Okrutny dzieciak i biedny kot - SKANDAL (uwaga drastyczne)

Manta   Tyłkoklep leśny =)
01 stycznia 2011 21:59
aga020596 - sek w tym, ze 15 latek mysli juz na tyle logicznie i wie juz o zyciu tyle, ze mial swiadomosc co robil - jego to bawilo, ale wiedzial, ze to nie jest dobre. 3 latek jak 3 latek - zrobi co mu sie powie, ze jest fajne, jak robi cos zle to z reguly dlatego, ze probuje - ja, mimo, ze od dziecka zwierzeta kochalam i wlasnie w wieku 3 lat przynioslam do domu swojego pierwszego kota - to mysle, ze gdyby wtedy moj starszy brat, ktory byl dla mnie autorytetem powiedzialby mi, zebym wziela kota w ten sposob i rabnela nim o sciane, bo to smieszna zabawa (i moze, ze to nic dla zwierzecia) - nie wykluczam, ze bym to zrobila.

Kraza juz po necie jakies info jaki to 15 latek? jaka szkola, jak sie nazywa czy zdjecia - pytam z ciekawosci, czy juz samosad bedzie czy nie

Mam tylko nadzieje, ze zaden idiota nie pomysli, zeby zrobic cos temu mlodemu - i tak jak wiekszosc uwazam, ze powinien trafic w rece bardzo dobrych psychologow
uwazam, ze powinien trafic do poprawczaka i jeszcze odrobic 500 godzin w schronisku. a maly powinien zostac odebrany tej rodzinie, skoro uczy sie w domu takich rzeczy!
katija  Podpisuję się! - Myślę, że to dobre zarówno  dla  tego starszego jak i młodszego- starszy może z lekka otrzeźwieje a młody ... być może nie będzie uczony takich rzeczy 🙂 A i rodzicom należy się jakaś kara bo dopuscić do czegoś takiego toż to zgroza! 😵
PLINE!
Czy ktoś może zapisał ten filmik?
Jest mi strasznie pilnie potrzebny!!!


Korekta!
Już mam.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
07 stycznia 2011 13:41
TANIA mozesz mi jakos podeslac :kwiatek:
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
10 stycznia 2011 19:33
Czwartek - na tvn będzie UWAGA ze sprawą o tym kocie.
ja też chciałabym ten filmik, jest gdzieś na necie jeszcze? bo szukałam ale jakos go wcieło
Widziałam zapowiedź reportażu o tej rodzinie, który będzie w czwartek Uwadze na tvnie. Ojciec wypowiadał się, że starszy chłopak ma duże problemy z agresją, że chodzi na terapię, do psychologów... Oczywiście to nie tłumaczy jego ani rodziców, ale wg mnie stawia w odrobinę lepszym świetle rodziców chłopaka.
TANIA mozesz mi jakos podeslac :kwiatek:

Nie mogę, bo tego konkretnego filmiku nie znalazłam - szukałam tylko jak wygląda ten kot.
I znalazłam taki z TVN ze schroniska.
brutalne

kolejny zwierzak... 🙁
nie potrafie słowami wyrazić moich uczuć w takich przeypadkach: żal, wstręt, gniew,
nie wiem...
delta   Truth begins in lies.
12 stycznia 2011 16:45
a tu kolejne: http://polskalokalna.pl/wiadomosci/malopolskie/news/ciagneli-psa-za-samochodem-urwali-mu-glowe,1580645,219

nie wiem już czy to teraz zaczęło się tak dziać czy zawsze tak było a dopiero teraz się o tym mówi głośno 🙁
yga   srają muszki, będzie wiosna.
12 stycznia 2011 16:56
brutalne

kolejny zwierzak... 🙁
nie potrafie słowami wyrazić moich uczuć w takich przeypadkach: żal, wstręt, gniew,
nie wiem...


