Akcja: Świąteczne Kartki Re Voltowiczów

ja powinnam dostać kartki od Alviki,kuki,Buyaki, mam tylko od kuki
ok, ja juz chyba rezygnuje z czekania na kartke, bo jak widac patataj jakos dziwnie zamilkł(a?)  🙄
szkoda że stali re-voltowicze tak zawiedli...  🙄
cieciorka   kocioł bałkański
11 stycznia 2011 15:06
emade, Alvika pisała, że wysyłała swoje, zdaje się, że jedna jej doszła

ja dostałam o dziwo 4, ale tylko jedna osoba zameldowała, że ma moją- dwie w ogóle nie zaglądają
80. rico - wysyłałam do: Cyntia, kopyciaki juliadna - do Cyntii i kopyciak doszła.
dostałam od: Presji, juliadna i kuki 🙂.
LatentPony   Pretty Little Pony :)
14 stycznia 2011 14:12
Ja miałam wysłać kartki do

Mraulin
Latentpony
Shagyaaa
Kucyk
Ambrozja


Latentpony nie dostała, ale wysłałam razem z 4 innymi🙂 Ja dostałam 4 kartki a miałam dostać 5.



Hurra! Właśnie dzisiaj dotarła do mnie ostatnia kartka - właśnie od Cariotki 🙂 Widocznie musiała zaginąć gdzieś na poczcie... Bardzo dziękuję 🙂
moje 3 kartki doszły  😅

ja dostałam 2 kartki - od Fin i Asiulki
nie wiem kto miał do mnie 3 kartkę wysłać
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
14 stycznia 2011 14:55
ja dostalam tylko 1  🙁
powinna zostać wypisana lista kto komu miał wysyłać
i zobaczymy kto nie wysłał w ogóle
powinno to być ujawnione, bo przykro normalnie się robi, że ktoś dostał 1 kartkę tylko
będziemy też wiedzieć o tych osobach, które wysłały ale nie dotarły
Cariotka   płomienna pasja
14 stycznia 2011 20:38
LatentPony przepraszam 🙄 ale naprawdę wysłałam bodajże 10 grudnia razem z resztą 😁 Od kogo miałam dostać 5 kartkę 🤔
Hej dziewczyny ! Mam mało wolnego czasu ostatnio i prawie w ogóle tu nie zaglądam ! Więc jeżeli ktoś się chce dowiedzieć coś ode mnie to proszę piszcie na pw lub na gadu gadu 22255044  😀

Pozdrawiam Agata
patataj   tyle smaku - we fraku
15 stycznia 2011 12:42
mery, nie doszła do Ciebie kartka?
Niemożliwe, bo wysłałam. Znaczek był i adres poprawny...
ja powinnam dostać kartki od Alviki,kuki,Buyaki, mam tylko od kuki


emade, no chyba żartujesz sobie ze mnie! 🤔 Skąd takie newsy? Wysłałam wszystkie 3 kartki do osób, których adresy dostałam, tj. Mery, Zabeczka17 i Robaczek M. - dwie pierwsze w wątku się zameldowały, z trzecią nie wiem co się dzieje, mimo że wysłałam ją tego samego dnia co inne... 🙄
sprawdzałam dzisiaj jeszcze skrzynke bo nie było mnie w domu przez weekend i nie doszły te dwie kartki
emade, ode mnie kartki na 100% nie dostaniesz, bo po prostu jej do Ciebie nie wysłałam. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta - Ciebie nie wylosowałam!
Do obdarowania pocztówkami miałam, tak jak juz wspomnialam, Mery, Zabeczka17 i Robaczek M.
no to chyba że jest jeszcze jakaś inna Buyaka na forum  😀 bo od Mraulin dostałam wiadomośc że mnie wylosowalaś, moze ten program coś pomieszał znowu?
nie patataj nie dostalam.
patataj   tyle smaku - we fraku
17 stycznia 2011 20:54
mery, dziwne, bo wysłałam. 🙁
caroline   siwek złotogrzywek :)
03 lutego 2011 22:41
na prośbę forumowiczów wydzieliłam nowy temat, akcja Wielkanocna jest tutaj: http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,45151.0.html
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 marca 2013 14:43
W tym roku będzie bez akcji wielkanocnej? 🙁
Już chyba trochę za późno, no chyba że zebrać się i jak najszybciej zorganizować.
Dworcika   Fantasmagoria
10 marca 2013 15:39
Smutnawo tak bez kartek...
Cariotka   płomienna pasja
10 marca 2013 17:29
ja mogę zorganizować jak będą jacyś chętni🙂
5 nie dam rady zrobić, ale 2-max3 to byłabym chętna 🙂
Dworcika   Fantasmagoria
10 marca 2013 19:38
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się