Końska rewia mody cz. V (2011)

Dziewczyny, wystarczy poszukać:
http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/20/90#i
wątek zamknięty
akzzi  :kwiatek: nie wygląda źle nie ? 😉
wątek zamknięty
Zależy co kto lubi. mnie to nie razi. Ale są osoby, którym to się nie podoba. Ja sama najbardziej lubie VSD czapraki pod wszechstronnymi siodłami.
wątek zamknięty
Manta   Tyłkoklep leśny =)
15 stycznia 2011 11:10
ubralby mi ktos konia w petrola eskadrona (cottona)?



prooosze 🙂
wątek zamknięty
Andre   I am who I am
15 stycznia 2011 11:48
Dziewczyny, wiecie może gdzie można dostać czaprak Schockemohle coach antracyt w wersji vs 🙇 ? O ten:

wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
15 stycznia 2011 12:17
My dziś mieliśmy premierę emo-dery  🏇 (foto niestety tylko komórkowe)



Fajna jest, ale wydaje mi się ciut przymała... Jak na klacie się jej nie zapina to jest ok na długość, a jak się chce zapiąć, to się marszczy tak bo trzeba podciągnąć do przodu... a szkoda, bo jest genialna  😜 Chyba poszukam rozmiar większej  😀iabeł:
wątek zamknięty
akzzi  :kwiatek: nie wygląda źle nie ? 😉

Mnie sie podoba... Jak dla mnie, to może czasami wyglądać nawet lepiej niż skokowe 😉
wątek zamknięty
Livia- moim zdaniem jest za mała.

Doszedł do mnie biały polopad i normalnie jestem in love!  😍 teraz już nie mam żadnych pragnień szmatocholicznych. Aż mam ochotę zrobić im wszystkim zbiorcze foto, ale jak sobie przypomnę wasze kolekcje to mi się odechciewa, bo mam jak trzy czapraki na krzyż.
wątek zamknięty
majeczka   Galopem przez życie!
15 stycznia 2011 13:15
A ja z racji tego że hala się nam utopiła zrobiłam chyba ze 20 zdjęć czapraków na Horse Model, nie wiem czy wstawiać bo mnie zlinczujecie za ilość
wątek zamknięty
dawaj !!!!  🏇
wątek zamknięty
Andre ja kupiłam go w Lamri - to jest inny kolor, ale napisane jest, że są też dostępne inne  😉

http://www.lamri.pl/schockemohle-sports/rzad-jezdziecki/czapraki/schockemohle-czaprak-coach-coffe-late-wszechstronny.html

niestety nie mam pojęcia jak skrócić to do formy KLIK,przeszukałam nawet techniczne i nic - pomoże ktoś ?
wątek zamknięty
majeczka   Galopem przez życie!
15 stycznia 2011 13:34
No dobra to wrzucam miniaturki żeby się szybko ładowały, jak ktoś będzie chciał to powiększy cz.I
ES Sportive zawijany na szybko tylko żeby zobaczyć jak będzie wyglądał więc herby w każdą stronę


Eskadron Fuschia SR


Eskadron Turf


Pad Pessoa


Pad ES Max Fuschia


Pad Anky


Eskadron Nici Hellblau + derka Hellblau


Eskadron Nici Cream + derka Hellblau


wątek zamknięty
wstawiaj je do szmatocholikow !  😅
wątek zamknięty
Majeczka super w: ES sportive, ES max fusia oraz w Nici cream!
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
15 stycznia 2011 13:41
Hellblau  😍
imo, najfajniej wygląda w tych dwóch ostatnich zestawach
wątek zamknięty
majeczka,  😜 najbardziej w Anky i w obu fuksjach 🙂
w ogóle mnie ostatnio zaczęły kręcić łezki  😁
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
15 stycznia 2011 13:46
majeczka, super 🙂 Najfajniej w dwóch ostatnich i w łezce Fuchsia - szał 🙂 Ta Anka to Sunshine?
wątek zamknięty
majeczka   Galopem przez życie!
15 stycznia 2011 13:46
Koń nie przygotowany, tło fatalne nie nadają się do szmatocholików raczej
cz.II
Eskadron Impuls Negro


Eskadron Brillant Beluga


Eskadron Nici Rosa


Eskadron Brillant Plum


Pad ES  Black/Slate


Eskadron Nici Milka


Pad ES


Pad ES


Chociaż część udało mi się obfocić dzisiaj
wątek zamknięty
wstawiaj je do szmatocholikow !  😅


jesteś pewna ze się nadają??

