Okrutny dzieciak i biedny kot - SKANDAL (uwaga drastyczne)

mój link rządzi . 😀 Dla mnie to on powinien sprzątać ulice , a nie w schronisku , coś jeszcze zrobi zwierzakom ... :/
Ten filmik jest taki ... prawdziwy ... 🙁
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
14 stycznia 2011 18:15
magda no właśnie  🙂 moja kocica jak usłyszy domofon to zaczyna "krzyczeć" i najśmieszniejsze, że robi to tylko gdy ja przychodzę do domu. Skąd wie, że to ja...  🤔wirek: no clue...
okwiat , dziękuję .
Takie traktowanie zwierząt jest niedopuszczalne . Szkoda , że nie możemy z tym zrobić wiele ...

A jak jest z tą zmianą ustawy, aby takie zachowania karać?
Niezbyt siedzę w temacie, ale wiem, że przecież ludzie zbierają podpisy na jakieś totalne bzdury i to przechodzi.
Że jest ustawa , to nie znaczy że ją przyjmą . Przecież Polska " zaciska pasa " . Szkoda pieniędzy na tzw. " bzdury " jak to oni mówią .
Ciekawe ile oni niosą tych podpisów . :/
żaczkowa   gone with the wind
14 stycznia 2011 19:19
Z tym husky'm z urwaną głową to ponoć było tak, że pijani zapięli go na jakiejś żyłce za samochodem, bo... WYŁ. Husky, rasa prymitywna, wyje... 😤 🤬
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
14 stycznia 2011 19:24
A widzieliście skur**** który zabił psa na torach?
To jest dopiero zwyrodnienie i sadyzm.
żaczkowa   gone with the wind
14 stycznia 2011 19:41
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
14 stycznia 2011 19:44
chyba jednak nie o tym samym  😉
moim zdaniem ten koleś nie chciał wrzucić tego psa pod pociąg. pies zaciekawił się i nie zdążył uciec.
żaczkowa   gone with the wind
14 stycznia 2011 20:00
sorki. 😉
pies zaciekawił się
To musiał być jakiś mega odważny - pociąg huczy, jest duży... nawet niektórych ludzi to przeraża...   
moja Milka jest bardziej lękliwa (i dobrze 😉 )
ja też podejrzewam, że mój pies by uciekł. Mimo że weterynarz i ludzie, których spotykamy są zawsze pod wrażeniem jego posłuszeństwa. Ale ten huk...pociągu jest za duży aby pies został.
Według mnie pies po prostu wygląda na starego... ledwo się włóczy za swoim 'właścicielem'. Być może przyślepy, przygłuchy=nie widział zagrożenia w nadjeżdżającym pociągu, może w ogóle nie zorientował się że coś się dzieje, a może zorientował się na tyle późno że nie był w stanie uciec. Takie moje zdanie. Sądzę, że pies albo był bardzo stary albo jakoś okaleczony/chory/kulawy. Co nie zmienia faktu, że szkoda zwierzaka... zachowanie tego idioty który psiaka tam przyprowadzil nie skomentuje 🙄
No nóż się w kieszeni otwiera człowiekowi. Łeb urwać przy samej d...e.

Z TVN24: Prokuratura nie dostrzega powodu, aby postawić zarzuty mężczyźnie, ponieważ pies nie był na smyczy. Mógł uciec.

Po pierwsze pies nie był na smyczy, a podobno psa trzeba wyprowadzać na smyczy i w kagańcu (tak się straż wiejska i policja zawsze oburza na widok psa latającego samopas).

Przecież łatwo można udowodnić, że idiota był właścicielem psa.

Po drugie gdyby ten dupek żołędny nie chciał aby stała się krzywda temu psu to nie wszedłby na te tory, a jeśli już miał objawienie, że musi tam stać i zabrać psa ze sobą to w ostatniej chwili próbowałby zawołać psa, zrobić cokolwiek żeby ten pociąg nie zabił psa.

Jest czarno na białym pokazane jak ten idiota z premedytacją skazał psa na śmierć, a prokuratura zrobiła z siebie kretyńską instytucję... i w głębokim poważaniu mam polskie prawo i durne przepisy. Ten kraj jest jednym wielkim nieporozumieniem, kulejącym, beznadziejnym organizmem.

I jeszcze jedno. Jest film - dowód w sprawie. Za mało...Filmu nie byłoby - też źle, bo nie ma dowodów.

Szlag mnie trafił po tym wydarzeniu.
Niestety muszę się zgodzić z CuLuLa , Polska to chory kraj .
A.   master of sarcasm :]
15 stycznia 2011 13:26
ja to juz dawno mowilam, kraj chory do szpiku kosci, i ja juz tam raczej nie wroce  🤔

my koni na padok nie wypuszczamy bez derek, zeby jakis nadgorliwy nie zadzwonil do RSPCA  🤔
Z TVN24: Prokuratura nie dostrzega powodu, aby postawić zarzuty mężczyźnie, ponieważ pies nie był na smyczy. Mógł uciec.


nie był na smyczy - to jest po prostu śmieszne  😵
człowiek, którego zamordowano i nie był przywiązany też mógł uciec  🙄

umc no nie myślałam pod tym kątem, ale możesz mieć rację, mógł być stary - zresztą o ile pamiętam (a widziałam film tylko w Faktach) to ten pies się poruszył w stronę pana - także...

ludzie nie mają po prostu serca...
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
15 stycznia 2011 15:50
To ze nie maja serca to jest mało powiedziane...Skurwys**** i sadyzm przemawiają przez tego patałacha.
Ciekawa jestem czy gdyby zamiast psa obok tego mordercy stał trzylatek to co nie będzie wyroku bo dziecko nie było przywiązane, mogło ucieć???..To zakrawa na paranoje, ale niestety nie pierwszą w polskim prawie



edit:link
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się