Biała Podlaska  😲 Nawet o tym nie słyszałam.
Co się dzieje z tymi ludźmi?  🤔 😕
KRWA!
cóż, bialska gazeta pisze, że pijany koleś wyprowadził psa na spacer i wszedł na tory. jako, że był nietrzeźwy, to gapił się z zainteresowaniem na zbliżające się światełko. pociąg go tylko nieco pocharatał, bo zdążył wyhamować, a pies zginął na miejscu, bo chciał obronić swojego pana i szczekał na lokomotywę... taka jest wersja tzw. Jęku Chotyłowa 😉.

edit:
i że koleś raczej nie miał złych zamiarów... ale zdania nie mam narazie, bo zanim załaduje mi się filmik... 🙄
No tylko że ja nie widzę że ten pies szczekał i bronił właściciela ale dla mnie to zachowanie tego chłopaka to głupota i dziwne jest to  że ten pies sam nie odskoczył tylko stał za właścicielem przecież pociąg to słychać
yga   srają muszki, będzie wiosna.
12 stycznia 2011 18:22
też mnie to właśnie dziwi,
na początku mi się wydawało że go jakoś przyczepił.

widać, wierny pies był..
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
13 stycznia 2011 22:09
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
13 stycznia 2011 23:49
Ogladalam to na zywo, no i musze przyznac ze mylilam sie troche......
Ojca jest mi szkoda, bo widac ze taki prosty czlowieczyna, chcial jak najlepiej staral sie dla tych zwierzat. No i jak by nie bylo starali sie juz wczesniej zrobic cos z synem.  🤔

nie wiem już czy to teraz zaczęło się tak dziać czy zawsze tak było a dopiero teraz się o tym mówi głośno 🙁

Raczej teraz jest głośno.
TE skurw... co urwali psu głowę wzięli go kilka dni wcześniej ze schroniska! Kto im dał tego psa, skoro powszechnie było wiadomo, że to są skurw... Np - przywiązali bernardyna w potoku i rzucali w niego siekierami.
Aż ciarki mam jak czytam co Pokemon pisze.. . Rzucali siekierami?  👿 Ja nie wiem co w głowach tych "ludzi" siedzi... Potwory.
Oby dostali wysokie wyroki.
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
14 stycznia 2011 12:47
pokemon- jakimi siekierami? o czym dokładnie mówisz? nic o tym nie słyszałam...  👀

a co sądzicie o tej cudownej skrusze 15latka? "pewnie nikt mi nie uwierzy, ale ja lubię zwierzęta..." 🤔 ojciec chyba faktycznie mówi do rzeczy i byłabym skłonna uwierzyć w to, że nic nie wiedział o poczynaniach synka, jednak nie kto inny, tylko właśnie rodzice wychowali takiego zwyrodnialca. Straszny wstyd za brak umiejętności pokazania dziecku dobrego modelu człowieka.
http://uwaga.onet.pl/42614,wideo,229044,nikt_mi_nie_uwierzy__ale_lubie_zwierzeta,nikt_mi_nie_uwierzy__ale_lubie_zwierzeta,reportaz.html <-------------------- Tu jest film z wywiadem . :/
Jak można tak traktować zwierzęta ? To smutne , niestety W POLSCE realne .
W innych krajach jest inaczej ... 🙁
Manta   Tyłkoklep leśny =)
14 stycznia 2011 13:06
jednak nie kto inny, tylko właśnie rodzice wychowali takiego zwyrodnialca. Straszny wstyd za brak umiejętności pokazania dziecku dobrego modelu człowieka.


ale powiedziano, ze zwracali sie oni z prosba o pomoc - i mlody zostal zbadany dopiero po tym calym incydencie, rok sie nie mogli doczekac


