawdę kochany chłopak.
wątek zamknięty
kujka z moimi końmi to na prawdę długa i zakręcona historia a na jej bieg nie mam wpływu. Stoją 120km od warszawy, u mojego ojca...
No cóż... co się zaczyna kiedyś się kończy.
wątek zamknięty
Burza, pewnie że zapraszam, a ja mam i tak opcję przyjazdu do Wawy pewnie na weekend, a może i dłużej 🙂
wątek zamknięty
Z tego co wiem (znajomi bardzo go lubili) był bezproblemowo do odkupienia ze Stada.
wątek zamknięty
Znów chyba zacznę jeździć do stajni raniutko 🙂 Fajnie było, nikogo ani w stajniach ani na hali... Wyszedł mi najlepszy ever galop na lewo, a pierwszy trening z nową osobą już trochę procentuje i po zastosowaniu się do jednej wskazówki fajnie dziś różne rzeczy szły. Na koniec rozebrałam Dzionka ze wszystkiego i pojeździłam sobie tak "naturalnie" po hali 😀 Ale było fajnie 🙂😉
wątek zamknięty
paa możliwe że jest ale ja niestety nie posiadam środków na jego kupno i utrzymanie.
wątek zamknięty
Fantazja, to na bogato! 😁

Upiorek dzisiejszy
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
13 stycznia 2011 19:29
Burza on jest taki słodziutki  😍
wątek zamknięty
Pewnie, zawsze jest słodziutki jak drepcze po cuksa 😁
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
13 stycznia 2011 19:38
Ok , to ja podrzucę mojego "pimpusia sadełko"  🤣

zdjęcia z sesji z EwaBe 🙂 w czasie przerwy świąteczno-noworocznej ( ja tak każdy nowy rok mogę spędzać bo było 01.01.2011)
Portrecik

Dreptamy

Podnosimy łapki

Takie inne  😀

I prawie jak z bajki...


wątek zamknięty
juliadna, koń źle osiodłany i bardzo niezdrowo otyły..
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
13 stycznia 2011 19:53
Burza wikipedia.pl i dowiesz się cos o rasie Fiordzkiej , one mają duże skłonności  do otyłości oraz jeszcze bardziej tyją na zimę , po  drugie ma bardzo długą sierść i po trzy on wg nie ma kłębu wieć żadne siodło na niego za bardzo nie pasuje ... i po czwarte koń jest jeżdzony regularnie


edit po piąte mógł by być trochę chudszy  tylko on jest jedynie na sianie i trawie którą sobie wydłubie z pod śniegu
wątek zamknięty
Wiwiana   szaman fanatyk
13 stycznia 2011 19:56
"Ten typ tak ma" to żadne wyjaśnienie.
Chcesz leczyć ochwat?

A na siodło na kłębie pomaga zainstalowanie podogonia - polecam.
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
13 stycznia 2011 20:04
ok dzięki za rady 🙂 , w lecie siodło dużo lepiej na nim leży

Czy wy nie rozumiecie że ta rasa już taka jest ! On tyje i pracuje i tyle , więcej mi ise nie chce ciągnąć tego tematu  , bo znów się zrobi wymiana zdań itp.

Koń pracuje regularnie nie dostaje owsa itp . to po prostu zależne od rasy
wątek zamknięty
juliadna, albo jest chory.
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
13 stycznia 2011 20:11
Bischa L, no skoro ta sama cena co pepeland, to znaczy ze 800.

Tamten post pisałam, zanim doszłam do tego, gdzie to było napisane 😉

smiesznie, bo Lider kosztuje tyle samo :P az nie chce mi sie wierzyc...
BTW bylam dzis w agmaji, zawiozlam siodlo na probe... niby wszystkie boksy angielskie, niby zimno... ale smierdzialo amoniakiem i tak! :/


Agmaja to smród, bród i ubóstwo. Jak tam pracowałam, to mnie opier**** że dościelam i słomę zużywam, a siana miałam na konia 1/4 nie dużej kostki dawać.

Za ich warunki-800zł gdzie panuje syf bród i tłumy na hali xD a niedługo ma być chyba podwyżka :} doszły mnie słuchy


Trudno Agmajowską halę w ogóle nazwać halą 😂 Długie to to, a wąskie, że ledwo na dwie foule średniej wielkości konia starczało.

Sankaritarina, eee banda agmajowych dzieciar lat 12 , które 'kofają konisie'? takie typy 😉


I ta ich wszechwiedza, wymądrzanie się, wieczny burdel po sobie zostawiany.
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
13 stycznia 2011 20:14
Juliadna, ale ta rasa wcale tak NIE ma, znam bardzo fajnego fiorda wyglądającego tak jak powinien wyglądać koń.

Zdjęcie mało korzystne, mam nadzieję, że właścicielka Fiorda się nie obrazi za wstawienia go tu, ale niestety nie mam nic innego ukazującego go w pełnej krasie.
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
13 stycznia 2011 20:17
Korab strzelił sobie słit fotkę na enkusię  😎

wątek zamknięty
juliadna, ja mogę czytać wikipedię ale Tobie rozumu od tego nie przybędzie. Żaden koń 'tak nie ma' i to może się dla niego tragicznie skończyć jeśli będzie tak zapasiony- zobacz zdjęcie arivle. To może się dla niego skończyć ciężkim ochwatem, z nudów Ci nie gadam.

arivle, o i ten wygląda normalnie, fajnie.
wątek zamknięty
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
13 stycznia 2011 20:22
i ma kluczyki do hotelu przy kantarze, w razie jakby wracając po pijaku nie mógł znaleźć?  😁
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
13 stycznia 2011 20:27
Zu - hahahaha, spostrzegawcza jesteś! Tak, rozgryzłaś go, ale oficjalna wersja jest taka, że to taka moda i tak jest słit (wiesz, kapselki od tymbarka zamiast kolczyków już wyszły z mody, teraz nosi się zawieszki do kluczy!)  😁
(a tak serio to tam jest imię i numer telefonu oraz adres zamieszkania, bo on jest wycieczkowicz :P )
wątek zamknięty
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
13 stycznia 2011 20:29
nie przeczę że pewnie wszystkie laski na niego lecą! a taki numer telefonu przy kantarze nie w kij dmuchał  😜
a tak całkiem poważnie-super pomysł, sama bym nie wpadła 🙂
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
13 stycznia 2011 20:47
no dobra fakt macie racje
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
13 stycznia 2011 20:54
no, po weekendowym wypadzie na syberię, abre wreszcie troche odtajała i przesłała troszkę zdjęć - tadam 😀

fot. abre
wątek zamknięty
caroline, niezłe hulanki 🙂 super Kasz wygląda.
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
13 stycznia 2011 20:56
caroline, more more more!
wątek zamknięty
oo caroline i Kasz skaczą?  😎

super fotki, szczególnie ta ostatnia!
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.