Majeczka ja wiem ze foty na szybkoo ale nie masz Ty przypadkiem za wąskiego siodła?

Dla mnie ES powala. Ślicznie też w Hellblau i Cream 😀😀
wątek zamknięty
Ale te pady ES sa wielkie pod Twoim siodłem. Impuls negro jak się ładnie prezezentuje  😀

Czy kolory pluma nie są przekłamane?
wątek zamknięty
majeczka   Galopem przez życie!
15 stycznia 2011 13:55
akzzi, Edytka, Blondyna, dzięki
Livia, tak
xxagaxx,  siodła dopasowane przez Kasie Ż są na bank dobre na Liona, niestety z racji wieku i tego co przeszedł trzeba go siodłać bardziej do tyłu a ja tylko zarzucałam czapraki, więc może tak wygląda (rozstaw łęku joy jumpera to 36)
akzzi,  plum taki mdły wyszedł;-(
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
15 stycznia 2011 13:57
Faktycznie te pady ES ogromne  😲 Dobrze że nie mam żadnego 🙂 Ale kolekcja bardzo fajna!
wątek zamknięty
Ciekawe co sobie myślał koń  😁
Sportive super  😜
wątek zamknięty
Majeczka spoko, ja mam taką manię 😉 więc zawsze zwracam na to uwagę.

Livia pady ES wcale nie są wielkie (chodzi mi o VS) majeczka ma po prostu małe siodło 😉 U niej poniaki wyglądają jak normalne czapraki 😀
wątek zamknięty
majeczka   Galopem przez życie!
15 stycznia 2011 14:01
Livia, one tak pod moim siodłem wyglądają bo to joy jumper młodzieżowy z krótką tybinką 16"
pokemon, ten koń to już nie zwraca uwagi na moje dziwactwa, znosi wszystko cierpliwie - za marchewkę 😉
xxxagaxxx ja też dlatego zawsze jak nowe siodło to Kasia
a z Poniakami masz racje najlepiej wyglądają pod moim siodłem bo VS taaakie wielkie
wątek zamknięty
Koń nie wygląda na jakiegoś znudzonego, może uważał, że lepsze to niż znowu zasuwanie pod siodłem  🤣

majeczka dlatego sie pytałam, czy nie są przekłamane. Bo ja mam go w wyobraźni jako ciemny, niby stonowany, a jednak rzucający się w oczy 😉
wątek zamknięty
Koń nie wygląda na jakiegoś znudzonego, może uważał, że lepsze to niż znowu zasuwanie pod siodłem  🤣


właśnie też to zauważyłam 😀😀 Mój by tam już takie miny strzelał jakbym go tak ubierała  😉 😉 Masz majeczka normalnie Top Madl 😀😀
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
15 stycznia 2011 14:22
majeczka,  pierwszej części bezapelacyjnie wygrywa łezka fuksjowa i sportive!  😜 a z drugiej plum. ale podobają mi się też bardzo beluga. milka i es cross-in. ogólnie twój zwierz podoba mi się w żywszych kolorach 😉

a teraz  🚫 ale daję tu bo chyba tylko wy możecie mnie zrozumieć... oszalałam na punkcie kilku rzeczy z zary (niedostępnych w łodzi). jestem gotowa je kupic nawet z innego miasta. tylko ze oni w ten sposób nie działają. zatem gdyby któraś wybierała się gdzieś na zakupy i zechciała przy okazji sprawdzić dostępność tego i owego proszę o pw  :kwiatek:
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
15 stycznia 2011 14:44
majeczka kolekcja szałowa! Ale najbardziej zazdroszczę kurde tej milki. 🙂
wątek zamknięty
Siwy w aqua/brown/white i w esie szmaragd 😉 przepraszam za slabej jakosci zdjęcia  😵

edit: co do niedopasowanego siodla, to nie jest jego siodlo, bylo zalozone tylko zeby pokazac zdjecie  🙄
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.