To jest odpowiedź na ten film ... od kogoś ... nie wiem co o tym sądzić .
Nie wiem co jest w tych filmikach z uwagi bo nie zamierzam takiego śmieciowatego programu oglądać.
Napiszę tylko, że te piękne wywiady prawdopodobnie są ustawiane. Słychajcie, w zeszłym roku, szanowny pan 'reporter' zajął się pewną sprawą. Ja co prawda nie byłam wtedy żadną ze stron, stałam z boku, mogłam obserwować... i co ujrzałam? Z ponad 40 minutowego wywiadu z pewną osobą do programu wstawili jakieś 2 minuty w których akurat ta osoba (która ogólnie odpowiadała calkiem rzeczowo) albo się zastanawia albo nie potrafi odpowiedzieć na pytanie... Za to człowiekowi który zgłosił do nich tą sprawę i niby był 'pokrzywdzony' dosłownie DYKTOWANO co ma mówić i jak się zachowywać! 🤔
Wiem, że to nie dotyczy bezpośrednio tematu wątku, ale zauważyłam, że kilka osób powołuje się na linki do filmów uwagi - cokolwiek tam jest, weźcie poprawkę, że trzeba podchodzić do tego z dużym dystansem. Kiedyś sądzilam, że ten program pokazuje prawidziwe historie, ludzkie dramaty-do czasu aż sama nie zobaczyłam jak to wygląda, dlatego teraz nie wierze już w żadne ich słowo!
Skąd wiesz , że jak ten 15 latek tak się zachowuje , to taki sam był ( czy jest ) ojciec ? Mnie przeraziło tylko jedno - że ten jego ojciec powiedział , że będzie się starał żeby ten 15 latek pracował jako wolontariusz w schronisku .  🤔wirek:
Gdybym go spotkał , to naprawdę bym pomyślał tak : " Boże , on jest człowiekiem i jak się zachowuje . Jeśli ja nie robię krzywdy zwierzętom , to nie jestem człowiekiem ? " Mi szkoda tego młodszego brata , mu to zostanie w pamięci do końca życia , i mieszka z nim , ciekawe czy niedługo nie będzie filmu " Rzucam swoim bratem o ścianę " . Naprawdę , brak słów na takie zachowanie . 
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
14 stycznia 2011 14:12
Prestige- strasznie smutny filmik, popłakałam się... Baaardzo dobrze pokazuje, że zwierzaki też mają uczucia.
okwiat , dziękuję .
Takie traktowanie zwierząt jest niedopuszczalne . Szkoda , że nie możemy z tym zrobić wiele ...
Moon   #kulistyzajebisty
14 stycznia 2011 14:43
A ja napiszę, że też nie oglądałam żadnego z tych wywiadów.
Gucio mnie obchodzi co powiedział ojczulek, jeszcze większe gucio mnie obchodzi, że gówniarz tak naprawdę "lubi zwierzęta" - Tak, tak właśnie to pokazał. Cierpień, traumy i przerażenia tego zwierzecia raczej to nie uleczy, więc wszyscy (także media!) mogliby sobie darować tak żenujące szopki.
Cała pożal się Boże rodzinka powinna mieć dożywotni zakaz posiadania jakichkolwiek zwierząt, nawet hodowli mrówek.  😫
I nie będę komentować, kto wpadł na ten chory pomysł, żeby gówniarz jako wolontariusz w schronisku pracował...  :emot4:

A ten filmik... Obejrzałam dosłownie kilkanaście sekund i wyłam jak bóbr. -.-

edit: literówki
Manta   Tyłkoklep leśny =)
14 stycznia 2011 17:19
Akurat fakt po czyms takim pracowania jako wolontariusz w schronisku - jak dla mniejak najbardziej na plus. Nie musi przeciez bezposrednio ze zwierzetami pracowac - bedzie chodzic, sprzatac boksy, korytarze, sypac karme do miski. Zrobil zwierzakom zle to niech to odpracuje im - nie ludziom...
a ja siedze w pracy i wyje po tym filmiku Prestige  😡 i tak mi sie cieplo na serduchu robi jak pomysle ze moj Maniut ma czasem podobne zachowania jak do mnie przychodzi, a te witajace mnie w dzwiach oczeta zawsze mi humor poprawiaja 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się